آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سوني اريكسون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shansi

کاربر
2007-07-21
13
2
سلام
گوشی k550 احتیاج به فلش داره اما تنها دو پایه شارژر روی برد گوشی به سوکت وصله و باقی پایه ها قطع هستن.

در جایی خوندم توسط برنامه setool2lite1.11 و کابل خود گوشی بدون نیاز به باکس میشه فلش کرد.اگر امکان داره و راهی هست که بشه پایه های لازم برای فلش کردنو توسط سیم کشی وصل کرد توسط عکس نشان بدید

فقط پایه های لازم برای فلش کردن توسط کابل خود گوشی وصل بشه کافیه تا بتونم فلش کنم

اگر راه دیگه ای برای فلش کردن همچین موردی هست لطفا راهنمایی کنید

ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

asha100

کاربر
2011-08-24
1
1
با سلام
گوشی سونی اریکسون مدل w20i قابلیتی داره که شماره هایی که در لیست دفتر تلفن نیست رو در حافظه نگه میداره به طوری که اول شماره رو که بزنی بقیه شماره رو نشون میده. این قابلیت برای پیامک هم هست. لطفا بگید چطور می تونم این قابلیت رو غیرفعال کنم . و چطور می تونم شماره هایی که این طوری در گوشی ذخیره شده اند را پاک کنم.
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
سلام
گوشی k550 احتیاج به فلش داره اما تنها دو پایه شارژر روی برد گوشی به سوکت وصله و باقی پایه ها قطع هستن.

در جایی خوندم توسط برنامه setool2lite1.11 و کابل خود گوشی بدون نیاز به باکس میشه فلش کرد.اگر امکان داره و راهی هست که بشه پایه های لازم برای فلش کردنو توسط سیم کشی وصل کرد توسط عکس نشان بدید

فقط پایه های لازم برای فلش کردن توسط کابل خود گوشی وصل بشه کافیه تا بتونم فلش کنم

اگر راه دیگه ای برای فلش کردن همچین موردی هست لطفا راهنمایی کنید

ممنون

دوست عزیز شما باید حتما پایه های که قطع هست به سوکت شارژ وصل کنید تا بتوانید توسط کابل یو اس بی گوشی بدون نیاز به باکس با نرم افزار هک شده اسیتولز فلش کنید پایه های قطع شده اگر بدون مدار هستن کار سخت می شود و باید سیم کشی کنید که در این صورت باید از شماتیک کمک بگیرید

ali smd

کاربر
2010-10-14
28
155
سلام من یک گوشی سونی اریکسون دبلیو 810 دارم که بعضی وقتها خود به خود خاموش میشه و باید اون رو روشن کنم . کارهای انجام شده 1-فلش انجام شد 2-هیت گرفتم . اما درست نشد. لطفا راهنمایی کنید

• Like

mgh494

کاربر
2007-08-11
3
7
سلام
من یک گوشی w395 دارم که مشکل آنتن دهی پیدا کرده و موقعی که کشویی بسته هست و در حالت استندبای قرار داره خود به خود میره رو تماس ها اضطراری! و 2 دقیقه که باز نگه میداری آنتن برمیگرده!
به پیشنهاد عده ای از موبایلی ها هر دو نوع سیم ایرانسل و همراه اول رو هم امتحان کردم اما هیچ فرقی نکرد. گوشی رو به آخرین فریمور هم فلش کردم باز هم حل نشد.
لطفا دوستان و اساتید امر راهنمایی کنند
  • Like

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام
من یک گوشی w395 دارم که مشکل آنتن دهی پیدا کرده و موقعی که کشویی بسته هست و در حالت استندبای قرار داره خود به خود میره رو تماس ها اضطراری! و 2 دقیقه که باز نگه میداری آنتن برمیگرده!
به پیشنهاد عده ای از موبایلی ها هر دو نوع سیم ایرانسل و همراه اول رو هم امتحان کردم اما هیچ فرقی نکرد. گوشی رو به آخرین فریمور هم فلش کردم باز هم حل نشد.
لطفا دوستان و اساتید امر راهنمایی کنند

سلام
فلات گوشی رو تعویض نمایید

peyman t

کاربر
2012-03-27
1
1
ایا ایسی fuel gauge با مشخصات ti 13a0vei, sn 1002036 پیدا میشه زیرا برای رفع قطعی مشکل 0% arc باید این ایسی معیوب رو عوض کرد /ایا در بازار هست /

• Like

asghari

کاربر
2006-10-03
1
1
سلام دوستان
من یه سونی اریکسون k750i دارم که صفحه نمایشش اول همه نوشته ها Mirror شده بود و چند روز بعد تصویرش به هم ریخت انگار ورتیکالش دچار مشکل شده باشه :) خوب من باید چیکار کنم؟ کسی میدونه؟

• Like

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
باسلام یه گوشی X8 دستم رسید زیرش پر از خاک بودو کثیف بود گوشی رو به دقت باز کردم و به طور کامل تمیز کردم مجدد ال سی دی تاچ و سایر اجزا رو جا زدم الن گوشی رو روشن میکنم ویبره اول رو میره اما صفحه نمایش تصویر نمیده فقط یه لحظه صفحه نمایش کمی روشن میشه اما تصویر نمیده دلیلش چی هست؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
دوست من ابتدا كانكتور شارژ رو سرويس و بعد متاليزه هاي رو ي برد رو سرويس باز هم اگه نشد esd شارژ رو از مدار خارج كن احتمالا درست ميشه اگه باز هم نشد ايسي تغذيه خراب است
با سلام میشه یک عکس از esd شارژ وآیسی تغذیه بگذارید باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا