آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ترازوي ديجيتالي (اپديت )

behrang20

کاربر
2014-05-19
7
23
سلام مصطفی رمز های ترازو رو هم تو لینک بزار من خودم تعمیر کار ترازو هستم ولی رمز های بعضی از ترازو ها رو نمی دونم لطفا راهنماییم کنی ممنون میشم محک...رعد ازمون...صاایران...بند...بابوس...ساتریو...ویستا... رمز این ها رو کی میدونه کمکم کنه یا به شمارم زنگ بزنه خیلی لازمش دارم09306695037

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام :
کاربران و دوستانیکه با
ترازوهای مونتاژ ایرانی { بحث در انواع خارجی نیست } مشکل نرم افزاری دارند توجه کنند !!؟:
فریمور { فایل هگز } این نوع دستگاه ها مختص در اختیار خود سازنده {و احتمالا نمایندگی ها ی مجاز مورد تایید هر تولید کننده } میباشد و با توجه به اینکه میکروهای این قبیل ... قفل شده و نمیشه از انها کپی گرفت !!! تازه اگر
با ترفند و... هم بتوان چنین نرم افزارهایی را بدست اورد بدلیل احترام و رعایت حق کپی رایت و صد در صد تحت پیگرد قانونی عواقب ان !!! لذا از درخواست و درج چنین سوالاتی خودداری نموده و با شرکت سازنده ان هماهنگی کنید .مسلما در صورت درج و اپلود موارد - این چنین ارسالاتی حذف و اعمال قوانین انجمن با خاطی ...
موفق باشید .

behrang20

کاربر
2014-05-19
7
23
gadrajاین سایتیه که همه مشکلاشو درباره ی ترازو میگن ترازو هم میتونه دو مشکل داشته باشه یا از رمزشه یا از بردش ما هم مشکلمون رمز ترازوی رعد ازمونهستش که درست وزن نمی کشه 1کیلو رو200گرم میکشه اگه بشه به من کمک کن یا به شماره ی من زنگ بزن09306695037ممنون میشم اگه کمکم کنی

سلام دوستان یک مدار ترازو خریدم که آی سی کمیاب mic4425 را به همراه ad7730 داره می شه راجع به کارکرد آن و اینکه از کجا گیرم می آید توضیحی دهید. و گفتن مشابه آن.
مرسی ممنون:29000000:

behrang20

کاربر
2014-05-19
7
23
سلام توزین من یه سوالی دارم داداش خواهش میکنمجواب بده میتونی کد های ترازوی محک صاایران ساتریو رعد ازمون بند رو به گوشیم اس ام اس کنی داداش ازت ممنونمیشم 09306695037اگه کد هارو بتونی به منبدی مزده گانی خوبی برات در نظر دارم:congratulatory::joyous:

ropshop

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-12
48
44
سلام - یکدستگاه ترازوی فروشگاهی محک تقریبا 20 کیلویی پس از روشن شدن اعداد را از 9-8-7 .....تا بصفر میرسد بعد از صفر تیدیل بچند خط کوتاه میشود مانند -- -- -- -- -- -- و شروع به سوت زدن میکند. ایا کسی هست که کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک کند.

بالا