آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك مدارات ساده الكترونيكي براي مبتديان

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
چراغ راهنماي موتورسيكلت و ماشين

با سلام :
مداري كه شاهد هستيد توليد فلاشر براي چراغ راهنماي موتورسيكلت و خودرو ها ميباشد كه براي ال اي دي ليزري طراحي شده (كم مصرف و پر نور و با فلاشر قابل كنترل و (چهاررهنما ) .
ملاحضه فرماييد ؟؟؟ (دو تا ديود كناري در بغل كليد راهنما قرار ميگيرد .) با مدار چاپي و راهنماي مونتاژ كامل ....
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 14 کیلوبایت بازدیدها: 2,783
  • 11 کیلوبایت بازدیدها: 2,770
  • 3 کیلوبایت بازدیدها: 2,753

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
چراغ راهنماي موتورسيكلت و ماشين ليزري

با سلام :
اين هم مداري ديگر از فلاشر (چراغ رهنما براي موتور و.... با ديود هاي ال اي دي ليزري .....)
با تشكر .
موفق باشيد .
اين تاپيك هنوز ادامه دارد منتظر مدارات ساده و جالبي باشيد .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

takroz

کاربر
2008-10-29
7
44
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی

میخواستم بدونم من چطور میتونم نقشه های علمی که اینجا میکشید رو به فیبر مدار چاپی تبدیل کنم
آیا همچین نرم افزاری هست

با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی

میخواستم بدونم من چطور میتونم نقشه های علمی که اینجا میکشید رو به فیبر مدار چاپی تبدیل کنم
آیا همچین نرم افزاری هست

با تشکر
با سلام :
دوست عزيز تاپيك تهيه مدارچاپي در همين بخش اموزش گام به گام را مطالعه فرماييد و بطور مختصر شما بايد از نقشه مدار چاپي موجود در لابلاي نقشه ها كه اپلود ميشود در كاغذ كالك پرينت گرفته و انرا با روش هايي كه در اموزش ان تشريح شده به روي طرف مسي فيبر وارد كرده و مدار چاپي خود را درست كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام

دوست گرامی منظور من این نیست
منظور من اینه که شما که اینجا نقشه علمی رو میکشید چطوری باید اونو به شماتیک تبدیل کنم

با سپاس
با سلام :
دوست عزيز راجع به تهيه مدار چاپي سوال كرديد و پاسخ دادم حالا منظور خود را بيشتر ( حدالمقدور با ذكر مثال ) توضيح دهيد تا در خدمت باشيم من كه متوجه منظور ( نقشه علمي و شماتيك ) شما نشدم .البته اگر منظورتان اين هست كه چطور نقشه ها كشيده ميشه بايد دنبال نرم افزارهاي مربوطه باشيد (مثل ويزيوي افيس و پروتيوس و اتوكد و ........كه در نرم افزارهاي كاربردي در همين بخش اشاره شده است و ادامه نيز دارد .
با تشكر.
موفق باشيد .

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
مداری دارین که بشه با آی سی 555 تایمری بسازم که یه لامپ رو با کلید فشاری روشن کنم بعد لامپ بعد از 5 دقیقه خاموش بشه
با تشکر[/quote

با سلام دوست عزيز در اموزش گام به گام تاپيك نرم افزار ها (اموزش كار با 555 ) مدارات جالبي در متن برنامه براي درخواست شما موجود هست مي تونيد به دلخواه زمان خود را انتخاب و توسط برنامه فوق نقشه مدار و قطعات را گرفته و استفاده كنيد .
با تشكر.
موفق باشيد .

بالا