آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش مربوطه به تعمیرات کارت گرافیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام من کارت geforce 9800 1gb super مارک palit دارم ولی داغ میکند.اوایل دما ی ان در موقع بازی اخرش به 40 میرسید ولی الان به طور عادی روی 41 هستش و در موقع بازی تا نزدیک 60 میرود.
چه کار کنم وایراد کجاست .

با سلام .
اين مورد هم ميتواند از عملكرد بد سيستم خنك كنندگي به وجود آيد هم از سيستم تغذيه
نخست از صحت عملكرد فن مطمئن بشد . اگر فن نرم و با سرعت ميچرخد . خمير سيليكون هيت سينك را پاك كنيد و از خمير سليكون مرغوب كه به رنگ توسي است استفاده كنيد

نتيجه را اعلام كنيد:bs_iloveyou:

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189
با سلام خدمت دوستان يه كارت گرافيك ريدون 128 مگابايتي اي جي پي برام اومده كه زماني كه وصلش ميكنم سيستم بالا مياد اما تصوير نميده يعني سيستم بوق سلامت ميزنه اما تصوير نداره لطفا راهنمايي كنين

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام خدمت دوستان يه كارت گرافيك ريدون 128 مگابايتي اي جي پي برام اومده كه زماني كه وصلش ميكنم سيستم بالا مياد اما تصوير نميده يعني سيستم بوق سلامت ميزنه اما تصوير نداره لطفا راهنمايي كنين
با سلام دوست عزیز اگر با پورت dviتصویر دهد خروجی vgaخراب است

july61981

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-16
340
391
آیا گرافیک هایی که اصلا دیتکت نمی شن و سیستم بوق گرافیک رو می زنه رو می شه کاری کرد یا باید دور انداخت؟

july61981

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-16
340
391
یه گرافیک جی فورس 9500 داشتم
در ابتدا خط های افقی رو ی صفحه بودن بعدش چیپست رو حرارت دادم الان
وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم تصویر برای چند لحظه میاد و میره و صفحه سیاه می شه اگه ریست کنم دوباره برای چند لحظه تصویر میاد و میره
لطفا راهنمایی بفرمایید

iman23

کاربر
2010-09-09
1
1
جی فورس 9400 دارم ولی برای تصویر کمی گیر میکنه ولی وقتی کولر سمتش باشه مشکلی نداره فن گرافیک خیلی کنده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arefmard

july61981

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-16
340
391
جی فورس 9400 دارم ولی برای تصویر کمی گیر میکنه ولی وقتی کولر سمتش باشه مشکلی نداره فن گرافیک خیلی کنده

دوست عزیز جواب سوالت رو خودت نوشتی
یه فن گرافیک اصلی و کریستالی بگیر سینک رو از چیپست بلند کن خمیر سیلیکون بمال رو چیپست سپس سینک رو بذار سر جاش و بع فن جدید رو هم جایگزین فن قبلی بکن
در ضمن ببین گرافیک خازن باد کرده نداشته باشه

hamidsed

کاربر
2010-03-16
106
725
مشهد
بالا نیومدن کارت گرافیک hd4850 بعد ازآپدیت

سلام . من یک کارت گرافیک HD4850 1g دارم که متاسفانه بعد از آپدیت از طریق کامپیوتر دیگه بالا نیومد . من حتی آی سی بایوس اون رو عوض کردم و مجددا پروگرام کردم ولی بازم بالا نیومد .
بعد از تست قطعات به ماسفتی بر خوردم که به ظاهر اتصال کوتاه بود در حین باز کردن آن پایه های آن شکست و دیگر قابل استفاده نیست . ولی شماره آن دقیقا با ماسفت پشت برد که با این به طور موازی بشته شده یکی است .
حالا از دوستان و اساتید محترم برای تعمیر آن چکار کنم ؟
آیا جایی هست که اونو برای تعمیر بفرستم ؟
attachment.php

attachment.php

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
یه گرافیک جی فورس 9500 داشتم
در ابتدا خط های افقی رو ی صفحه بودن بعدش چیپست رو حرارت دادم الان
وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم تصویر برای چند لحظه میاد و میره و صفحه سیاه می شه اگه ریست کنم دوباره برای چند لحظه تصویر میاد و میره
لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام من احتمال میدهم از خازن های Smd سوخته باشند چون آنها به حرارت حساس هستند

ولی از لحیم سردی هم احتمال دارد این مشکل بوجد دارد همزمان با فشردن GPU (همون پردازنده گرافیک) ریست کنید ببینید مشکل از لحیم سردی است؟

راستی 9500 گرافیک قدرتمندی هست پاوری که رو سیستم هست چیه

موفق باشید !:bs_iloveyou:

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام . من یک کارت گرافیک HD4850 1g دارم که متاسفانه بعد از آپدیت از طریق کامپیوتر دیگه بالا نیومد . من حتی آی سی بایوس اون رو عوض کردم و مجددا پروگرام کردم ولی بازم بالا نیومد .
بعد از تست قطعات به ماسفتی بر خوردم که به ظاهر اتصال کوتاه بود در حین باز کردن آن پایه های آن شکست و دیگر قابل استفاده نیست . ولی شماره آن دقیقا با ماسفت پشت برد که با این به طور موازی بشته شده یکی است .
حالا از دوستان و اساتید محترم برای تعمیر آن چکار کنم ؟
آیا جایی هست که اونو برای تعمیر بفرستم ؟
4.jpg

4.jpg

با سلام

اگر اطلاعات کافی در مورد الکترونیک و تست و مشابهات قطعات ندارید بهتر است کارت گرافیک خود را به یک پزشک سخت افزار بسپارید

اگر به نمایندگی بدهید حتی اگر گارانتی نداشته باشد خیلی بهتر است

موفق باشید! :bs_iloveyou:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا