آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: بازیابی اطلاعات حافظه اصلی گوشی اندروید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
Freeware to recover deleted files from Android phone for free
از نظرم افزار لینک بالای استفاده کن به احتمال زیاد جواب میگیرید گوشی را با کابلش وصل کن به سیستم win 7

برنامه رو دانلود و نصب کردم ولی متاسفانه نیاز به اکتیو داره.یه سوال داشتم این گوشی مموری هم میخوره واسه بازیابی اطلاعات گوشی با این برنامه باید مموری رو بیرون بیارم یا نه؟بدون مموری هم برنامه گوشی رو شناسایی نمیکنه اگه مموری هم به گوشی وارد کنم باز اطلاعات مموری بازیابی میشه دیگه گیچ شدم نمیدونم باید چکار کنم

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
این فایل که ضمیمه کردم جایگزین فایل اجرایی اصلی بکنید.
برای بازیابی فایلهاتون شما باید موبایل رو در حالت file transfer به این برنامه وصل کنید و نیاز نیست مموری رو در بیارید این خودش چک میکنه. ولی اگر میتونید مموری را داخل کارت ریدر بذارید اصلا نیاز نیست که موبایل را به کامپیوتر وصل کنید و فقط مموری را داخل کامپیوتر بزنید ریکاوری کنه.

پیوست‌ها

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام
این فایل که ضمیمه کردم جایگزین فایل اجرایی اصلی بکنید.
برای بازیابی فایلهاتون شما باید موبایل رو در حالت file transfer به این برنامه وصل کنید و نیاز نیست مموری رو در بیارید این خودش چک میکنه. ولی اگر میتونید مموری را داخل کارت ریدر بذارید اصلا نیاز نیست که موبایل را به کامپیوتر وصل کنید و فقط مموری را داخل کامپیوتر بزنید ریکاوری کنه.

این کرک که شما دادین نسخه Technician هستش ولی اون برنامه ای که همکار خوبمون معرفی کردن نسخه Standard هست تست هم کردم کرک قبول نکرد یعنی اینکه برنامه اکتیو نشد.درضمن بد بختی اینجاست که اون فایلی که پاک شده تو مموری کارت نبوده تو حافظه اصلی گوشی بوده

آخرین ویرایش:

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
با درود

دوست عزیر نرم افزارهای
EaseUS MobiSaver for Android
Wondershare Dr.Fone for Android
می توانند این کار رو انجام بدهند

ولی اول باید گوشیتون رو root کنید
و همه نوع گوشی رو هم ساپورت نمی کنند . شما جدیدترین نسخه نرم افزارها رو گوگل کنید و تست کنید .

------------

روش دوم هم که میشه انجام داد دامپ حافظه گوشی هست که با دستورات adb قابل اجراست
حافظه خود گوشی به بخش هایی تقسیم شده که مثلا بخش system شامل سیستم عامل اندروید هست
قسمتی که شما نیاز داری بخش user data هست که اطلعات کاربر تو اون نوشته میشه
برای نمونه می تونید از لینک زیر کمک بگیرید
Partitions - detailed look at each one

البته بسته به مارک گوشی ابزارهایی هم موجود هست که عملیات بکاپ گرفتن از حافظه داخلی گوشی رو انجام می دهند
مثلا روی یک سیری از هواویی ها ابزار MtkDroidTools موجود است .

البته این کارها در صورتی ارزش وقت گذاشتن رو داره که مشتری اطلاعاتش براش خیلی مهم باشه و پول خوب هم بده .

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
ممنون از همه دوستان و همکاران که در این زمینه همکاری میکنن.تمام برنامه ها رو تست کردم جوابی نگرفتم و حتما همینطور هست که شما گفتین باید روت بشه.اطلاعات گوشی مشتری زیاد واسش مهم نبود و از بازیابی صرف نظر کردن.باز هم از همه دوستان و همکاران ممنون هستم

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
شما مگه نمیخوایی اطلاعات داخل خود را بازیابی کنید؟یااینکه داخل sdcard را میخوایی بازیابی کنید؟
با این حال یه کارکار شما میلنگه ،لازم نیست مموری را از گوشی در بیارین چون اگه با کابل وصله بشید هم phone card و هم sd card آیکنش باید نمایان بشه و با برنامه ای خدمتتون عرض کرد بازیابی کنید .
iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 + Portable بازگردانی اطلاعات | دانلود رایگان نرم افزار
سریالشم تو لینک بالایی هست واگرهم رجیستر نشد کلا هم ورژنی که تولینک هست و رجیستر و نصب کن ان شاء الله جواب میگیرین(بدون رجیستر نمیشه)

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
شما مگه نمیخوایی اطلاعات داخل خود را بازیابی کنید؟یااینکه داخل sdcard را میخوایی بازیابی کنید؟
با این حال یه کارکار شما میلنگه ،لازم نیست مموری را از گوشی در بیارین چون اگه با کابل وصله بشید هم phone card و هم sd card آیکنش باید نمایان بشه و با برنامه ای خدمتتون عرض کرد بازیابی کنید .
iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 + Portable بازگردانی اطلاعات | دانلود رایگان نرم افزار
سریالشم تو لینک بالایی هست واگرهم رجیستر نشد کلا هم ورژنی که تولینک هست و رجیستر و نصب کن ان شاء الله جواب میگیرین(بدون رجیستر نمیشه)
میخوام اطلاعات داخل خود گوشی رو بازیابی کنم.برنامه رو نصب کردم اکتیو هم شده وقتی که گوشی رو به سیستم وصل میکنم و برنامه رو باز میکنم طبق عکسی که ضمیمه کردم فقط درایو مموری کارت شناسایی شده phone card نیست

69463657355934590270.jpg

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
آیا توی مای کامپیوتر نشون میدهد یا نه؟
اگه نه دریاور راه انداز گوشیتو نصب کن تا دیتکت بشه و بعد اجرا کن

بالا