آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بالا رفتن دمای آب پراید 141

با سلام خدمت دوستان
پراید 141 مدل 82 دمای آب رادیاتور خیلی بالا می رود تا نزدیک به جوش سپس فن شروع به روشن شدن می کند
آیا مشکل از کامپیوتر ماشین هست درضمن وقتی شمع آب را اتصال کوتاه می دهیم فن روشن نمی شود
اصولا چگونه دستور روشن شدن فن صادر می شود
با تشکر

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام خدمت دوستان
پراید 141 مدل 82 دمای آب رادیاتور خیلی بالا می رود تا نزدیک به جوش سپس فن شروع به روشن شدن می کند
آیا مشکل از کامپیوتر ماشین هست درضمن وقتی شمع آب را اتصال کوتاه می دهیم فن روشن نمی شود
با تشکر
با سلام
شما باید ترمستادرادیات یا به عبارتی ترمستادفن رو عوض کنید درست میشه /دو نوع ترمستاد داریم فصل گرم وفصل سرد شما فصل گرم رو بزار حل میشه

ساخر

کاربر vip
کاربر
2012-05-18
181
698
ایران
با سلام
گاهی ممکنه درب رادیات خراب باشه یعنی قدرت فنرش کم شده باشه و آب را بخار کند که کم شدن اب داخل رادیات باعث افزایش درجه حرارت می شود که با تعویض درب رادیات مشکل حل خواهد شد.در چنین مواقه ای بدلیل وجود هوا داخل رادیات سیستم مکش رادیات نمی تواند آب را از داخل مخزن کمکی وارد رادیات کند .و اب مخزن کمکی معمولا ثابت می ماند ولی اب داخل رادیات کم می شود(بخار میشود)

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما از کپسول فن مدل پایین که 75 درجه است استفاده کنید باید مشکلتان حل شود من برای اتومبیل خودم این کار را کردم فن زودتر روشن میشود ودمای ماشین هم پایین تر امده موفق باشید

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
با سلام خدمت دوستان
با تشکر
سلام دوست گرامي اولا شما ارسال را در بخش مربوطه ارسال نكرديد اينجا بخش اطلاعيه فني ميباشد تاپيك شما انتقال داده ميشود رعايت نماييد شما مهم ترين موضوع رو در ارسال كه مشخصات ecu هست رو عنوان نكرده ايد اعلام نماييد تا شما را راهنمايي نمايم
با تشكر

من این مشکل با پراید معمولی داشتم با تعویض شمع آب مشکل حل شد البته شمع اصلی

دوست عزیز شمع اصلی و فرعی چه تفاوتی با هم دارند و کجا قرار گرفته است ؟
با تشکر

سلام دوست گرامي اولا شما ارسال را در بخش مربوطه ارسال نكرديد اينجا بخش اطلاعيه فني ميباشد تاپيك شما انتقال داده ميشود رعايت نماييد شما مهم ترين موضوع رو در ارسال كه مشخصات ecu هست رو عنوان نكرده ايد اعلام نماييد تا شما را راهنمايي نمايم
با تشكر
تاپیک بنده باید در کجا مطرح میشد که شما فرموده اید
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام خدمت دوستان
با تشکر

با سلام
چه اقداماتی کردین مشکل حل شد یا نه؟؟؟؟

بالا