آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بررسی مشکلات پاور - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dimooss

کاربر
2010-01-07
10
14
با سلام
اول اینکه چون اساتید وارد در این بحث اینجا هستن..این سوال رو اینجا میپرسم...ممنون از تحملتون

من چند جا در مورد انتخاب پاور مناسب خوندم که اگه میخواهین مصرف برقتون کم بشه پاور قوی به سیستم نبندید...(منظور متناسب باشه)...این چقدر صحیح هستش؟

ببینید فرض کنید که کامپیوتر موقع روشن بودن 300 وات مصرف داره..حالا اگه من یه بارپاور 500 وبار دیگه پاور 700 واسش ببندم
مصرف برق باید 300 باشه دیگه و اصلان نباید فرقی بین 500 و 700 وات باشه؟منظورم اینه که وقتی از یه پاور 700 وات شما 300 وات جریان میکشی این مصرفش باید 300 باشه دیگه..درسته..؟

otello

کاربر
2010-11-27
11
17
با سلام
اول اینکه چون اساتید وارد در این بحث اینجا هستن..این سوال رو اینجا میپرسم...ممنون از تحملتون

من چند جا در مورد انتخاب پاور مناسب خوندم که اگه میخواهین مصرف برقتون کم بشه پاور قوی به سیستم نبندید...(منظور متناسب باشه)...این چقدر صحیح هستش؟

ببینید فرض کنید که کامپیوتر موقع روشن بودن 300 وات مصرف داره..حالا اگه من یه بارپاور 500 وبار دیگه پاور 700 واسش ببندم
مصرف برق باید 300 باشه دیگه و اصلان نباید فرقی بین 500 و 700 وات باشه؟منظورم اینه که وقتی از یه پاور 700 وات شما 300 وات جریان میکشی این مصرفش باید 300 باشه دیگه..درسته..؟

کدوم اساتید
ما که کسی رو ندیدیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arash3400

dimooss

کاربر
2010-01-07
10
14
کدوم اساتید
ما که کسی رو ندیدیم
:blow: خوب نه اینکه موقع امتحانهاس واسه همین اساتید دارن واسه شاگرداشون سوال طرح میکنن ..بنده خدا ها سرشون شلوغه..بعد این هم که موقع اصلاح ورقه ها و دادن نمره هاست...تحمل کنید دوستان..ان الله مع صابرین :blow:

آخرین ویرایش:
  • Like

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
با سلام

سلام
بله دوست عزیز گفته شما صحیح است،منظور از 700 وات این است که شما می توانید تا 700 وات از این پاور بار بکشید و نه بیشتر و به این معنی هم نیست که اگر شما کمتر از حداکثر توانش بار بکشید بازهم همان هزینه 700 وات بار کشیدن رو باید بپردازید

پس هرچقدر بار ازش بکشی همون قدر براتون محاسبه میشه

موفق باشید

aminamir

کاربر
2010-09-14
17
66
سلام دوستان، يه پاور رسيده دستم كه روشن نميشه، (سوکت يو اس بي سيستم اتصال کوتاه شده) قطعات از نظر ظاهري سالمن، سيم مشكي و سبز رو شورت كردم بازم خروجي ندارم، سيم بنفش هم ولتاژ نداره ممنون ميشم كمك كنيد

• Like

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام دوستان، يه پاور رسيده دستم كه روشن نميشه، (سوکت يو اس بي سيستم اتصال کوتاه شده) قطعات از نظر ظاهري سالمن، سيم مشكي و سبز رو شورت كردم بازم خروجي ندارم، سيم بنفش هم ولتاژ نداره ممنون ميشم كمك كنيد

با سلام
شما هیت اول و قبل از آن را باید چک کنید . فیوز - دیودها و ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا