آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات همکاران در نصب وراه اندازی سیستم های سانترال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

disfan

کاربر
2008-06-29
4
16
سلام به دوستان این تاپیک
در صورت امکان نحوه راه اندازی ابتدایی سانترال TES824 و امکانات مورد نیاز را به نحوه کاملا مشروح توضیح بفرمائید.. من تازه خربدم و اصلا کار باهاشو بلد نیستم

با تقدیم احترام

برای برنامه ریزی باید گوشی مانندمدل 7730 را به JAK 1وصل کرده و با استفاده از کدهای مخصوص که در دفترچه نوشته است (از پاساژ 110 در لاله زار تهیه کنید) برنامه ریزی کنید دقت کنید کلیدهای گوشی موقع برنامه ریزی کارکرد دیگری دارند با دستور العمل کدهایی مانند 000-006-008-009-121-202-405 ...... را فعال کنید

perana313

کاربر
2013-03-29
6
32
سلام
نصب فیزیکی دستگاه سانترال پاناسونیک مطلب خاصی نداره به جز اینکه برا تلفن اصلی یا همون منشی یا مادرکه معمولا 7730 است و داخلی 101 میباشد باید از چهار رشته سیم استفاده کنید دوتای وسط بوق و دوتا ی کناردیتا
اما برا تلفن های دیگه میتونید از دورشته سیم استفاد کنید بطور کلی اگه از تلفنهای پاناسونیک استفاده میکنید باید چهار رشته سیم باشه و تلفنهای معمولی دو رشته
و نکته آخر در مورد نصب فیزیکی که به نظر من خیلی مهمه تمیزی کار و سوکت زدن خوبه یعنی خود سیم رو سرسوکت نزنید بلکه با بند پاناسونیک سر سوکت بزنین و به سیم وصل کنید
اگه سوکت دیواری استفاده میکنین مطمئن بشین که چسب پشت اون که میخواین به دیوار بزنین خوب باشه چون بعد از مدتی چسب ول میکنه و کارتون زشت میشه میتونین پیچ کنین
نکته مهم در سانترال بحث نرم افزاری اونه که اگه کد های اون رو داشته باشین مسئله حله البته همه کدها رو لازم نیست که بدونین یه سری کدها هست که زیاد به کار میاد مثلا 405 و 408و ...
ان شاءالله در یه فرصت دیگه نحوه برنامه ریزی و کدهای مهم رو میذارم
البته جناب زارع هم اشاره ای کردن که تشکر میکنم از ایشون

Ali_mehdidoost

کاربر vip
vip
کاربر
2007-10-21
160
511
سلام به دوستان این تاپیک
در صورت امکان نحوه راه اندازی ابتدایی سانترال TES824 و امکانات مورد نیاز را به نحوه کاملا مشروح توضیح بفرمائید.. من تازه خربدم و اصلا کار باهاشو بلد نیستم

با تقدیم احترام

آآقا خیلی سادست غمت نباشه

ah_manafi

کاربر
2010-04-05
1
3
سلام دوستان عزیز، اگر راجع به برنامه ریزی مرکز تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل TDE-200 فایل یا منبع دیگری بنده را راهنمایی فرمایید.
مخصوصاً راجع به:
بستن یا باز کردن 0 یا 00 در داخلی ها
تعریف یا حذف خط مستقیم یا داخلی جدید(برای مثال دستگاه قبلا 6 خز مستقیم داشته ولی الان 5 خط داریم، مشکل اینه که وقتی داخلی ها میخوان خط مستقیم بگیرن یوقتایی میفته روی خط ششم که وجود نداره!)
تعریف یه شماره داخلی جدید یا تغییر داخلی موجود
و آخرین مطلب طریقه برنامه ریزی DISA(دیسا الان وجود داره ولی میخوام یکی از خطها رو که با شماره گیری یه شماره بهش وصل میشه، تغییر بدم)
پیشاپیش از لطف دوستان سپاسگزارم.

kombiz

کاربر
2013-11-05
56
138
تهران-پردیس
کد ۴۰۰: مربوط به وصل شدن خطهای شهری به سانترال
سپس دکمه SP-Phone را ۲ بار زده روی صفحه گوشی پیغام CO1 :Connect ظاهر می شود حالا شما هر چند تا خط شهری که به سانترال وصل است را باید Connect و مابقی را NO Connect کنید برای این کار مثلا (شما ۲ تا خط شهری به سانترال وصل کرده اید اولی که CO1:Conncet است برای رفتن به بعدی یک بار SP-Phone را می زنیم و CO2: Connect اگر وصل بود به CO3:Connect می رویم در اینجا ما چون ۲ تا خط شهری داریم CO3 را NO Connect می کنیم با زدن دکمه AUTO ANS و بعد دکمه STORE را فشار می دهیم ).
برای خروج از برنامه دکمه PROGRAM را بزنید.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,422
5,467
با سلام
در مورد کدهای KAREL MS48 لطفاً دوستان راهنمایی فرمایند البته به زبان فارسی منظورم کدهای کاربردی که بیشتر نیازمیشه هست.
با تشکر

molana

کاربر
2008-10-13
4
9
سلام
من قبلا برای اینکه بدونم شماره خط توی تابلو چنده با یک تلفن زنگ می زدم به تلفن دیگری و شماره اون خط رو می فهمیدم الان شنیدم سانترال برای این کار کد خاصی داره که با وارد کردن اون بهت می گه شماره خط چند هست کسی این کد رو بلده
با تشکر

kombiz

کاربر
2013-11-05
56
138
تهران-پردیس
سلام
من قبلا برای اینکه بدونم شماره خط توی تابلو چنده با یک تلفن زنگ می زدم به تلفن دیگری و شماره اون خط رو می فهمیدم الان شنیدم سانترال برای این کار کد خاصی داره که با وارد کردن اون بهت می گه شماره خط چند هست کسی این کد رو بلده
با تشکر
سلام
اگه گوشیت اصلی باشه با زدن ستاره میتونی شماره خطی که رو اون گوشی هست رو ببینی
موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا