آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپیک اعلام مشکلات تخصصی گوشی هاي متفرقه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

khoolad

کاربر
2007-09-20
72
161
با سلام خدمت تمامی عزیزان و مدیران مربوطه به بخش گوشی های همراه
یکی از دوستانم گوشی ای دارد به نام فوما foma n90110 در قسمت ثبت ای ام ای شرکت مخابرات مشکل ریجستری ندارد در حال حاضر زمانی که سیم کارت رو داخلش میزارم و روشن میکنم این پیغام بروی صفحه نمایشگرش دیده می شود this uim cannot be recognized خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید منتظر جواب میمونم مچکرم

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام خدمت تمامی عزیزان و مدیران مربوطه به بخش گوشی های همراه
یکی از دوستانم گوشی ای دارد به نام فوما foma n90110 در قسمت ثبت ای ام ای شرکت مخابرات مشکل ریجستری ندارد در حال حاضر زمانی که سیم کارت رو داخلش میزارم و روشن میکنم این پیغام بروی صفحه نمایشگرش دیده می شود this uim cannot be recognized خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید منتظر جواب میمونم مچکرم
با سلام دوست من ابتدا گوشی رو از داخل منو ریست کن شاید درست شد

khoolad

کاربر
2007-09-20
72
161
اینکار رو هم میخوام انجام بدم اما از من کد میخواد با 12345 و 5تا0 4 تا 0 هم تست کردم اما باز نمیشه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
بعضی ها کدشون 8 عدد صفر هست. در هر صورت از سایت سازنده میتونید شماره سریال پیشفرض را در صورتی تعویض نشده باشد پیدا کنید ممکن هم است اصلا با مخابرات ایران سازگاری نداشته باشد بهتر به یکی از دفتر خدمات تلفن همراه نشون بدید.
در ضمن مطمئن هستید که رجیستر شده؟

omidpatala

کاربر
2009-05-02
3
0
با سلام
من یک گوشی نوکیا 11650دارم که صدای اسپیکر ان قطع شده اسپیکر ان سالم است تست کردم لطفا راهنمایی کنید

omidpatala

کاربر
2009-05-02
3
0
با سلام به دوستان
من یک گوشی k310 دارم که صدای اسپیکر ان نیز کم شده با تعویض اسپیکر نیز مشکل حل نشد لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر از دوستان

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
با سلام به دوستان
من یک گوشی k310 دارم که صدای اسپیکر ان نیز کم شده با تعویض اسپیکر نیز مشکل حل نشد لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر از دوستان

دوست عزیز از اسپیکر اصلی استفاده کنید یک بار هم گوشی فلش کنید اگر مشکل رفع نشد عیب از قطعات سخت افزار

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام به دوستان
با تشکر از دوستان
با سلام فقط با تعويض ايسي بازر مشكل شما حل ميشه

sasal

کاربر
2009-06-27
1
0
با سلام
من يه گوشي nec e616 دارم كه باطري شارژ نميشه و وقتي كه شارژر رو هم به اون وصل مي كنم بعد از اينكه اونو درمياري
ديگه گوشي شماره نمي گيره و وقتي كسي به اون زنگ ميزنه ميگه دستگاه مشترك مورد نظر خاموش است. گوشي رو خاموش روشن ميكنم خوب مي شه و مي شه باهاش شماره گرفت و بهش زنگ زد.
ريستش هم كردم ولي جواب نداد.
ولتاژ شارژر رو هم اندازه گرفتم 5 ولت بود.آيا مشكل از باطريش هست يا از خود گوشي؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا