آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش مربوطه به تعمیرات کارت گرافیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
در حده توان خودم عرض میکنم
قبل از هیت دادن برد رو با تینر فوری میشوریم- بعد از خشک شدن کمی خمیر را دور تا دور چیپ و هم قطعات دور چیپ و پشت چیپ میزنیم - اون موقع گرافیک رو روی یک سطح صاف قرار داره و شروع به هیت دادن میکنیم - سعی کنید در یک نقطه تمرکز نکنید چون اون موقع چیپ تبدیل به چیپس می شود - از نظر بنده چیپ رو نباید تکون داد و قبل از هیت دادن به چیپ بهتر است پشت چیپ رو گرم کنید نه اینکه اونجا هدف قرار بگیرید

hamsafar00

کاربر
2012-05-27
79
427
سپاس از راهنمایی اساتید . . .
کارهایی که گفته شد رو انجام دادم اما همچنان همون مشکل رو داره ، یه کریستال هست روی اون نوشته : 27.0F7D ، پراب مشکی رو به یکی از پایه ها و قرمز رو به یکی دیگه از پایه ها زدم ، ولتاژ رو حدود 200mV نشون میده ، ولتاژ باید چقدر باشه !!؟ میشه مشکل از ایشون باشه !!؟

amin_sadraee

کاربر
2012-11-02
3
1
سلام.یه سوال داشتم:کارت گرافیک من nvidia shutle gt220 هستش.الان خیلی داغ میکنه و وسط بعضی از بازی ها میپره بیرون وهنگامی هم که داغ میکنه یه نویز راه راه که زیاد معلوم نیست میفته روی مانیتور.می خواستم بدونم مشکل ار چیه.آیا ارزش تعمیر داره؟
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام.یه سوال داشتم:کارت گرافیک من nvidia shutle gt220 هستش.الان خیلی داغ میکنه و وسط بعضی از بازی ها میپره بیرون وهنگامی هم که داغ میکنه یه نویز راه راه که زیاد معلوم نیست میفته روی مانیتور.می خواستم بدونم مشکل ار چیه.آیا ارزش تعمیر داره؟
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر.
با درود خدمت شما
بین چیپ و هت سینک ، خمیر سیلیکون بزنید
فن را شستشو دهید یا اگر فن ندارد یک فن به آن اضافه کنید
آخرین ورژن درایور را دانلود و سپس مجدد نصب کنید ویندوز را هم تعویض کنید
فعلا این کارها را انجام دهید سپس نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

proman

کاربر
2010-05-06
198
424
کرج
سلام به دوستان
گرافيك 9500 xfx اوردن براي تعمير تصوير خراب ميداد خازن ها خراب بود
خازن ها رو تعوض كردن چيپ هم گرما دادم بازم تصوير خرابه
كمكي ميتونيد بكنيد بگيد مشكل از كجاست ؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

amin_sadraee

کاربر
2012-11-02
3
1
سلام همه این کارها را موبه مو انجام دادم ولی ذره ای از مشکلش حل نشد.یه سر بردمش برا تعمیر میگه احتمالا از چیپشه.شما چی میگید؟اگه از چیپش باشه ارزش تعمیر داره/

amin_sadraee

کاربر
2012-11-02
3
1
با درود خدمت شما
بین چیپ و هت سینک ، خمیر سیلیکون بزنید
فن را شستشو دهید یا اگر فن ندارد یک فن به آن اضافه کنید
آخرین ورژن درایور را دانلود و سپس مجدد نصب کنید ویندوز را هم تعویض کنید
فعلا این کارها را انجام دهید سپس نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

سلام همه این کارها را موبه مو انجام دادم ولی ذره ای از مشکلش حل نشد.یه سر بردمش برا تعمیر میگه احتمالا از چیپشه.شما چی میگید؟اگه از چیپش باشه ارزش تعمیر داره/

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام
کارت گرافیک مدل GeForce 210 - 1g -
مشکل توی بعضی بازی ها مشکل داره و بعضی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه نسخه های مختلف اپدیت گرافیک رو هم نصب کردم حل نشد .
مثل این عکس :
http://upcity.ir/images/75673240867466501046.jpg
بعد سیستم هنگ و صفحه سیاه میشه .

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما با یک پاور دیگر سیستم را چک کنید
اگر حل نشد باید در مرحله بعد خازن های این گرافیک را تعویض کنید و ریگلاتورها را نیز چک کنید
اگر باز هم ایراد رفع نشد باید چیپ را ریبال کنید که نیاز به دستگاه bga است
بنده معمولا گرافیک هایی که چیپ خراب میکنند را تعمیر نمیکنم چون ارزش ندارد ( البته از نظر بنده )
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا