آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: آموزش و تجربیات تعمیر ، ریکاوری با دستگاه های MRT LAB (مشابه pc3000 روسی)

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
با تشکر از نظر شما
بر مبنی برنامه ریزی صورت گرفته انشا... همانند سال گذشته چهارمین سمینار تخصصی هارد ایران بر مبنی تکنولوژی MRT در یکی از مراکز علمی تهران برگزار میگردد

زمان و مکان تا پایان بهمن ماه اعلام میگردد.

خیلی ممنون . حتما اطلاع رسانی کنید . دفترچه راهنمای فارسی هم تهیه کنید عالی میشه .
با تشکر

a.sadatnia

کاربر
2008-11-23
54
95
آقا یک نفر بیاد واقیعیت رو درباره این دستگاه بگه. تورو خدا فقط به بازاریابی و فروش فکر نکنین، اگه واقعا این سخت افزار میتونه مشکلات رو برطرف کنه یه چند نمونه مشکل عمده رو که میتونه حل کنه رو بصورت عملی و تصویری بذارین تا ما این همه گمراه نشیم. ار دوستانی که تجربه کار با این دستگاه رو دارن هم خواهش میکنم هر واقعیتی رو درباره این پکیج میدونن خالصانه بیان کنن تا همه استفاده کنن.

V_Notebook09

کاربر
2014-03-09
171
229
34
ایران-مازندران
آقا یک نفر بیاد واقیعیت رو درباره این دستگاه بگه. تورو خدا فقط به بازاریابی و فروش فکر نکنین، اگه واقعا این سخت افزار میتونه مشکلات رو برطرف کنه یه چند نمونه مشکل عمده رو که میتونه حل کنه رو بصورت عملی و تصویری بذارین تا ما این همه گمراه نشیم. ار دوستانی که تجربه کار با این دستگاه رو دارن هم خواهش میکنم هر واقعیتی رو درباره این پکیج میدونن خالصانه بیان کنن تا همه استفاده کنن.

سلام
خوب این بنده خداها دارن همین کارو میکنه دیگه
این که ما خودمون حضور داشته باشیم بهتره که, تا بخواهیم از طریق تصویری یا...
از نظر من که خیلی خوبه
حتما شرکت میکنم

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
دوستان عزیزی که میخاند در ورک شاپ شرکت کنند
میتوانند چند نمونه (بین 3 تا 5 هارد) با خودشون برای تست بیارند

برای ثبت نام پیام خصوصی بدهید

در ضمن 10 ویدیو موجود در این تاپیک بصورت واقعی و ضبط شده توسط خود ما بوده و برای آشنایی بهتر شما گذاشته شده است.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
خیلی حرکت خوبیه . به نظرم بهترین روش هست برای نشون دادن قابلیت های دستگاه MRT

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود
می خواهم بدانم تفاوت mrt pro با mrt pro ultra در چیست و قیمتها چه فرقی دارد .
ساخت کدام کشور است ؟

بالا