آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اتصال کوتاه در دل 5110 با زدن سوکت به لپ تاپ اداپتور خاموش میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
والا نمیدونم هنوز که درست نشده چیزی هم بهش نگفتم خودش تا 200 هم شاید راضی باشه راه بیوفته البته من گفتم شاید از چیپش باشه

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود
دوست عزیزم شما ابتدا المانهای نیمه هادی را با اهمتر تست وکنترل کنید ومسیر ولتاژ را طبقه به طبقه ازاد کنید ولتاژ را بدین شکل تعقیب کنید تا به مشگل اصلی برسید معمولا دیود وترانزیستور ودر نهایت خازن اتصال داره که روش تست را دنبال کنید .قطعا به نتیجه مطلوب خواهید رسید.
موفق باشید

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
سلام دوستان امروز از مین عکس گرفتم تا از روی عکس براتون توضیح بدم
اون مقاومتی که دورش خط قرمز کشیدم و روش نوشته r010 رو در اوردم و اداپتور رو که وصل کردم دیگه خاموش نشد .این مقاومت روی تست بازر یکسر بوق میزنه که فکر کنم باید همینطور باشه چون چند تا مقاومت دیگه تو همین رنج تست کردم همشون بوق میزدند.بعد همین مقاومت رو در اوردم اون خازن هایی که دورشون خط ابی کشیدم رو تست یکسر بوق میزنند همه رو در اوردم بیرون مدار تست کردم هیچ بوقی نمیزدند ولی جاشون دوباره اتصالی داشت. در ضمن تا مقاوت r010 ولتا

پیوست‌ها

• 87 کیلوبایت بازدیدها: 265

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
فن رو دراوردم ای سی 8 پایه رو همینطور.باز اکثر خازنهای دور و بر سی پی یو و اونهایی که علامت زدم اتصالی دارند حتی یه سری خازن مسطتیلی مشکی که روشون نوشنه 330 هم اتصالی داشتند در اوردم فرقی نکرد اگه بخوام همه خازنهایی که اتصالی دارند رو در بیارم تست کنم یه 50 تایی بشه تازه اگه از خازنها باشه

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
دوست عزیز اگه از المانهای ریز وترانزیستورهای smdنباشه احتمال داره از آی سی های بزرگ تغدیه یا io و یا حتی چیپ های اصلی باشه البته المانهای پشت برد رو هم چک کنید ولی من حدث میزنم یه قطعه کوچک اتصالی کرده باشه .

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
امروز میرم ioرو هم در میارم جوابش رو بهتون میدم. دوستانی که در این زمینه تجربه دارن خواهشن کمک کنن؟چون میدونم دوستان دیگه ای هم هستن که همین مشکل من رو دارن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا