آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز کردن رندوم درب آیفون تصویری الکتروپیک

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
اگر اقدامی انجام دادید نتیجه را اعلام کنید:68000000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,423
5,468
اگر اقدامی انجام دادید نتیجه را اعلام کنید:68000000:
فعلا بالاسر کار نرفتم چون دقیقا نمیدونم ایراد چیه!تصمیم دارم یه مانیتور مشابه تهیه کنم و موقت نصب و تست کنم.جالبه هر وقت درب باز کن عمل نمیکنه یعنی به رله ولتاژ کم میرسه با ضربه زدن به پنل رله جذب میشه فعلا که با همین روش دارن کار میکنن

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
دوست عزیز چون تو شب مشکل بیشتر خودش نشون میده علت اینکه led دوربین میاد تو مسیر و از تغذیه استفاده میکند بخاطر همین چون طبقه اخر میباشد ولت کم میاد برای صفحه دم دری.
برای رفع مشکل بهترین [hide]راه حل اینکه یدونه زنر 10 ولت 1 وات بخرید صفحه دم دری بازکنید زنر صفحه رو از 12 ولت تغیر بدید به 10 ولت صدرصد مشکل حل میشود.
[/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]​
[hide]
[/hide]

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,423
5,468
به نام خدا
دوست عزیز چون تو شب مشکل بیشتر خودش نشون میده علت اینکه led دوربین میاد تو مسیر و از تغذیه استفاده میکند بخاطر همین چون طبقه اخر میباشد ولت کم میاد برای صفحه دم دری.
برای رفع مشکل بهترین hidden content may not be quoted

تشکر فراوان
بعد بقیه واحد ها که نزدیک هستن ولتاژ زیاد نمیاد به رله آسیب بزنه؟

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
تشکر فراوان
بعد بقیه واحد ها که نزدیک هستن ولتاژ زیاد نمیاد به رله آسیب بزنه؟

نه دوست عزیز 12 ساله که من کارم این هست.
بخوای راه های دیگه هم وجود داره ولی بهترین گفتم خدمتتون

H1a2

کاربر
2019-12-14
3
1
25
کارتو خواستی راه بندازم اطلاع بده به این شماره 09165523103

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
با سلام
دوستان آیفون الکترو پیک با مدل مانیتور 1286 البته بدون حافظه داخلی هست که برای یه آپارتمان 7 واحدی نصب هست.
مشکل این هست که طبقه آخر گاهی درب رو باز میکنه و گاهی باز نمیکنه !!!
جالب اینجاست که اکثرا در زمان تاریکی هوا یا هوا سردتر باشه درب باز نیکنه فقط و فقط هم یک واحد در طبقه آخر این مشکل رو داره
مانیتور هم 5 سیم از هر واحد مستقیم اومده به پنل و کیفیت سیمش هم خوبه.
رله درب بازکن پنل رو که باز کردم ولتاژ بوبین رله درب بازکن رو گرفتم واحد های دیگه که درب رو باز میکنن به بوبین ولتاژ 10.5 ولت میرسه ولی این واحد که مشکل داره ولتاژ به بوبین رله درب بازکن 7 ولت میرسه و گاهی به هم که باز میکنه به 9 ولت میرسه.
شاسی درب بازکن داخل مانیتور رو عوض کردم درست نشد.
TIP42 داخل مونیتور هم تست کردم سالم هست.
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

سلام. دوست عزیز چون هفت واحد هست حتما باید از سوییچر استفاده میکردن ولی بنظر من شما پشت مانیتور طبقه ۷ یکعدد برد سوییچر تک واحدی ابعاد بردش تقریبا ۵در۳ سانت هستش استفاده کن حتما جواب میگیری . بردهاشم اکثر برقیها دارن اگه هم گیر نیومد یک رله دوبل بزار بوبین رله را با دیود موازی کن کاتد ب منفی یا پین۳ وآند ب مثبت یا پین ۲ و کنتاکت های نرمال اپن را ب پین ۴ و ا . موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.
بالا