آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش پرسش و پاسخ برای کاربران در مورد شرکت فراسرویس

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
پاسخ : Re: پاسخ : رد: بخش پرسش و پاسخ برای کاربران در مورد شرکت فراسرویس

باسلام چظور میشه نماینده شرکت شد

با سلام

ابتدا به بخش درخواست نمایندگی مراجعه نموده فرم درخواست را بصورت کامل ثبت نموده سپس بعد از ارسال فرم درخواستی در صورت صلاحیت به شما اعلام خواهد شد

موارد دیگری وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر به بخشهای مربوطه شرکت فرا سرویس مراجعه نمایید
با تشکر

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
باسلام یک سوال داشتم اگه تا48 ساعت به درخواست کنندگان جواب داده نشود مورد تایید قرار نگرفته اند ممنون
در حال حاظر نمایندگان شهرها تکمیل میباشند ولی دوستانی که فرم درخواست را ارسال نموده اند در الویت قرار خواهند داشت و در صورت نیاز به انها اعلام خواهد شد از لطف شما برای همکاری کمال تشکر را دارم در ضمن دوستانی که مدارک خود را ارسال نموده اند در بخش نمایندگان نام انها اعلام خواهد شد

ahmad_janson

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-30
107
417
بندر انزلی
پاسخ : موضوع ضمانت برگه گارانتی صوتی تصویری لوازم خانگی دستگاههای سرد کننده شرکت فرا سرویس

سلام
برندهای معرفی شده ، شامل برندهای اصلی (اورجینال ) هستند ؟ یا مدلهای غیر اصلی ( های کپی ) ؟

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
پاسخ : موضوع ضمانت برگه گارانتی صوتی تصویری لوازم خانگی دستگاههای سرد کننده شرکت فرا سرویس

سلام
برندهای معرفی شده ، شامل برندهای اصلی (اورجینال ) هستند ؟ یا مدلهای غیر اصلی ( های کپی ) ؟

با سلام
برندهای موجود در شرکت که شامل خدمات میباشد در هر دونوع موجود میباشد ولی بیشتر انها واردات چین میباشد قابل به ذکر است همانگونه که اطلاع دارید این نوع محصولات نیم فول تمام فول با مرغوبیت متفاوت توضیع میشوند

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
سلام
دیروز فرم قرارداد به دست من رسیددر حالی که تاریخ شروع قرار داد به 93/6/1 میباشد
وبه نظر من قرار داد نواقصی دارد
در صورت امکان بخشی اختصاصی درست شود و باکدی وارد و تمام نمایندگاه معرفی شده در ان شرکت و نظراتشان از جمله قیمت که در قرارداد ذکر نشده وحطی بند 4که گنگ است را بیان کنیم تا کار در چهار چوب درست انجام شود به امید خدا تشکر

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
سلام
دیروز فرم قرارداد به دست من رسیددر حالی که تاریخ شروع قرار داد به 93/6/1 میباشد
وبه نظر من قرار داد نواقصی دارد
در صورت امکان بخشی اختصاصی درست شود و باکدی وارد و تمام نمایندگاه معرفی شده در ان شرکت و نظراتشان از جمله قیمت که در قرارداد ذکر نشده وحطی بند 4که گنگ است را بیان کنیم تا کار در چهار چوب درست انجام شود به امید خدا تشکر

با سلام خدمت اقای شعبانیان عزیز
1-تاریخ قرار داد برای تمامی نمایندگان از یک تاریخ ثبت شده
93/06/01 و به مدت یکسال اعتبار دارد و قابل تمدید هم میباشد
2-یک بخش هم با همکاری مدیر کل اقای مجمودی عزیز هماهنگی شده در صورت تکمیل نمایندگان بخش مربوطه فعال و تمامی نمایندگان فرا سرویس فقط با کد مربوطه میتوانند به این بخش مراجعه نمایند
3-هزینه تعمیرات هم در اسرع وقت در دید نمایندگان قرار داده خواهد شد همراه با موضوعات کلی
4-یک موضوع دیگه که در قرار داد وجود داره موضوعی است که بیان شده در صورت دریافت وج از نماینده قطعات در اختیار نماینده قرار داده خواهد شد کلیه نمایندگان توجه داشته باشند قطعاتی که شامل گارانتی نباشند یا به هر دلیل دیگری خدمات شامل ان قطعه نشود مبلغ قطعه از نماینده دریافت میشود و به صورت ازاد محاسبه خواهد شد

جناب شعبانیان عزیز از توجه شما در این زمینه متشکریم {فاتحی}

modern.co

کاربر
2013-02-18
141
400
سلام
آیا شهرستان رفسنجان نماینده فرا سرویس دارد درصورت مثبت بودن پاسخ اگه ممکنه اسمو ادرسنمایندگی رو بذارید.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vcd tanin

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
سلام
آیا شهرستان رفسنجان نماینده فرا سرویس دارد درصورت مثبت بودن پاسخ اگه ممکنه اسمو ادرسنمایندگی رو بذارید.
با تشکر

دوست عزیز شرکت فرا سرویس در تمام نقاط کشور نماینده خدمات دارد ولی افرادی که در این بخش اعلام میشوند نمایندگانی میباشند که در بخش irantk فعالیت دارند و مورد تایید شرکت میباشند
در ضمن اگر مشکلی در این زمینه دارید میتوانید به صورت پیام خصوصی اعلام کنید تا راهنمایی لازم انجام شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: modern.co

mmf2006

کاربر
2013-04-07
3
0
سلام من یک کولر گازی پرتابل دفورلی با گارانتی فرا سرویس خریداری کردم.ولی چند روزی که داره کار میکنه آب ازش نمیاد.
چکار باید کرد.لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن سرمای خوبی دارد.

بالا