آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تشکر وقدردانی از زحمات همکاران ودوستان

fbc

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-04
421
2,224
ایران مهد دلیران
باسلام
بنده هم به نوبه خودم از همه اساتید و مدیران انجمن و بخصوص جناب راستکار تشکر و قدردانی می کنم و خیلی از محضر ایشان استفاده کرده ام. امیدوارم در همه مراحل زندگی پیروز و موفق باشید. باتشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام خدمت همه عزیزانی که در این سایت علمی وعملی زحمت کشیده وتجارب گرانقدر شان را که بخشی از عمرشان را صرف بدست اوردن ان کردند از سر اخلاص در اختیار دوستان میگذارند تشکر کرده واستاد گرامی اقای راستگار گل سر سبد این جمع ومعلم عزیزمان است عزیزش میداریم وارزوی سلامتی وموفقیت برای همه

nsahzabi

کاربر
2010-01-08
74
171
تهران عزيز
باسلام ،
بنده حقير اول خدا را شكر ميكنم بخاطر آشنايي با عزيزان دلسوزي كه اينچنين با گرمي از اساتيد تشكر ميكنند . همچنين به نوبه خودم تشكر ناچيزم رو از همه بزرگواران اعلام ميدارم واميدوارم هميشه سالم وتندرست باشند .هرچند كه بازم كافي نيست .بايد به تعداد ساعتهايي كه براي حل مشكلي وقت گذاشتند تشكر كرد .

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ
باسلام ودرودخدمت تمامي اساتيدوسروران عزيزم بنده هم برحسب وظيفه اززحمات عزيزانم کمال قدرداني وسپاس رادارم هرچندباتشکرنميتوانم ذره ي کوچکي اززحمات اساتيدراجبران نمايم،ولي ازحضرت احديت مسعلت دارم هميشه سالم وتندرست باشندوانشاا... هرحاجت خيري دارندبرآورده شود.

hzzza

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-05-17
317
2,360
با سلام و تبریک سال نو من هم صمیمانه از زحمات و تلاشهای همه اساتید تشکر و قدر دانی بعمل می آورم به نقل از مولی علی (ع) هر که کلمه ای به من بیاموزد ، مراعبد و بنده خود نموده است . عمرتان زیاد و سلامتی تان پایدار

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,897
10,595
سلام
بنده دو سال است که عضو این انجمن هستم و از تجربیاتی که همکاران بدون چشمداشت ارائه می دهند استفاده می کنم . در این مدت پیشرفت زیادی داشته ام و به راحتی از عهده تعمیر وسایلی که قبلا با انها مشکل داشتم بر می ایم .
موفقیت فعلی خود را مدیون تک تک عزیزان این انجمن هستم و از همه اعضای انجمن تشکر و قدر دانی می کنم .
موفق و سرافراز باشید.

armin11

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2010-10-04
248
1,366
آخر دنیا
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان اینجوری فایده نداره اخه تو انجمن بزرگو کوچیک،هرکسی به یه شکلی داره زحمت میکشه
پس حالا اگه اسم یک شخص خاصو بیاریم ممکنه کم لطفی در حق یک عزیز دیگه ای بشه .
درسته،تعدادی از اساتید محترم واقعا از جونو دل و دلسوزانه برای این انجمن دارن زحمت میکشن که
از خداوند منان طول عمر همراه با شادی فراوان برایشان خواستارم.
ودر پایان من هم به نوبه خودم از تک تک اعضاء محترم که به هرشکلی برای این انجمن زحمت میکشن
کمال تشکر و قدر دانی را مینمایم

:iran:::iran:::iran:::iran:::iran:::iran:::iran:::iran:::iran::

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
با عرض سلام
من بنوبه خود از آقای نوروزی که با توجه به سرعت پایین اینترنت ( دایال آپ)مطالبی ارزشمند و با حجم های بالا ارسال میکنند و همه بخوبی می دانیم که ارسال از این روش چقدر زحمت دارد ، تشکر و قدردانی میکنم ، امیدوارم در تمام کارها همیشه سربلند و پیروز باشند

بالا