آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن آیفون تصویری تکنما مدل VDPC43TMW

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
سلام خدمت اساتید محترم.آیفون مذکور بعد از اتصال به برق صفحه بسیار کم نور روشن میشه و ابتدا مشخصات آیفون میاد و بلافاصله پیغام در حال خاموش شدن ظاهر میشه و آیفون خاموش و دیگه روشن نمیشه.هیچ تجربه ای در مورد آیفون تکنما ندارم و روی میز کار روشنش کردم.آیا نیاز هست که حتما به پنل متصل باشه و در حالت بدون پنل آیفون باید روشن بشه یا خیر؟
نور صفحه هم بسیار کمه و به سختی پیغام اولیه دیده میشه.ممنونم از راهنمایی
Taknama.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
813
1,018
دستگاه رو باز کن از مدار پاور و مین و ال سی دی عکس بزارید.ولتاژ خروجی پاور رو فکر کنم ۱۲ ولت باشه رو اعلام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: smm9297

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
دستگاه رو باز کن از مدار پاور و مین و ال سی دی عکس بزارید.ولتاژ خروجی پاور رو فکر کنم ۱۲ ولت باشه رو اعلام کنید.

درود بر شما و ممنون بابت پاسخ.مشکل نداشتن نور بکلایت سولفاته شدن فلت پنل و قطع مسیر ولتاژ بکلایت بود که با سیم کشی از فلت به پایه کانکتور فلت ال سی دی با نور استاندارد روشن شد(تصویر ضمیمه) .الان دیگه پیغام خاموش شدن نمیاد ولی آیفون به صورت خودکار شروع میکنه به کد کردن و اعدادی هم وارد میشه و نهایتا پیغام سیستم قادر به ارتباط با پنل نمی باشد ظاهر میشه.به نظرتون علت میتونه وصل نبودن به پنل باشه؟پنل رو ندارم که بخوام تست کنم.سپاس
Ta11.jpg

• Like

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
813
1,018
بله باید به پنل وصل بشه و انجام بدید بازم اگر مشکل بود فلش اپیرام رو برنامه بزنید یا دستگاه رو ریست کنید.

• Like

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
درود بر شما و ممنون بابت پاسخ.مشکل نداشتن نور بکلایت سولفاته شدن فلت پنل و قطع مسیر ولتاژ بکلایت بود که با سیم کشی از فلت به پایه کانکتور فلت ال سی دی با نور استاندارد روشن شد(تصویر ضمیمه) .الان دیگه پیغام خاموش شدن نمیاد ولی آیفون به صورت خودکار شروع میکنه به کد کردن و اعدادی هم وارد میشه و نهایتا پیغام سیستم قادر به ارتباط با پنل نمی باشد ظاهر میشه.به نظرتون علت میتونه وصل نبودن به پنل باشه؟پنل رو ندارم که بخوام تست کنم.سپاس
مشاهده فایل‌پیوست 183874

عدم برقرای ارتباطات اصلا ربطی به فلش زدن یا نداشتن پنل نداره ایراد از یه قطعه دیگه هست

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
دوستان این مانیتور رو میتونم به پنل تابا متصل کنم و اگر بشه لطفا روش اتصال رو توضیح میدید؟پشت مانیتور دو سوکت وجود داره که ظاهرا یکی برای دوربین و دیگری برای صوت هست.ممنون

• Like

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
دوستان این مانیتور رو میتونم به پنل تابا متصل کنم و اگر بشه لطفا روش اتصال رو توضیح میدید؟پشت مانیتور دو سوکت وجود داره که ظاهرا یکی برای دوربین و دیگری برای صوت هست.ممنون

با احترام
خیر نمیشه . فقط و فقط باید پنل تکنما باشه ولاغیر

• Like

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
اگه فایلهای مانیتور تکنما رو پیدا کردید ، یعنی گنج .
مگه داریم ؟؟!!!!!!!

• Like

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058

بالا