آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات همکاران در نصب وراه اندازی سیستم های سانترال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,422
5,467
سلام
من قبلا برای اینکه بدونم شماره خط توی تابلو چنده با یک تلفن زنگ می زدم به تلفن دیگری و شماره اون خط رو می فهمیدم الان شنیدم سانترال برای این کار کد خاصی داره که با وارد کردن اون بهت می گه شماره خط چند هست کسی این کد رو بلده
با تشکر
دوستان لطفاً راهنمایی فرمایید چون دفترچه خودش سبز رنگ بود و به زبان فارسی که متاسفانه گم شده.

FREE MAN

کاربر
2008-07-14
8
14
سلام
من در حال نصب یه مرکز تلفن زیمنس 3550 هستم و به یه مشکل برخوردم . وقتی با کابل شبکه بهش وصل میشم سیستم پینگ میشه ولی با نرم افزار منیجر نمی تونم بهش وصل بشم . از دوستان میخوام اگه راه حلی برای این مشکل دارن منو راهنمایی کنن یا شماره تلفن جایی که میتونه بهم کمک کنه رو بهم بدن
ممنون

reza10544

کاربر
2014-05-18
1
1
سلام کد دهی جهت محدود سازی استفاده از یک خط و محدودیت زنگ روی یک گوشی را لطف نمایید با تشکر

askari2

کاربر
2014-05-13
30
33
سلام و درود
از دوستان و اساتید محترم کسی حوصله و وقت داره روش نصب سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 را توضیح و مرحمت بفرماید ما یه جعبه گوشه انبار داشتیم اصلا فکر نمیکردیم سانترال باشه داخل باکس چندتا جای خالی هست بدون اون کارتها هم دستگاه را میشه راه اندازی کرد اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید متشکرم !!!

واقعا دستگاه به این جمع و جوری اینهمه امکانات داره جل الخالق

mkalemati

کاربر vip
کاربر
2012-12-14
121
239
خراسان رضوی
با سلام
در مورد بستن صفر و دو صفر در پاناسونیک 824 لطفا توضیح دهید
چرا که من دو صفر رو بستم و لی صفر بسته نمیشه
سپاس

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
629
3,661
بوشهر-خورموج
با سلام منم یه دستگاه سانترال مدل پاناسونیک مدل KX-TES824دارم از دوستان کسی راهمنای نصبشو داره بگه لطفا من برای اولین بار میخوام نصب کنم

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
629
3,661
بوشهر-خورموج
رد: پاسخ : تجربیات همکاران در نصب وراه اندازی سیستم های سانترال

اگه لطف کنید سریع ممنون میشم

mamad.y

کاربر
2014-09-30
1
1
سلام دوستان.
خسته نباشین همگی.
من درمورد یه دستگاه سانترال قدیمی به نام TeleKom که ظاهرا آلمانی هم هست به مشکل بر خوردم. من خودم بیشتر پاناسونیک کار کردم. میخواسم ببینم کسی از دوستان تا حالا با این دستگاه کارکرده و با کانفیگ اون آشنایی داره؟؟؟؟؟
ازتون ممنونم . فقط اگه میشه سریع راهنماییم کنین.
مـــــــــــــــــــــــــــــرسی !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا