آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر محافظ برق سارا 2450

chonglong

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-03-03
435
544
کرمانشاه
درود دوست من این ارزش تعمیر نداره تهش میاد میگه مگه خودش چند می ارزید خستگی کار رو هم چند برابر میکنه سری که درد نمیکنه دستمال نبند موفق باشی
درستش کردم ?? تموم شد
مال مشتری نبود.. مال یکی از دوستان خودم بود...
کامل درست شد و تست گردید
بدون شک بله ارزش تعمیر نداشت ولی دیگه یه جورایی لج کرده بودم که درستش کنم
علتش هم همون مقدار مقاومت ها بود
با تغییر مقدار مقاومت ها مشکل برطرف گردید

nimajun4ever

کاربر
2013-04-01
1
0
سلام
من همین مدل محافظ رو دارم
چند روز بود رله صدای تق تق میداد و چراغ سبز و نارنجی پشت سره هم چشمک میزد تا امروز که کلا چراغ نارنجی و قرمز ممتد روشن مونده و سبز خاموشه
میتونید راهنمایی کنید برای تعمیر؟

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
در این نوع مدارات کنترل ولتاز تغییر ظرفیت خازنهای الکترولیت بسیار موثر است در ایجاد عیب

از طرفی برای تامین ولتاز ایسی و رله از خازن پلی استر در ورودی استفاده شده که انهم دچار خرابی میشود
بدرود

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
درود دوست من این ارزش تعمیر نداره تهش میاد میگه مگه خودش چند می ارزید خستگی کار رو هم چند برابر میکنه سری که درد نمیکنه دستمال نبند موفق باشی
درود دوست عزیز اینجا بحث مادیات مد نظر نیست و فقط فقط دوستمون برای بالا بردن تجربه امثال من و اوقات گذراندن تایم فراقت زحمت کشیدن رو متحمل شدن
و بسیار ارزشمنده ممنون

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
خوشبختانه یا متأسفانه امروزه تعمیر وسایل، حتی یک محافظ ولتاژ، بسیار برای مشتری ارزشمنده. چرا ارزشمند نباشه. هنر تعمیرکار اینه که به خواست مشتری تعمیر کنه. اگر ارزش نداشته باشه که مشتری میندازه دور. نمیاره برای تعمیر

هوای مشتری‌ها رو داشته باشیم...

doctor_555

کاربر
2023-10-12
1
0
آستانه اراک
سلام خدمت همکاران محترم... محافظ برق فوق 3 عدد از مقاومت هاش سوخته و معلوم نیست چه مقداری هستن.. ممنون میشم در این مورد کمک کنید .. با تشکر فراوان
مقاومت های R2 - R5 - R6مشاهده فایل‌پیوست 197565مشاهده فایل‌پیوست 197566مشاهده فایل‌پیوست 197567
باسلام و عرض ارادت مهندس جان فقط برد این محافظ را می‌خوام بدون قاب و مکابل مربوطه امکان پذیر هست چون بورد کامل سوخته متشکرم

بالا