آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش پرسش و پاسخ برای کاربران در مورد شرکت فراسرویس

REZA164690

مدیر بخش تلویزیون های crt
مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران
بادرودجناب فاتحی -سوالی که داشتم این که ایا شرکت فراسرویس برای نمایندگان خودکلاس های اموزشی حالا چه حضوری یامجازی اقدامی میکند؟به عنوان مثال -اموزش نصب ال سی دی درمنازل یا فایل های اموزش تعمیرات ال سی دی یا دیگرمحصولات.؟ممنون وسپاس ازشما

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
با سلام خدمت اقای نوروزی عزیز

جناب نوروزی برای اموزش نصب led--lcd چند نکته وجود دارد که نصابان در بخش مربوط اطلاع رسانی شده ولی اگر مواردی غیر از این باشد
مدیران و نصابان این شرکت در موقعی که تایید شوند میتوانند با کد کاربری که به انها از طریق مدیر بخش ارسال میشود به بخش نمایندگان مراجعه نمایند و سوال خود را در بخش مربوطه قرار دهند
جواب از طریق مدیران ارشد به انها داده خواهد شد و انها را در زمینه مربوطه راهنمایی خواهند کرد

این موارد در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد

آخرین ویرایش:

اصغر57

کاربر
2010-07-24
257
2,292
سلام و خسته نباشيد ايا اين محصولات وارداتي خود شركت است و با قدرت پشتيباني ميكند و يا از طريق بانه و يا در بنادر گارانتي ميشوند چند شركت ديگر هم فقط كار گارانتي را انجام ميدهند و پشتيباني خوبي نميكنند با تشكر

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
با سلام و احترام به شما و کاربران عزیز
چند مورد وجود دارد که به عرض شما و دوستان میرسانم

مجصولات این شرکت از طریق واردات مرزی انجام میشود و تنها شرکت معتبر که توانسته از نظر خدمات رسانی موفق باشد شرکت فرا سرویس میباشد
این شرکت توانسته در رقابت با شرکتهای دیگر از لحاظ ارسال قطعات--پرسش و پاسخ به ارباب رجوع و نمایندگان----ارسال هزینه تعمیرات برای نمایندگان خدمات---فروش محصول---و نمایندگان با تجربه موفق باشد
شرکتهای که شماره ثبت دارند شرکت فراسرویس--تک سرویس--و سام تک میباشد
چند شرکت دیگر وجود دارد که فقط نام شرکت بر روی انها نهاده شده و هیچ گونه اعتباری ندارد یک مسال برای دوستان که در این مورد برای شخص خود من پیش امد این بود که شرکت تک سرویس نام نمایندگانی که در برگه گارانتی شرکت فرا سرویس وجود داشت را کپی کرده و کپنهای تقلبی و نمایندگان از همه جا بیخبر را به عنوان دستگاه گارانتی به فروش میرساند
شرکتهای سام تک و تک سرویس هنوز نتوانسته فعالیت خوبی نسبت به خدمات و فروش در رقابت با شرکت فراسرویس داشته باشند
موضوع دیگر در قسمت خدمات این است که میخواهیم کل نمایندگان خدمات پس از فروش این شرکت را بصورت افراد با تجربه انتخاب نماییم و تغییراتی را در این زمینه انجام دهیم
اولین حرکت در این زمینه ثبت نام افراد با تجربه در سایت irantkمیباشد که کاربران گرامی که در بخشهای تعمیرات و یا فروش فعالیت دارند و دارای تجربه کافی میباشند را انتخاب نموده و قوانین جدیدی را برای انها اعلام نماییم

خوبی انجمن در این است که تمامی نمایندگانی که در این بخش فعالیت دارند و نام انها در بخش مربوطه ثبت میشود و نماینده مجاز شرکت شناخته میشوند میتوانند تجربیات خود را در اختیار همدیگر قرار دهند
بخش مربوط به نمایندگان بصورتی طراحی شده که فقط نمایندگان مجاز این شرکت با کد مخصوصی که از طرف مدیر بخش در اختیار انها گذاشته میشود میتوانند از ان استفاده نمایند
این عمل فقط برای اعتبار و حفظ و سو, استفاده احتمالی در بخش انجام شده که فقط در اختیار نمایندگان گذاشته خواهد شد

از این که ما را در این بخش حمایت میکنید واقعا سپاسگزارم
و تشکر قدردانی از مدیران فعال این انجمن که واقعا ما را حمایت میکنند

آخرین ویرایش:

techno.

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-17
163
388
سلام دوستان
دیروز که من یک پست ایجاد کردم و حذف شد و پاسخی هم ندیدم ...
اما میخاستم در مورد محصولات شرکت اطلاعات بگیرم .
سوال اینجاست که محصولات ال سی دی و ال ای دی سونی و ال جی دارید ؟ و اگر دارید اینها اصلی هستند . ببخشید که این سوال را میپرسم . اما من چند سالی در نمایندگی ال جی و سونی فعالیت داشتم . یکی از شعار های گلدیران این بود که محصولات ال جی تنها با ضمانت فارسی و با ارم گلدیران ال جی اصلی میباشد . ایا این صحت دارد . اگر ممکن است برای من توضیح دهید . ممنون

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
پاسخ : رد: بخش پرسش و پاسخ برای کاربران در مورد شرکت فراسرویس

سلام دوستان
دیروز که من یک پست ایجاد کردم و حذف شد و پاسخی هم ندیدم ...
اما میخاستم در مورد محصولات شرکت اطلاعات بگیرم .
سوال اینجاست که محصولات ال سی دی و ال ای دی سونی و ال جی دارید ؟ و اگر دارید اینها اصلی هستند . ببخشید که این سوال را میپرسم . اما من چند سالی در نمایندگی ال جی و سونی فعالیت داشتم . یکی از شعار های گلدیران این بود که محصولات ال جی تنها با ضمانت فارسی و با ارم گلدیران ال جی اصلی میباشد . ایا این صحت دارد . اگر ممکن است برای من توضیح دهید . ممنون

به عرض کلیه دوستان برسانیم طبق قوانین سایت هرگونه سوال در بخش نامربوط موجب حذف فایل و اخطار میباشد

به عرض شما برسانم محصولات شرکت فرا سرویس هم اینکه محصولات اصل و غیر اصل را دارا میباشد
محصولات اصل این شرکت بدون منوی فارسی میباشد

مهم اینجاست که بیشتر این محصولات از نظر خانوادگی و ساختار یکی میباشند

در حال حاظر شرکتهای وارد کننده در مورد واردات و خدمات در حال رقابت میباشند

بیشتر این محصولات چینی میباشند که از طریق مرزهای مختلف وارد میشود

اصغر57

کاربر
2010-07-24
257
2,292

باسلام الان ده روز هم بيشتر است كه پرسشنامه را پر كرده و فرستاديم طبق گفته ميران ان شركت 48 ساعته قرار بوده رد يا قبول انرا اطلاع دهند هنوز خبري نشده ايا اين موضوع پروسه زمانبري را دارد باتشكر

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان

باسلام الان ده روز هم بيشتر است كه پرسشنامه را پر كرده و فرستاديم طبق گفته ميران ان شركت 48 ساعته قرار بوده رد يا قبول انرا اطلاع دهند هنوز خبري نشده ايا اين موضوع پروسه زمانبري را دارد باتشكر

همکار گرامی بعد از ثبت نام تمامی دوستانی که فرم ثبت نام را پر کرده اند یک پیام از طریق پیام خصوصی برای انها حداکثر به مدت 48 ساعت برای انها ارسال میشود نمونه پیام خصوصی
با سلام
نام کاربری شما در سیستم ثبت شده در صورت لزوم از طریق پیام خصوصی از طرف مدیر خدمات به شما اعلام میشود

با تشکر شرکت فرا سرویس

لطفا به مطالب فوق دقت فرماید ذکر شده در صورت لزوم
1-به احتمال زیاد ممکن است در منطقه که شما ساکن هستید نماینده موجود باشد
2-در منطقه شما در خواست کننده خدمات با الویت بیشتر موجود باشد
3-دفتر مرکزی صلاحیت شما را تایید نکرده باشد
4-موارد ثبت شده در فرم درخواست قابل تایید نباشد
و موارد دیگر که ممکن است وجود داشته باشد
قابل به ذکر است این موارد ذکر شده فقط برای شما نمیباشد افرادی که در سراسر ایران در این بخش ثبت نام کرده اند حداقل حدود 160 نفر میباشند که در حال حاظر در حدود 40 نفر تایید شده اند

از شما دوستان به نوبه خود کمال تشکر را دارم که فعالیت خود را برای بهبود این محصولات اعلام نموده اید ولی محم اینکه نام شما در سیستم ثبت شده و هرگاه به شما عزیزان برای فعالیت احتیاج داشته باشیم حتما به شما اعلام خواهیم نمود

با تشکر از شما

بالا