آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشي هاي نوكيا

نظرتون در مورد اين بخش چيه؟

• بيخوديه

رای: 0 0.0%
  • باشه نباشه سودي نداره

رای: 1 2.4%
  • لازمه

رای: 13 31.7%
  • خيلي لازمه...زياااااااد

رای: 27 65.9%

• مجموع رای دهندگان
    41
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
278
1,321
با سلام
گوشی بنده ان 72 هست
گوشی رم نمیشناخت آقا ما اومدیم ای سی رمو عوض کنیم یکی از پایه هاش کنده شد
همون ایسی که کنار رم هست مستطیل شکله
شنیدم میشه سیم کشیش کرد اگه راه داره لطف کنین با نقشه یا جوری که من بفهمم کمکم کنید

با تشکر

kaviani

کاربر vip
کاربر
2010-08-31
14
28
با سلام بر دوستان :گوشی من 6220c میباشد یه بار یکی از دوستام با برنامه هک بلو توث به گوشی من وصل شد ووقتی فهمیدم از بلوتوث خارج شدم ودیگه بلوتوث من کار نکرد حتی فلش کردم باز همان حالت بود و پیغام : unable to perform blutooth operation را میدهد لطفا راهنمایی کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
مطمئنا مربوط به اون برنامه هک نمیتونه باشه. اون برنامه فقط در صورتی که شما بخواین و کد بزنید با گوشی شما ارتباط برقرار میکنه و بعد هم کار خاصی نمیکنه.

ممکنه گوشی در زمان ارتباط هنگ کرده باشه که با توجه به اینکه شما میگید فلش کردید درست نشده پس سخت افزار شما دچار مشکل شده. حالا این اشکال میتونسته در هر نوع ارتباطی به وجود بیاد و کاری به اون نرم افزار هک نداره
اول از فلش کردن صحیح گوشی خودتون مطمئن بشید اگه درست فلش شده بود باید گوشی رو باز کنید

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
با سلام بر دوستان :گوشی من 6220c میباشد یه بار یکی از دوستام با برنامه هک بلو توث به گوشی من وصل شد ووقتی فهمیدم از بلوتوث خارج شدم ودیگه بلوتوث من کار نکرد حتی فلش کردم باز همان حالت بود و پیغام : Unable to perform blutooth operation را میدهد لطفا راهنمایی کنید

سلام
شما خودت تعمیر کار گوشی هستی ؟؟؟
اگه هستی با چه باکسی ، با چه ورژنی ، چه فریموری رو زدی . . . ؟؟؟؟

sarina1392

کاربر
2010-08-08
8
9
7610 super nova

با سلام 7610 super nova صدای دهنی ضعیف میباشد با وجود تعویض 2 دهنی باز هم ضعیف است​

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
با سلام بر دوستان :گوشی من 6220c میباشد یه بار یکی از دوستام با برنامه هک بلو توث به گوشی من وصل شد ووقتی فهمیدم از بلوتوث خارج شدم ودیگه بلوتوث من کار نکرد حتی فلش کردم باز همان حالت بود و پیغام : Unable to perform blutooth operation را میدهد لطفا راهنمایی کنید

ای سی بلوتوث را هیت دهید در غیر این صورت باید ای سی بلوتوث تعویض شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

lala90

کاربر
2007-06-30
14
14
با سلام
گوشی من ان 86 هست وقتی به شارژر وصل میکنم شارز نمیکنه وقای سارژر رو در میازم علامت باطری گوشی همینطوری میره انگار شارژر وصله ولی ....

sync

کاربر
2007-12-02
177
518
بانه
n 70

با سلام
من یک نوکیا د70 دارم وقتی سیمکارت داخلش قرار میدم این پیام را میده؟راهنمای لطفا؟
sim card not valid

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا