آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تنظیم اتوماتیک پمپ آب ساختمان

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
  • تشکر از شما ، من منتظر می مونم تا تصویر یا راهنمایی تنظیم اتومات پمپ را عنایت کنید
درود
همکار گرامی حقیفتا خیلی گشتم متاسفانه گویا تصویر از آرشیوم حذف شده
علی ایحال به جهت تنظیم پیچ توضیحی را پیوست میکنم به شرط سلامت اتومات ! میتونید اعمال کنید
ابتدا پلاتین ها را بررسی کنید تغییر رنگ و حالت نداده باشه ، خال یا زنگال خورده نباشه

اگر احیانا اشتباه میکنم لطفا دیگر همکاران گوشزد و اصلاح کنن
اگر مهارت ندارید لطفا انجام ندید و یا یک اتومات نو تهیه کنید که بهترین کار تهیه اتومات نو میباشد

توسط پیچ کوچک فشار استپ موتور را تنظیم میکنی
توسط پیچ بزرگ هم فشار استارت موتور تنظیم میکنی

پیچ کوچک !
اگر خلاف عقربه های ساعت بپیچونی
فشار استپ پمپ کمتر میکنید و
اگر در جهت عقربه های ساعت بچرخونی فشار استپ پمپ بیشتر میکنی

پیچ بزرگ!!
بابت تنظیم استارت کردن موتور هست
اگر سمت عقربه ساعت بچرخونی فشار استارت شدن پمپ بیشتر میکنی و با چرخوندن در جهت خلاف عقربه ی ساعت فشار استارت پمپ کمتر میکنی
توسط توضیح فوق میتونی خودتون تنظیم کنید
مابقی کار بعهده شما
یا حق
درود بر شما حبیب آقا ، در اطلاعات بدست آمده بنده ، پیچ کوچک محدوده استارت و استاپ را تعیین میکند و پیچ بزرگ برای تنظیم فشار استاپ پمپ بود ، که من قادر به تنظیم استارت نمی شدم ، لطف شما مستدام

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
درود بر شما آقا امیر سجاد ،
مطابق فایل پیوستی شما ، پیچ بزرگ را تا ابتدای پلاستیکی سیاه سفت کردم ، مشکل استارت کردن پمپ با افت فشار حل شد ، دست شما بی بلا

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,690
10,183
گنبد کاووس
آفرین و درود بر شما دوست گرامی
بلاخره راه اندازی کردی

پمپ آب به همراه مخزن ارزش بسیار بالاتری نسبت به پمپی که با ست کنترل راه اندازی میشه داره

ست کنترل ها فقط واسه طبقات همکف و نهایت طبقه دو مناسبه
ولی مخزن تیوپ دار پرتاب بسیار قوی داره

از آنجاییکه همیشه حدود ۱۰ الی ۲۰ لیتر (بسته به گنجایش مخزن هر چی مخزن بزرگتر باشه عمر دینان هم بیشتر میشه )
ذخیره آب داری لذا دینام نیازی نداره که حتی بابت یک پنجم لیوان آب هم استارت بخوره
و این باعث طولانی شدن عمر دینام و حتی کاهش شدید مصرف برق میشه

مخزن مزایای بسیار زیادی داره

فقط همیشه سعی کنید بهترین جنس مخزن
و در صورت مقدور بزرگترین سایز موجود در بازار ((اگر بابت فضا مشکلی نداشته باشید ))
و توئیپ جنس مرغوب تهیه کنید
که یک عمر بهتون کار میده

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
درود بر شما آقا امیر سجاد ،
مطابق فایل پیوستی شما ، پیچ بزرگ را تا ابتدای پلاستیکی سیاه سفت کردم ، مشکل استارت کردن پمپ با افت فشار حل شد ، دست شما بی بلا
سلام.
ممنونم.
برای افزایش طول عمر کلید اتوماتیک . فقط فاز را به کلید اتوماتیک وصل کنید . و نول را به صورت مستقیم به هم وصل کنید . تا عمر پلاتین کلید اتوماتیک افزایش یابد .
متشکرم

بالا