آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تشکر وقدردانی از زحمات همکاران ودوستان

latifk200

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-09-28
591
5,960
بندرترکمن
خدایا شکرت که منو با این جمع صمیمی روبرو کردی .
سپاس پروردگارم .
سپاس گرم و کمال تشکر با عاجزانه ترین زبان برای همکاران عزیزم .
برای همتون آرزوی آرامش تو زندگی دارم . آمین .

آخرین ویرایش:

sattar62

کاربر
2010-02-02
60
192
NeverLand
درود بر شما
خیلی وقت پیش من در این انجمن عضو شدم.اما بعد از اولین بازدید تا مدتها وارد این سایت نشدم.تا اینکه چند روز پیش با جستجویی در اینترنت، گوگل دوباره من رو به این انجمن هدایت کرد.
از طرز بیان و رفع مشکلات در این سایت خیلی خوشم اومد.واقعاً انجمن مفیدیه.امیدوارم شاهد بحث های مفید و آموزنده بیشتری (به خصوص در بخش لپ تاپ) باشم.
با تشکر از تمامی دوستان

ghanavati3

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2013-05-15
1,109
7,191
خوزستان.رامهرمز
باسلام ودرود فراوان به همه همکاران عزیزم.بنده حقیر چند سالی هست که تو این کارم ولی سعادت اینو نداشتم که از اوایل کار شاگردی شما استادان بکنم.صادقانه میگم بسیار بسیار باعث افتخار بنده هست که در کنار شما عزیزان هستم.تو این مدت با شما سروران خیلی تجربه ها یاد گرفتم که بدون هیچ چشم داشتی ومزدی دراختیار گذاشتید.امیدوارم همیشه تنتون سالم وسربلند باشید.همچنین از آقا امیر بخاطر این کار قشنگشون .موفق وپیروز...

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
ایده بسیار جالبی اقای زارع بکاربردندخدا خیرشان بدهد
واقعا بسیار خوشحالم که با این انجمن و اعضای خوب و با دانشش آشنا شدم
قبلا تو نت هدف خاصی نداشتم اما از وقتی که با این جمع صمیمی آشنا شدم نت رفتنم هدفمند شد
و باعث بالارفتن تجربه علمی و تعمیراتی این حقیر به سبب اشنایی با اساتیدگرانقدر این انجمن شد
قبل از آشنایی با این سایت در تعمیرات آماتور بودم اما از وقتی به عضویت این سایت در آمدم به مدد اساتید با سواد و دلسوزش تونستم تجربیات گرانقدری کسب نموده به طوریکه با اعتماد به نفس کامل مغازه تعمیراتی محقری در محل برقرار و بعدازظهرها آنجا مشغول بکارشوم.
همینجا جا دارد از بزرگان عزیز انجمن آقایان راستگار، گرجی و زارع و اساتید گرانقدر آقایان صابری غزال شامی و دیگر اساتید کمال تشکر را داشته باشم
همچنین جا دارد ار مدیریت محترم انجمن آقای محمودی و آقای مهندس نکوئی عزیز که برا پربار شدن پویا و فعال ماندن سایت زحمات زیادی میکشند کمال تشکر را داشته باشم
امیدورام قدردان زحمات این عزیزان بوده و باشم

مرزنگو

کاربر
2012-08-14
366
3,188
با عرض سلام وخسته نباشی به تمامی اساتید ودوستان که خالصانه تجربیات مفید وارزشمند که حاصل ساعتها زحمت و به قول همکارها دود لحیم خوردن به دست امده در بعضی موارد این تجربیات ودانش میشه گفت ارزش یه گنجیه رو برای ادم ایفا میکنه بدون هیچ چشم داشتی در اختیار هم وطنان قرار میدهند کمال تقدیر وتشکر و دارم امیدوارم در گوشه گوشه زندگی موفق وسر بلند باشند یه فرق عمده ای که این سایت با سایتهای دیگه داره ارتباط صمیمی مدیران واعضا هستش

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
746
1,913
فارس
سلام
از اساتید وپیشکسوتان رشته الکترونیک وتعمیرکاران باتجربه که سالها دراین زمینه زحمت کشیده اند واطلاعات خود را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار ما می گذارند نهایت تشکر وقدر دانی میکنیم. انشاءالله همیشه پیروز وسر بلند باشید.

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,412
ایران
با سلام!
بنده نیز به نوبه خودم از تمامی اساتید بزرگوارانی که همواره و همیشه در سایت فعالیت و دانش و تجربه باارزشمندشان را در اختیار افراد بی تجربه ای مثل من میگذارند؛ بینهایت سپاسگذاری کرده و برایشان آرزو سلامتی ،موفقیت, عزت عمر و سربلندی را دارم!!!

از استاد خودم جناب آقای زارع هم بخاطر ای تاپیک بسیار ممنونم!

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود و عرض ادب
از جناب فرهادی و همه سروران که راهنماییها و مطالب عالی ارایه میفرمایند نهایت سپاس را دارم

اینهم تصنیفی تقدیم به جناب فرهادی

پیوست‌ها

بالا