آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آيا Hammerhead بهتره يا Goldscan iv ؟

gold scan

کاربر
2009-06-17
2
2
سلام دوستان.....لطفا لیست قطعات رو برامون بزارید تو صفحه اول نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

behrouz_t

کاربر
2009-06-04
32
54
لطفا در مورد سیم پیچ گلد اسکن 4 توضیح بیشتری بدهید.آیا میشود آنرا بصورت تخت (مسطح) پیچید؟
ممنون

• Like

behrouz_t

کاربر
2009-06-04
32
54
دوستان لطفا شلوغ نکنید یکی یکی جواب بدین بفهمیم چی شد!!!

• Like

M_REZAEE31

کاربر
2008-11-19
51
132
gilan
سلام دوستان
این لیست سفارشی بوده که من در گذشته به یکی از عزیزان داده بودم
تعداد اکثر مقاومت ها و خازن ها و سلف ها برای اطمینان از سلامت قطعات بیشتر در نظر گرفته بودم
در ضمن 470k که یک سلف تطبیق امپدانس است برای هد ست امپدانس بالا نیاز نمی باشد
موفق باشید.

پیوست‌ها

sobhdam_123

کاربر vip
vip
کاربر
2009-09-17
19
21
سلام دوستان
لینکهای صفحه اول به جز آخری خرابه یکی لطف کنه دوباره آپلود کنه

• Like

mv60

کاربر
2009-11-08
4
2
سلام
در مورد goldscan میخواستم بدونم lcd داره

• Like

reza2001

کاربر
2009-08-06
1
0
با سلام من مدار و pcb و اطلاعاتی در مورد کوئل فلزیاب sniffer xr71 میخواستم ممنون.

ای بابا جمع کنید بساطتون رو ، آخه اصلا می شه گلداسکن 4 را با دو فلزیاب اسباب بازی ماینر و همرهد مقایسه کرد ( تازه بازم گلی به جمال همرهد) جمع عمق این دو مدار و تقکیکشون روی هم به نصف گلداسکن هم نمی رسه آخه اینها چه قرابتی با هم دارن که شما بحث می کنید آدم واقعا ناراحت و ناامید می شه ماینر از 1 تا 10 آن هم که ساخته شود آشغاله حالا چه با قطعه نظامی چه با ساده و چه با خارجی و چه با چینی هیچ فرقی نداره بی خود دوستان را به اشتباه نیندازید مشکل از نرم افزارشه چرا خودتونو چسباندید به آی سی ها و ... ماینر با میکرو و فایل اصلیشم تعریفی نداره چه برسه با این برنامه محدود شده که نصف اصلی اونه ، حالا اینقدر تو اینترنت و انجمن ها جار بزنید فلزیاب با عمق 7 متر و 9 متر (ماینر) تا جونتون بالا بیاد. خوبه تو همین انجمن 132 صفحه راجع به ماینر و معایب آن بحث شده و همه را هم راضی کرده حالا من نمی دونم دوستان چه خیری از این دیدن که هنوز دست بردارش نیستن ، تازه اگه با همون فایل اصلیشم مدار آدم واری بود حال و روز سازندش الآن این نبود و رو هوا با تیر می زدنش........ :buble:
به امید موفقیت هر چه بیشتر در زمینه فلزیاب ها به دور از فریفتن و گول زدن افراد

بالا