آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ابریزی داخل جا میوه یخچال فریزر سامسونگ مدل729

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
بنظرم گاز دستگاه یا ایراد کمپرسور ی وسیستم تبریدش وجود داره چون لوله ورودی یخ بسته واواپراتور کاملا بدونه برفکه باید گاز وکمپرسور چک بشه راستی من با لمس کردن لوله رفت کمپرسور و گرمایه ان از شارز بودن دستگاه اگاه میشوم :afro:

میتونه از گاز دستگاه هم باشه ولی درصورتی که دمای داخل فریزر پایین باشه و وسایل و مواد غذایی داخل آن شل شود (بدلیل طراحی این سیستم که اواپراتور اول یخچال هستش)
ولی یخچال و فریزر کارش رو داره درست انجام میده
مشکل از خروجی آب حاصل از ذوب برفک از قسمت یخچال هستش

درضمن بهترین روش و دقیقترین روش برای اطمینان حاصل کردن از شارژ گاز کامل شارژ گاز از طریق وزن و یا آمپر دستگاه هستش ، در مورد گرمای لوله رفت کمپرسور نمیشه اطمینان کامل داشت چون دمای مبرد های مختلف در زمان خروج از کمپرسور متفاوت هستش

موفق باشید

HFALAHATY1

کاربر
2008-01-03
1
0
با سلام
یخچال سامسونگ من هم مشکل مشابه شکل دوستمون رو پیدا کرد. یه روز به طور اتفاقی دیدم که داخل یخچال عرق کرده وقتی اون رو باز کردم دیدم که دقیقا مثل شکل دوستمون یخ بسته
بعد از آب کردن یخها و بستن دوباره یخچال مشکلی که بوجود اومده اینه که با وجود عملکرد یخچال ولی صفحه نشانگر یخچال روشن نمیشه

علي حميدي

کاربر
2014-11-04
1
0
با سلام در قسمت جا ميوهاي يخچال اب ريزي دارد همچنين محفظه پايين قسمت خود يخچال يخ زده است مدل Rt79 و سه بار توسط تعميركار سامسونگ سرويس شده ولي دوباره همين مشكل به وجود امده با تشكر راهنمايي كنيد

4u.h

کاربر vip
کاربر
2014-10-29
4
4
با سلام
یخچال سامسونگ من هم مشکل مشابه شکل دوستمون رو پیدا کرد. یه روز به طور اتفاقی دیدم که داخل یخچال عرق کرده وقتی اون رو باز کردم دیدم که دقیقا مثل شکل دوستمون یخ بسته
بعد از آب کردن یخها و بستن دوباره یخچال مشکلی که بوجود اومده اینه که با وجود عملکرد یخچال ولی صفحه نشانگر یخچال روشن نمیشه

سلام وقت همگی بخیر متاسفانه یخچال من هم مشکل آبریزی داره اول فقط در جا میوه سمت چپ آب میریخت ولی الان چند وقت هست که داخل فریزر هم آب میریزن و کف فریزر آب یخ میزنم

بالا