آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تحولی بسیار شگرف در دستگاه های فلزیاب

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
ممنون از توضیحات جامع و کمل ! ولی یه نکته باقی میمونه که آیا تا به حال تونستن ازین سیستم استفاده کنند یا نه !!

OKM 4000 و 5000 هر دو در بهترین شرایط ( خاک ایران ) و اپراتوری درست و دقیق ( خودم شخصا به همراه اپراتور کار کردم ) و تونستیم توی 15 متری تفکیک رو داشته باشیم

ولی وقتی فلز ما در زیر خاک قرار میگیره شرایط تغییر میکنه مخصوصا خاک ایران ! تو خاک دوبی ( چون اکثرا شنزار هست ) خوب جواب میده !

حالا بی صبرانه منتظریم تا با دستگاه شما آشنا بشیم و بریم سراغش و روش کار کنیم یا خریداری کنیم !

ممنون میشم دوباره اسم و نوع عملکرد دستگاه رو اگه میدونید برامون توضیح بدید ...

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
سلام دوست عزیز.اگه دستگاه واقعا LD باشه دستگاه م****ه.من خودم باهاش کار کردم.ولی فک نکنم بشه اطلاعاتی ازش تو اینترنت پیدا کرد.اگه بتونین اطلاعاتی یا سایتی در مورد این دستگاه واسمون پیدا کنی ممنون میشیم.

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
سلام اتیلای عزیز.بله دستگاه LD هست.منم زیاد تو سایت دنبالش گشتم ولی اصلا نتونستم چیزی پیدا کنم.ولی واقعا از وقتی این دستگاهو تست کردم واقعا دیگه از همه دستگاه های دیگه نا امید شدم. قیمتشو هم نمیدونم چون کادو رسیده.ولی همین هفته واست سفارش میدم و بهت زنگ میزنم.موفق باشی.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,782
سلام خدمت عزیزان.دوست عزیز غزال من فروشنده دستگاه یا طراح دستگاه نیستم که اغراق یا تعریف الکی از دستگاه بکنم البته اینکه شما باور نکنید حق دارید به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن.اگه الان ی نیم ساعتی تو سایتها وقت بذاریم حداقل صد تا مدار میتونیم پیدا کنیم که همه فایلها و نقشه هاش به صورت رایگان در اختیار ماست و هر کسی بدون داشتن اطلاعات خاص میتونه ی دستگاه مونتاژ کنه که معلومه نتیجش میشه ماینر 4.هدف من از این پست نه دروغ نه اغراق نه سرکار گذاشتن و نه اهداف مالی و سودی هستمن حاضرم به تک تک اعضای انجمن تست حضوری بدم.فردا هم چند تا عکس از دستگاه تو سایت میذارم و جمعه هفته بعد فیلم دستگاه رو واستون شیر میکنم تا به یقین برسین.با تشکر

دوست گرامی
سلام
گاهی انسان وقایعی را می بینه و باور میکنه که حقیقت نداره
البته این درسته که نه تنها فلزات بلکه جابجایی یک برگ درخت هم تاثیری در کل کائنات میذاره که با فاصله چند سال نوری هم قابل آشکارسازی است اما نه با علم حاضر و یافته های کنونی بشر بلکه در آینده دور

و علم کنونی بشر بسیار ناچیزه و کشف یک انگشتر طلا در انبار فلزات از اون حرفهاست که بابام هم توی قبر صداش دراومد.
اینکه شما باور کردید حرفی نیست اما اینکه آیا باورکردنی است ؟ من میگم نه تنها باورکردنی نیست بلکه با علوم حاضر محاله

درهرصورت بهتر بود ابتدا عملکرد و نقشه و اطلاعات فنی را ارائه میفرمودید تا مستندات ضعف و قوتش قابل بررسی بشه ، نه اینکه ابتدا ادعایی را مطرح کنید و بدون دلیل و اطلاعات لازم منتظر تایید و باور افراد باشید.
بویژه که نحوه طرح موضوع هم ، گویای عدم صحت است .
انشاء.. اطلاعات لازم را مطرح میفرمایید و بهتر ارزیابی میشه.

سپاس

آخرین ویرایش:

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
سلام دوست گرامی
بنده عرض کردم من نه فروشنده دستگاه هستم و نه طراح دستگاه.و هیچ نیازی هم نیست که با یاوه گویی یا بیان ارزوها هم وقت خودم و شما رو بگیرم.وقتی یک شخص میاد یه دستگاه اسباب بازی رو تو سایت میذاره و حتی خودشم به دستگاهی که ساخته اعتقاد نداره و با کمال بی شرمی و بی وجدانی شروع به تعریف در مورد دستگاه میکنه همه شروع به تعریف ازش میکنن.
از شما سوال میکنم آیا شما دستگاهی که چندین سال روش زحمت کشیدین و هزینه کردین رایگان در اختیار مردم میذارین؟؟؟ پس باید در بعضی از موارد هم به عقلمون رجوع کنیم تا بفهمیم که دستگاه هایی که توسایتها هستن چه کار آیی خواهند داشت.
من از شما میپرسم چرا مدیریت سایت بخش مربوط به ماینر رو غیر فعال نمیکنه با اینکه علم یقین به پوچ بودن دستگاه هست؟؟ خواهشا یکم فکر کنین.
اما مطلب بعدی شما گفتین پیدا کردن انگشتر طلا تو انبار فلزات محاله.چون نه شما و نه بابای خدا بیامرزتون هیچ اطلاعاتی از خاصیت یونی طلا و فلز ندارین.اگه کمی مطالعه کنین خواهید فهمید که طلا و فلز هیچ ارتباطی به هم ندارن.لطفا مطالبی که فرستاده شد رو کاملا مطالعه بعد به فرستادن مطلب اقدام کنین.چون من یک پاسخ کاملا علمی به دوست عزیزمونIIIIدر همین مورد دادم.من این پست رو امروز صبح تو سایت قرار دادم و شما چند ساعت بعد منو دروغگو خطاب دادید.کمی صبر کنین ببینید که هم تست و هم تصاویر دستگاه رو در اختیار شما و اعضای سایت میذارم.با تشکر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,782
سلام دوست گرامی
بنده عرض کردم من نه فروشنده دستگاه هستم و نه طراح دستگاه.و هیچ نیازی هم نیست که با یاوه گویی یا بیان ارزوها هم وقت خودم و شما رو بگیرم.وقتی یک شخص میاد یه دستگاه اسباب بازی رو تو سایت میذاره و حتی خودشم به دستگاهی که ساخته اعتقاد نداره و با کمال بی شرمی و بی وجدانی شروع به تعریف در مورد دستگاه میکنه همه شروع به تعریف ازش میکنن.
از شما سوال میکنم آیا شما دستگاهی که چندین سال روش زحمت کشیدین و هزینه کردین رایگان در اختیار مردم میذارین؟؟؟ پس باید در بعضی از موارد هم به عقلمون رجوع کنیم تا بفهمیم که دستگاه هایی که توسایتها هستن چه کار آیی خواهند داشت.
من از شما میپرسم چرا مدیریت سایت بخش مربوط به ماینر رو غیر فعال نمیکنه با اینکه علم یقین به پوچ بودن دستگاه هست؟؟ خواهشا یکم فکر کنین.
اما مطلب بعدی شما گفتین پیدا کردن انگشتر طلا تو انبار فلزات محاله.چون نه شما و نه بابای خدا بیامرزتون هیچ اطلاعاتی از خاصیت یونی طلا و فلز ندارین.اگه کمی مطالعه کنین خواهید فهمید که طلا و فلز هیچ ارتباطی به هم ندارن.لطفا مطالبی که فرستاده شد رو کاملا مطالعه بعد به فرستادن مطلب اقدام کنین.چون من یک پاسخ کاملا علمی به دوست عزیزمونIIIIدر همین مورد دادم.من این پست رو امروز صبح تو سایت قرار دادم و شما چند ساعت بعد منو دروغگو خطاب دادید.کمی صبر کنین ببینید که هم تست و هم تصاویر دستگاه رو در اختیار شما و اعضای سایت میذارم.با تشکر

سلام
عزیزم طرح اطلاعات نادرست عمل نادرستی نیست
چه بسا توهمات یک دیوانه منشاء الهامات ذیقیمت و بانی آثار ارزشمندی شده

مضافا که ارائه اطلاعات نادرست لزوما دلیل بی شرمی و بی وجدانی نیست
چه بسا اطلاعات ناصحیحی ، با نیت خیر ارائه شود و با ارشاد مخاطب حاذق موجبات ارشاد جمعیتی فراهم گردد و قس علیهذا

لذا طرح دلایل و تکذیب مقولات ، شایسته است اما فحاشی علیه ناآگاه پسندیده نیست

اساسا همه ما با اندکی تفاوت نا آگاهیم و درغیراینصورت جملگی خدا بودیم
لذا استدعا دارم لفظ بی شرم و بی وجدان را طی ویرایش حذف فرمایید بویژه که مغایر با مقررات سایت است.

بی صبرانه درانتظار اطلاعات ارزشمند آن گرانمایه اندیشمند هستم و اگر رنجشی ناشی از زبان دل حاصل شد عذرخواهی میکنم و دلیل آن بشرح پست زیر است که تکرار آن ناصواب
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=11759&p=224625&viewfull=1#post224625

آخرین ویرایش:

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
راستش به نظرم این توصیفات از این دستگاه با عقل و علم جور در نمیاد.دوست عزیز هر دستگاه که قابل فروش باشه باید اسمش سر از اینترنت در بیاره.حالا میخواد خوب باشه یا بد.میخواد مارک معتبر باشه یا معمولی.اما در مورد اسم دستگاه.land detector که اسم نمیتونه باشه.کلا به ردیابها land detector میگن.مثل این میمونه که شما یه فلزیاب ساختین به اسم فلزیاب!!!!!!

onlylida

کاربر vip
کاربر
2006-11-17
83
731
با اجازه اساتيد درست از ناهار معلومه كه برا شام چي داريم قبل از اني كه به مولا و قسم عباس رجوع كنيد نقشه ونوع طراحي را تو سايت قرار دهيد بعد اساتيد تجزيه وتحليلش كنن بعد علم نه با قسم حصرت عباس(ع) تاييد ميشه نه چيز ديگه الكترونيك قانون داره اگه با قانون الكترونيك و محاسباتش درست بود كه مدار كار شو انجام ميده و الا خود پيغمبر هم بياد با محاسبه درست نباشه نيست گشم نبود نگرد نيست

hamedkaramia

کاربر
2009-08-08
18
92
با اجازه اساتيد درست از ناهار معلومه كه برا شام چي داريم قبل از اني كه به مولا و قسم عباس رجوع كنيد نقشه ونوع طراحي را تو سايت قرار دهيد بعد اساتيد تجزيه وتحليلش كنن بعد علم نه با قسم حصرت عباس(ع) تاييد ميشه نه چيز ديگه الكترونيك قانون داره اگه با قانون الكترونيك و محاسباتش درست بود كه مدار كار شو انجام ميده و الا خود پيغمبر هم بياد با محاسبه درست نباشه نيست گشم نبود نگرد نيست
با سلام . دوست عزیز کلام شما متین.منم حرفتو تایید میکنم گشتم نبود نگرد نیست.منم اصل مطلبم در همین راستاس.قانون الکترونیک رو هم در حد خودم میدونم.اگه کسی از شما خواست در مورد قوانین الکترونیک و خصوصا علم فلزیابی بحث کنیم بسم ا....بیاین وسط تا جلو همین اعضای سایت به صورت علمی بحث کنیم نه شوخی و مسخره کردن دیگران.عمده مشکل ما تو اینه که میایم مدارو دانلود میکنیم بدون هیچ اطلاعات و تحقیقی.سخت ترین کارمونم این شده زدن هویه پشت چندتا مقومت و خازن که فک کنم خان جون منم بتونه از پسش بر بیاد.خوشبختانه ادعامونم سر به فلک میزنه. خوشحال میشم با بحث علمی بتونیم اطلاعات خودمونو بببریم بالا نه بحث های بیهوده.با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا