آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشي هاي نوكيا

نظرتون در مورد اين بخش چيه؟

• بيخوديه

رای: 0 0.0%
  • باشه نباشه سودي نداره

رای: 1 2.4%
  • لازمه

رای: 13 31.7%
  • خيلي لازمه...زياااااااد

رای: 27 65.9%

• مجموع رای دهندگان
    41
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hackerbaz

کاربر
گوشی رو باز کنید و کنتاکت های کادر آنتن رو خوب با تینر فوری تمیز کنید اتصال کامل دو پایه کادر آنتن رو در روی شاسی کاملا چک کنید اگه نتیجه نگرفتین اعلام کنید ادامه بدیم

mm.khd.l

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-10-30
313
1,252
سلام دوستان
یه گوشیه n82 دارم که از طریق دکمه های (سبز+3+*) رست کردم
از آن به بعد هیچ برنامه ای با پسوند sisx را نصب نمی کند.
طی اطلاعاتی که گرفتم از طریق اجرای ساین (sign) می توان این مشکل را حل کرد
لطفا راهنمایی فرمایید.

haj mehdi

کاربر vip
کاربر
2010-10-11
32
57
سلام ،کلید دوربین N95 (کلیدی که بغل گوشی برای گرفتن عکسه) با جای پایه هاش کنده شده می خوام سیم کشیش کنم اما تو نقشه شماتیکش نمیدونم kbc و kbr چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

غزال4

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-12-16
308
1,641
با سلام
یک گوشی 6500 نوکیا فاقدانتن می باشد به نحوی که تماسهای اضطراری را هم پوشش نمی دهد لطفا" راهنمایی بفرمایید با تشکر .

آخرین ویرایش:

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام ببین چه چیزی داغ می کند بغل سوکت شمارگیرای سی مشکی کوچک راانداز سی پی یو چک کن

mirzagasemi

کاربر
2009-06-27
60
77
با سلام.
من تازگی یه گوشی n8 خریدم.به نظرم آنتن دهیش ضعیفه.مثلا جایی که آنتن دهیش ضعیفه، 5800 خیلی خوب آنتن میده،یا اکثرا میپره.گاها تو جاهایی که همه گوشیها هم کار میکنن بازم آنتنش میپره.یا گاها وقتی جایی میرم که آنتن نمیده،بعدا که جامو عوض میکنم و میرم جایی که آنتن میده،گوشی تو همون حالت آنتن ندادن گیر میکنه تا ریستارت نکنم درست نمیشه.
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر.

hamalous

کاربر vip
کاربر
2006-11-26
4
2
با سلام می خواستم بدونم راهی هست که شماره تلفن افراد رو از روی گوشی n73 که ال سی دی اون سوخته استخراج کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
اگر شماره هاتون را در مموری ذخیره کرده باشید که میشه اینکار رو کرد ولی در غیر این صورت باید برنامه pc suite رو روی کاپییوتر نصب کنید و گوشی رو با کابل نصب کنید که هنگام نصب میپرسه به صورت pc suite می خواین وصل بشه یا mass storg که باید pc suite رو انتخاب کنید. چون نمیبینید این قسمت رو باید چند بار کابل رو وصل کنید و با بالا و پایین کردن جوی استیک تست کنید که شدنی هست و شماره هاتون را از داخل pc suite بردارید.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,430
5,475
با سلام
گوشی نوکیاn70به دلیل این که گاهی هنگام مکالمه سریع شارژباطری رو خالی میکردوباطری هم تعویض شد،با دستگاه آلتراسونیک برد رو شستشو دادم ویا سشوار صنعتی خشک کردم.ولی بعد راه اندازی مجدداکثراًآنتنش خالیه وگاهی هم به جای علامت آنتن 3gمینویسه!چندین بار هیتر گرفتم وپلاتین های آنتن روتمیز کردم ولی جواب نداد!ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
یک مطلب مهم را نباید فراموش کنید قسمت مدار آنتن به حرارت مستقیم کمی حساسه و باید با دقت و معلومات قبلی این کار را انجام داد اون اطراف هم معمولا یک کریستال است که اون هم به حرارت حساس است .
مطلب دیگر اینکه ، چون بعد از هیت این اتفاق افتاد شما دقت کنید که تمام قطعات smd محوطه آنتن سر جاش باشه . حتی اگر یک خازن smd ریز کنده یا از جا خارج شده باشد این ایراد پیش میاد
البته قبل از اینکه موارد بالا را تست کنید ضرر نداره گوشی را ریست کارخانه ای کنید و با باطری دیگر تست کنید
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا