آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

damavandfx

کاربر
2012-11-09
5
14
با سلام دوستان گرامی و مهندسانی که با سیستم ماینر 4 مشغول تحقیق هستند ، برای پیچیدن لوپ از سیم بلندگو استفاده کردید چون اهم فوق العاده تا حد 0 دارند تست کردید من یک دستگاه ساختم البته موفق نشدم تمومش کنم دادم به یکی از دوستان تا الان از ایشان خبری نشد نتونستم نتیجه بگیرم لطفا اگه تونستید تست کنید ممنون میشم به من هم اطلاع بدید.

nideroon

کاربر
2009-05-09
40
188
بابل
سلام دوستان
من یکی ساختم.ولی تو قسمت فیوزبیتهاش موندم.هم tnm دارم و هم با بسکام میتونم هگز تو آی سی بریزیم.
از هر کدوم عکس گذاشتم .دوستانی که اطلاعاتی دارند لطفا روی عکسها نظر بدن که کجا اشتباه دارم.
چون وقتی کریستال اینترنال را روی 8 مگ میزارم روشن میشه و میره روی دمو اما با تنظیمات عکس زیر و فعال کردن کریستال اکسترنال روی ال سی دی فقط دو خط کامل پر میشه.
please help me

پیوست‌ها

• 93.1 کیلوبایت بازدیدها: 582
  • 88 کیلوبایت بازدیدها: 588

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام دوستان
من یکی ساختم.ولی تو قسمت فیوزبیتهاش موندم.هم tnm دارم و هم با بسکام میتونم هگز تو آی سی بریزیم.
از هر کدوم عکس گذاشتم .دوستانی که اطلاعاتی دارند لطفا روی عکسها نظر بدن که کجا اشتباه دارم.
چون وقتی کریستال اینترنال را روی 8 مگ میزارم روشن میشه و میره روی دمو اما با تنظیمات عکس زیر و فعال کردن کریستال اکسترنال روی ال سی دی فقط دو خط کامل پر میشه.
please help me

همین تنظیمات درسته

mojgan474

کاربر
2012-08-09
7
33
باسلام یه مدار پیدا کردم که مال همون شرکت ماینر4
قابلیت 3 بعدی و اتصال به لبتاب و گوشی هم داره

mojgan474

کاربر
2012-08-09
7
33
باسلام یه مدار پیدا کردم که مال همون شرکت ماینر4
htpulsdetektor.diz/html/base-2.html

mojgan474

کاربر
2012-08-09
7
33
سلام
کسی برنامه نویسی بسکام حرفه ای بلده من فایل هگز ماینر 4 رو تبدیل به نوشته کردم میخوام محدودیتاشو که بهنام تو مفالش گفته از بین ببرم تا برد دستگاه و دسترسی به برنامه کامل باشه
کاری نداره فقط باید فایل هگز که بر مبنای 16 هستشو به نوشته تبدیل کنی برای هر نوشته یه معادل هگز وجو داره با یه برنامه راحت البته اگه برنامه نویسی بلد باشی میشه برش گردوند

mojgan474

کاربر
2012-08-09
7
33
اسلام یه مدار پیدا کردم که مال همون شرکت ماینر4

pulsdetektor.biz/Data/Base-2-s.pdf

pulsdetektor.biz/Data/Base-2-bs.pdf

pulsdetektor.biz/Data/Base-2-st.pdf

اینم نرم افزار سه بعدیش

اتصال به لبتاب