آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

بخش مربوطه به تعمیرات کارت گرافیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
منم همین مشکلو با چند تا کارت گرافیک دارم اگه یکی از دوستان واضحتر توضیح بده ممنون میشم

یعنی وقتی سیستمو روشن میکنی گرافیک خط خط داره و یا کلا شطرنجیه البته این توی چند تا کارت معیئبی که دار متفاوته....

منتظر جوابم

آخرین ویرایش:

araz-m

کاربر
2010-10-02
5
12
با سلام .

مشكلي كه با سيستم خودم دارم اينه كه موقع روشن كردن كامپيوتر براي اولين بار مانيتور روشن نمي شود وبعد از شنيدن سه بوق، سيستم رو ريستارت مي كنم و مانيتور روشن مي شود و خطوط عمودي روي تصوير مي افتد. ضمنا حروف كلمات نمايش داده شده را اشتباهي نشان ميدهد . مثلا windows رو مي نويسه gindovs. وارد ويندوز كه مي شه ، كيفت رنگ تصوير خيلي كم هست ( 4 bit).
موقع نصب درايور از روي سي دي هم ويندوز ديگه نمي ياد بالا. مشكل هم از مانيتور نيست

edifire

کاربر
2010-10-02
1
3
سلام خدمت استادان
من یک کارت گرافیک NVIDIA GeForce 8500 GT دارم که وقتی درایور خودشو که روی سی دی هست ورژن 2007 نصب می کنم مشکلی نداره ولی الان که رفتم از خود سایت NVIDIA اخرین درایور که مربوط به سال 2010 می باشه نصب کردم بعد ریست شدن صفحه کلا تغییر کرد و در قسمت Color quality از 32 بیت به 4 بیت رسید و می خواستم بدونم که مشکل از کارت و باید چیکار کنم تا مشکلم رفع بشه .
با تشکر

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
سلام خدمت استادان
من یک کارت گرافیک nvidia geforce 8500 gt دارم که وقتی درایور خودشو که روی سی دی هست ورژن 2007 نصب می کنم مشکلی نداره ولی الان که رفتم از خود سایت nvidia اخرین درایور که مربوط به سال 2010 می باشه نصب کردم بعد ریست شدن صفحه کلا تغییر کرد و در قسمت color quality از 32 بیت به 4 بیت رسید و می خواستم بدونم که مشکل از کارت و باید چیکار کنم تا مشکلم رفع بشه .
با تشکر
با سلام دوست عزیز اگر سخت افزار ساپورت نکند باید از نرم افزار قدیمی استفاده کنی

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
سلام
دوتا کارت گرافیک ک اصلا دیتکت نمیشه و تصویر نمیده.هیچ کدوم از قطعات روی برد هم داغ و گرم نمیشوند.فقط بوق نبود کارت گرافیک را میزنه.روی هر مادر برد دیگه هم ک امتحان کردم همین بوده
با تشکر
با سلام دوست عزیز خرابی ایپرام وایسی تغذیه 3.3 و1.8 از جمله مشکلات کارت گرافیک هست

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام .

مشكلي كه با سيستم خودم دارم اينه كه موقع روشن كردن كامپيوتر براي اولين بار مانيتور روشن نمي شود وبعد از شنيدن سه بوق، سيستم رو ريستارت مي كنم و مانيتور روشن مي شود و خطوط عمودي روي تصوير مي افتد. ضمنا حروف كلمات نمايش داده شده را اشتباهي نشان ميدهد . مثلا windows رو مي نويسه gindovs. وارد ويندوز كه مي شه ، كيفت رنگ تصوير خيلي كم هست ( 4 bit).
موقع نصب درايور از روي سي دي هم ويندوز ديگه نمي ياد بالا. مشكل هم از مانيتور نيست
با سلام دوست عزیز چیپ کارت گرافیک ورم را توسط هویه هوای گرم لحیم کاری کنید البته قبل از انجام این کار باید مدار را کاملا با الکل شسته تا گر وخاک ازبین برود سپس مایع فلکس شاف زده بعد هیت بگیر ودر هنگام هیت گرفتن کمی مایع فلکس بزند

kami_in2000

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-02-04
558
2,880
QOM
با سلام .

با سلام دوست عزیز فرمایشات جناب داودپور کاملآ درست و به جا بود ، من خودم تا حالا چندین مورد مشابه عیب شما را داشتم که با کارهایی که جناب داودپور گفتند ، مشکل حل شد .

شما باید چیپ زیر هیت سینک را کاملآ تمیز کرده و بعد از اینکه مایع فلکسی زدید با هیتر هوای گرم بگیرید ، دقت کنید که به هیچ عنوان هیچگونه فشاری روی چیپ نیاورید .

با تشکر .

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,136
میناب
www.irantk.ir
منم همین مشکلو با چند تا کارت گرافیک دارم اگه یکی از دوستان واضحتر توضیح بده ممنون میشم

یعنی وقتی سیستمو روشن میکنی گرافیک خط خط داره و یا کلا شطرنجیه البته این توی چند تا کارت معیئبی که دار متفاوته....

منتظر جوابم

با سلام

شما اول خازنهای الکترولیت 1000mf /68vو خازنهای مشکوک روی گرافیک رو تعویض کنید .
یا تمام خازن های الکترولیت رو عوض کنید .
موفق باشید .

abdolak

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-05-26
697
3,396
باسلام
کارت گرافیک axtron vga xt-vnx72gs128hd برای تعمیر آوردن وقتی فیلم تماشا میکنه تصویر خوبه اما وقتی تصویر رو بزرگ میکنه حرکت تصویر آهسته میشه
لطفا راهنمایی کنید
با سپاس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا