آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تاپیک اعلام مشکلات تخصصی گوشی هاي متفرقه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
با سلام

من يه گوشي چيني مدل ktech c600 دارم كه يك مشكل داره و اين مشكل اين هستش كه مثلا اگر نام و شماره هاي تلفني اشخاصي رو در ليست دفتر يادداشت گوشي ثبت كرده باشم وقتي به گوشي من زنگ بزنن هيچ مشكلي ندارم ولي متاسفانه اگراشخاصي ديگري كه شماره آنها در حافظه گوشي ثبت نكرده باشم به محض اينكه به من زنگ بزنن اولا يك اخطار مبني بر عدم پاسخ به اتصال طرف در صفحه نمايش گوشي ظاهر ميشه دوما درواقع مثل تك زنگ ميمونه و هيچ زنگي از گوشي من در هنگام اتصال طرف شنيده نمي شه ؟ سيم كارتم رو روي چند گوشي امتحان كردم اين مشكل رو نداشت خواهش مي كنم اگر در اين مورد بنده رو راهنمايي فرماييد خيلي ممنون مي شم؟

با تشكر

با سلام

دوست عزيز به احتمال زياد گوشي شما ويروسي شده ويا اينكه برنامه مخربي روي ان نصب شده واجرا ميشود براي رفع اين عيب ابتدا گوشي خود را ريست كلي بكنيد اگه نشد بايد فلش بشه
ضمنا نتيجه رو اعلام كنيد

موفق باشيد

tizkar

کاربر
2009-01-19
2
0
گوشي من از نوع چيني دو سيم كارته هستش ولي من يك سيم كارت ايرانسل دارم كه ازش رو گوشي استفاده ميكنم.باتشكر

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
گوشي من از نوع چيني دو سيم كارته هستش ولي من يك سيم كارت ايرانسل دارم كه ازش رو گوشي استفاده ميكنم.باتشكر

دوست گرامي اين مدل گوشيهااكثرا با گرفتن بلوتوث از يك گوشي ويروسي دچار مشكل ميشوند كه 95% انها هم با يك ريست درست ميشوند به نظر بنده شما گوشي رو يك بار فلش كنيد درست ميشو
د

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahmad_mir

hamidreza59

کاربر
2008-12-27
3
12
من یه گوشی LG B2000دارم که یکدفعه خاموش شد وهر کاری کردم روشن نشد لطفا راهنمایی کنید:confused:

mzi121

کاربر
2009-01-28
1
1
سلام من يك گوشي تلفن ثابت دارم كه همه چيز ان سالمه(lcd،صفه كليد) اما بوق ازاد نميزنه در ضمن گوشي بي سيم اون هم همين مشكل و داره. ك سري مدار تلفن براي تست اين گوشي مي خوام. ممنون...:smilie_help::smilie_help:mzi00666@yahoo.com:smilie_help:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahmad_mir

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
من یه گوشی lg b2000دارم که یکدفعه خاموش شد وهر کاری کردم روشن نشد لطفا راهنمایی کنید:confused:
دوست عزیز قبل از هر اقدام برای سخت افزاری گوشی فلش کنید و نتیجه را در همین تاپیک اعلام کنید فلش این مدلها توسط باکس ufs3 ممکن موفق باشید

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام

در گوشيهاي چيني 95% ايرادهاي به وجود امده با فلش حل ميشه اما بعضي مواقع ايراد سخت افزاريه كه بايد روش كار كرد
و اما ايراد گوشي شما استاد گرامي احتما لا مال باطريه پس لطفا از سالمي باطري اطمينان حاصل كنيد .در مرحله دوم اگر باطري سالم بود مال سوكت شارژه يا مقاومتهاي فيوزي كه در مسير شارژ اون قرار داره خراب شده .
دربعضي مواقع هم ديده شده كه سوكت شارژ با متاليزه هاي برد خوب اتصال نميكنند راستي از سالم بودن خود سوكت شارژ اطمينان حاصل كنيد

موفق باشيد
با سلام ضمن تائيد موارد دوستم اضافه ميكنم در صورت برطرف نشدن. ايراد ايسي شماره mt6305bn ميباشد

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
سلام من يك گوشي تلفن ثابت دارم كه همه چيز ان سالمه(lcd،صفه كليد) اما بوق ازاد نميزنه در ضمن گوشي بي سيم اون هم همين مشكل و داره. ك سري مدار تلفن براي تست اين گوشي مي خوام. ممنون...:smilie_help::smilie_help:mzi00666@yahoo.com:smilie_help:
مدل گوشي و علت ذكر شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

MaryamAyati

کاربر
2009-04-23
3
1
با سلام:smilie_help:
گوشی من مدل w300 هست و وقتی دکمه پاور زده میشه lcd به طور مکرر روشن و خاموش میشه.و تصویر نداره.
سوالم این هست که من چطور میتونم روی بورد گوشی خراب بودن lcd یا فلت و یا مدار شارژ رو تست کنم.
و سوال دیگه این هست که چگونه می توان در صورت نبودن منبع تغذیه توسط شارژر موبایل تست ولتاژ را روی بورد انجام داد.(خروجی شارژر سونی اریکسون 5.36 بود)

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا