آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزشی: اموزش پروگرام ای سی فلش ایکلاس

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,017
من پروگرامر tnm دارم اما تا کنون باهاش کار نکردم
بلد نیستم
اگر دوستی بلده آموزش بده ممنون میشم
هزینه اش را هم بروی چشم
سلام
دوست عزیز در موقع خرید پروگرامر یک سی دی نصب همراه با اموزش کار با پروگرامر بصورت مدیا پلیر قرار دارد
سی دی را بازکرده نحوه کار کاملا توضیح داده شده است واحتیاج به هیچگونه هزینه دیگری ندارید
اگر مشگلی دیگری داشتید طی تماس تلفنی بدون دریافت هیچ هزینه ای راهنمایی خواهم نمود
موفق باشید

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
درود دوستان کسی فیلم تصویری دراوردن ایسی فلش به طور صحیح رو داره باهیتر یا هر ابزارکاری دیگر خیلی ممنون میشم اپلود کنه من که امیدم برای اموختن ویادگیری ازشما اساتید هست اگربرد رسیور باشه چه بهتر؟

آریان رحیمی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-11-14
656
9,927
سلام خدمت اساتید محترم
در مورد تقاضای شما به عرض برسانم که
شما تولبار انجمن را نصب کرده و در بالای تولبار روی آدرس سایت برادر کلیک کنید در آنجا در مورد ر س ی و ر مطالب آموزشی زیادی هست که میتوانید از آن بهره گیرید

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
سلام خدمت اساتید محترم
در مورد تقاضای شما به عرض برسانم که
شما تولبار انجمن را نصب کرده و در بالای تولبار روی آدرس سایت برادر کلیک کنید در آنجا در مورد ر س ی و ر مطالب آموزشی زیادی هست که میتوانید از آن بهره گیرید
متشکرم اقای رحیمی من در سایت برادر هم عضو هستم .ولی متاسفانه بصورت تصویری نیست باز ممنون میشم از اساتید اگر سی دی اموزشی هم هست از بیرون تهیه کنم معرفی کنید...
....

آریان رحیمی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-11-14
656
9,927
متشکرم اقای رحیمی من در سایت برادر هم عضو هستم .ولی متاسفانه بصورت تصویری نیست باز ممنون میشم از اساتید اگر سی دی اموزشی هم هست از بیرون تهیه کنم معرفی کنید...
....
سلام داود جان سعی میکنم اما قول نمیدم
در صورت امکان برایت فیلم میگیرم ودر همین تایپک آپلود میکنم

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,883
021
درود
دوست عزیز خیلی ساده است
مراحلش را حفظ هستم
ابتدا آیسی را درون آداپتور های TNM میگذاریم و با انتخاب گزینه DETECT و یا شناسایی قطعه مدل آیسی توسط خود برنامه شناسایی میشود
در صورتی که قطعه فوق توسط خود برنامه شناسایی نشد بوسیله انتخاب قطعه یا SELECT کد نوشته شده روی آیسی را میدهیم و ست میکنیم
همیشه یادتان باشد قبل از پروگرام کردن از آیسی فوق بک آپ بگیرید چرا که ممکن است فایل جدید جواب ندهد و با توجه به اینکه آیسی پروگرام شده پس فایل قبلی حذف شده است
برای تهیه پشتیبان با انتخاب Read یا خواندن قطعه میتوان محتویات آیسی را دید و سپس آن را توسز منوی فایل و سپس ذخیره یا SAVE در جایی ذخیره کرد
با انتخاب گزینه بازکردن یا OPEN فایل جدید را به برنامه وارد و سپس گزینه Program را به منظور انتقال فایل ها به آیسی میزنیم :)
به همین سادگی
گزینه ای دیگر به منظور چک کردن و مقایسه بافرها با آیسی است که در آخر بزن و گزینه Verify هست
موفق باشی
سپاس

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,883
021
درود دوستان کسی فیلم تصویری دراوردن ایسی فلش به طور صحیح رو داره باهیتر یا هر ابزارکاری دیگر خیلی ممنون میشم اپلود کنه من که امیدم برای اموختن ویادگیری ازشما اساتید هست اگربرد رسیور باشه چه بهتر؟

درود
درآوردن آیسی توسط هیتر راحت است
ابتدا با چسب نسوز اطراف آیسی را ایزوله کنید تا قطعات مجاور آن آسیب نبیند
سپس پایه های آیسی را آغشته به مقداری مایع فلکسی کنید
درجه هیتر را روی 300 و گاهی اوقات کمی بیشتر بسته به نوع آیسی و درجه باد را روی 6 قرار دهید
پس از اینکه قلع ها ذوب شدند با پنس میتوانید آن را از روی برد جدا کنید
به همین سادگی :)
با تشکر

بالا