آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سوني اريكسون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان لطفا از حالا برای مطرح کردن هر مشکل خودتون تاپیک مستقل بزنید. این تاپیک بعد از پاسخ گرفتن دوست عزیزمون بسته میشه

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahyar_r

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741

سلام وقت بخیر

گوشی و رو به منبع بزنید ببینید جریان کشی دارد یا خیرو ای سی را چک کنید که داغ میکند یاخیر.

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
سلام وقت بخیر
تا انجایی که بنده اطلاع دارم مشکل از ماژل انتن .(پی اف اروم یه تکان بدید و اگر حل نشد )ماژل باید به طور کامل تعویض شود.

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
سلام وقت بخیر
ایا الان درحالت هندزفری صدا پخش میشه؟؟ مشکل صدا ندارید؟ تو کارهایی که بعد بازکردن گوشی انجام دادید و بگید تا بتوانیم بهتر کمک تون کنیم.لطفا در تاپیک جدا گانه سوال هاروجواب بدید. بپرسید ممون.
موفق باشید

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
دوست عزیز شما باید حتما پایه های که قطع هست به سوکت شارژ وصل کنید تا بتوانید توسط کابل یو اس بی گوشی بدون نیاز به باکس با نرم افزار هک شده اسیتولز فلش کنید پایه های قطع شده اگر بدون مدار هستن کار سخت می شود و باید سیم کشی کنید که در این صورت باید از شماتیک کمک بگیرید
سلام وقت بخیر
همانطور که استاد
ALI.RISIVER فرمودند راه دیگه برای فلش کردن کابل یو اس بی می باشد

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
سلام من یک گوشی سونی اریکسون دبلیو 810 دارم که بعضی وقتها خود به خود خاموش میشه و باید اون رو روشن کنم . کارهای انجام شده 1-فلش انجام شد 2-هیت گرفتم . اما درست نشد. لطفا راهنمایی کنید
سلام وقت بخیر
یا ضربه خورد یا داخل اب افتاد؟؟که بعد ازاون موقع خود به خود خاموش شود؟ با باطری دیگه ای تست کردید ؟؟لطفا در تاپیک جدا جواب سوال هارو بدید و بپرسیدتا بهتراهنمایی تون کنیم.ممنون

آخرین ویرایش:

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
دوست من خواهشا به دیگران و کشورتون احترام بگزارید و پارسی تایپ کنین وگر نه تقاضای جواب نداشته باشین

این مشگل 100% سخت افزاریه و من قبلا یه این طور موردایی داشتم که در سری DB2020 خیلی شایعه

برد را بادقت از اول سرویس کامل کنین و بعد با فلکسی مناسب و حرارت ملایم فلش رام و CPU رو ریهات کنین و نتیجه رو اعلام کنین
همانطور دوست عزیز Ya Xunفرمودند کارهای گفته شده انجام بدهید و نتیجه را اعلام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
با سلام
سونی اریکسون ویواز پرو بعضی وقت ها سیم کارت رو نمیشناسه. مشکل از چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟
مرسی

سلام وقت بخیر
پیغام (ارور)گوشی وقتی که سیمکارت داخل گوشی چیه وکارهای انجام شده روبگویید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا