آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: آموزش و تجربیات تعمیر ، ریکاوری با دستگاه های MRT LAB (مشابه pc3000 روسی)

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
هه
پشتیبانی ؟
همش فقط حرف میزنن !
بیان یاد بدن که بعد بشیم رقیبشون ؟ اون هم شرکتای پارسه و کانون بازیابی ؟
منم تازه دارم میشنوم بعد از 2 سال باز هم باید پول داد !
فقط موقع پول گرفتن خوب عمل میکنن بعدش جواب تلفنتم نمیدن

من از خانه سخت افزار گرفتم تا الان 3 تومن دادم اگه کسی خواست 2 تومن میفروشم دستگاهو یعنی 1 تومن زیر قیمت

ما اینجا کاری به شرکت های فروشنده نداریم و فقط در مورد خود دستگاه صحبت میشه. بحث پشتیبانی داشتن فلان شرکت یا نداشتن به هیچ عنوان مربوط به این تاپبک نیست. لطفا در مورد کارایی و تجارب خود در مورد دستگاه پست بزنید! و البته مطالبی کلی نظریر "خوب هست یا نیست" بدون دلیل و منطق هم بدرد کسی نمیخورد باید مطالب مستند و علمی باشه.

اگر هم قصد فروش دستگاه را دارید باید در قسمت بازارچه مطرح کنید نه در این تاپیک

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
با سلام
پشتیبانی فنی انستیتو انفورماتیک پارسه بصورت اتوماسیون از طریق درگاه پشتیبانی آنلاین در سایت (ریموت کنترل) و سامانه پشتیبانی متمرکز (تلگرام با آی دی @Parseh_Support_Center ) در روزهای شنبه الی چهارشنبه پاسخگوی شما میباشد
مدت زمان انتظار حداقل 10 دقیقه و حداکثر 24 ساعت میباشد
درصورت بروز هرگونه تخلف و عدم پاسخگویی به آی دی @Keshvari_Eng در تلگرام پیام دهید
درباره میزان زمان پشتیبانی ، آپدیت رایگان ، گارانتی و... اطلاعات کامل در سایت www.iranmrt.com موجود میباشد
با تشکر
لطفا از هیچ شرکتی در پست ها نام نبرید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
سلام به اساتید من یه تعداد هارد 3.5 اینچ توشیبا دارم مشکلشون رو میگم ممنون میشم کسی میدونه راهنمائی کنه
وقتی وصل میکنم و میرم تو درایو مننجر که میزنم برا پارتیشن میزنهdata error cycling redundancy checkو هیچکار نمیشه بکنی. بعد جالبه تو hdd sentinel میزنه 100 درصد عالی.
حالا به mrt که وصل میشم خب تو توشیبا که 3.5 اینچ نداره مجبورم برم تو هیتاچی یا دیسک اسکن که تا وارد میشه خط اول میزنه hard is set password
که اصلا فکر نکنم پسورد داشته باشن آخه حدود 50 تا 1 ترا و یه مدل دارم همشون همینطوره و در حد اک هستن
تو گزینه ها هم اومدم پسورد رو بردارم ولی پیام میده که رام رو نمیتونه بخونه . موندم چکارشان کنم
در ضمن تو mrt راحت شناسایی میشه و ظرفیت و مدل و همه چیز رو هم میزنه

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
سلام به اساتید من یه تعداد هارد 3.5 اینچ توشیبا دارم مشکلشون رو میگم ممنون میشم کسی میدونه راهنمائی کنه
وقتی وصل میکنم و میرم تو درایو مننجر که میزنم برا پارتیشن میزنهdata error cycling redundancy checkو هیچکار نمیشه بکنی. بعد جالبه تو hdd sentinel میزنه 100 درصد عالی.
حالا به mrt که وصل میشم خب تو توشیبا که 3.5 اینچ نداره مجبورم برم تو هیتاچی یا دیسک اسکن که تا وارد میشه خط اول میزنه hard is set password
که اصلا فکر نکنم پسورد داشته باشن آخه حدود 50 تا 1 ترا و یه مدل دارم همشون همینطوره و در حد اک هستن
تو گزینه ها هم اومدم پسورد رو بردارم ولی پیام میده که رام رو نمیتونه بخونه . موندم چکارشان کنم
در ضمن تو mrt راحت شناسایی میشه و ظرفیت و مدل و همه چیز رو هم میزنه

فکر نکنم روی حالت هیتاچی روی توشیبا کار کنه . چون ساختارشون فرق میکنه . باید از پشتیبانی فنی درباره توشیبا اطلاعات بگیری .

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
photo_2016-01-12_17-35-03.jpg
نسل جدید MRT ULTRA در تاریخ 2016.01.07 معرفی شد.MRT ULTRA محصول و طرح جدید از MRT Lab میباشد که در یک کالبد جدیدی روانه بازار میشود .MRT ULTRA ابزاری با کیفیت و با سرعت بالا برای ریکاوری داده و مناسب برای افرادی که توانایی طبقه بندی و کار با ابزار MRT را دارند .MRT ULTRA ابزار فوق العاده ای است که که بیش از یک و نیم سال منتشر شده است.MRT ULTRAدر واقع نسل سوم دستگاه ریکاوری داده وتعمیر هارد می باشد. MRT ULTRA یک موفقیت بزرگ در خواندن/نوشتن سیستم عامل 33MByte/s شناخته شده که به اشتباه در صنعت ریکاوری داده 2MB/sمیباشد.این سرعت بالا مدیون تکنولوژی SATA بالا و پایین میباشد که توسط MRT Lab به دست امده است .از طرفی MRT ULTRA پشیرفت فوق العاده ای در پرسه تصویربرداری DE تا 460MByte/s داشته است.همچنین از لحاظ طراحی سخت افزاری شامل 4 پورت ساتا و یک پورت IDE میباشد.ویژگی های جدید و کاربردی MRT ULTRA :1.فراهم آوردن 4 پورت SATA و یک پورت IDE2.سرعت نظری رابط SATA چیزی برابر 600MB/sو سرعت اندازه گیری شده چیزی در حدود 460MB/s3.پشتیبانی از ورژن2.0 4x ازPCIE4.سرعت خواندن / نوشتن سیستم عامل تا 33 MB / S5.پشتیبانی از سیستم عامل64bit و32bitMRT ULTRA دارای دو ورژن آنلاین و آفلاین میباشد مانند MRT Pro وMRT Express. همچنین کاربران MRT هم اکنون میتوانند به نرم افزار آپدیت شده آن دسترسی داشته باشند .

[Forwarded from Kambiz Keshvari]
Third Generation of MRT Tool is released now — Gelivable MRT Ultra is for Sale Now

2016.01.07
MRT Ultra is a new design of MRT Lab launched with brand new framework. Which the first data recovery tool to adopt PCIE2.0 interface in the world. MRT Ultra is dedicated for high quality, high speed and perfect user experience, which can be classified as high-end configuration among MRT tools.

MRT Ultra tool is released now after MRT Lab has taken great effort for more than half a year, which is third generation of MRT tool for data recovery and disk repair. MRT Ultra make a great breakthrough in speed of reading/writing firmware up to 33MByte/s, which was misunderstood to be only 2MB/s at most in industry of data recovery. This high speed is owed to high-end SATA(NCQ) technology researched by MRT Lab,which adopts UDMA method to read/write firmware. MRT Ultra also make a big progress in DE imaging up to 460MByte/s. As for hardware design, it has four SATA ports and one IDE port.

Please see below technical features of MRT Ultra;
1. Provide four SATA ports and one IDE port.
2. Theoretical speed of SATA interface is 600MB/s and measured speed is 460MB/s.
3. Support PCIE version is 2.0 4x.
4. Speed of reading/writing firmware up to 33 MB/s
5. Support 32bit and 64bit Windows operating system

MRT Ultra software version has two version-online version and offline version like MRT Pro and MRT Express. MRT users can get free access to software upgrade at present. Please contact us if you want to upgrade MRT Pro/Express to MRT Ultra.
Below is MRT Ultra SATA controller card.

pc25

کاربر vip
کاربر
2015-05-20
17
28
با سلام خدمت دوستان. من حدود 9 ماهه که این دستگاه رو دارم . ورژن udma . برای تعمیر هارد باید دانش بالایی در ضمینه هارد داشته باشید و اینطور فکر نکنید با یک کلیک هاردتون درست میشه . مثلا تو یه کلیپ یه هارد سیگیت رو cute zone میکنه (برداشتن منطقه ای که سکتوراش خرابن) بعد تا 10 گیگ اول هارد درست میکنه و و اقعا هم درست میشه ولی دیگه این مطلبو نمیگه که با برداشتن این zone (منطقه) سکتور 20 میلیون یا 50 میلیون دچار مشکل خواهید شد . من نظر شخصیم اینه که اگه ورودیه هاردتون خوبه این دستگاه رو بخرید. ریکاوری این دستگاه خوبه. اول هارد یاد بگیرید بعد دستگاه بخرید.
-------------------------------

چون بسیاری از مطالب این پست بدون استدلال و فقط روی تجربه شخصی که مشخص نیست از روی علم انجام شده یا بدون علم نوشته شده بود حذف گردید.
قرار شد هر مطلب قرار میدهید مستند باشه! طرف مقابل هم مستند پاسخ میده.
مشکل بر خوردید با فلان هارد بیاین اینجا بیان کنید. اگر طرف مقابل پاسخی نداشت قابل قبوله. اینکه همینجوری بگین کار نکرد دلیل نمیشه. شاید شما وارد نبودید و شاید هم واقعا دستگاه ضعف داشته. و این جور موارد بدرد کاربران نمیخوره بیشتر همه رو گیج میکنه.
بارها خواستم مطلب غیر مستند و فقط تجربه شخصی بیان نکنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mosaffa

manutd1

کاربر vip
کاربر
2008-11-16
15
16
سلام دوستان
مدل ultra هارد اکسترنال وسترن و .. هم ساپورت میکنه؟؟

manutd1

کاربر vip
کاربر
2008-11-16
15
16
لطفا مدل هاردها جدیدی که اولترا ساپورت میکنه رو بنویسید

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
[h=4]Overview[/h]MRT Ultra is a new design of MRT Lab launched in 2015 with brand new framework. It is the world's first PCIE2.0 interface data recovery tool. MRT Ultra is dedicated for high quality, high speed and perfect user experience, which can be classified as high-end configuration among MRT tools. Recently MRT Ultra is released to market, software running platform supports 32-bit and 64-bit Windows operating system. Featured by more ports, more advanced technology, less resource occupancy rate of CPU and hardware design of SATA3.0, there are two main power input, 4 power supply output interfaces, 4 SATA3.0 interfaces and 1 IDE interface. At the same time, there is great enhancement in performance of MRT Ultra. Test firmware transmission speed is raised from 2MByte/s to 33MByte/s. Test DE imaging speed raised to 460MByte/s. Theoretical transmission speed is as high as 600MByte/s. This tool is a good choice for user with mass business volume, professional data recovery company and disk repair institution. There are online full version, offline full version, online repair version and offline repair version software.
[h=4]Highlighted Features[/h]
  • PCI-Express 2.0 Interface with four native SATA 3.0 ports and one IDE port
  • Support of all IDE (CE, CF, ZIF), SATA (MICRO SATA) interface HDDs
  • Support 1.8 inch, 2.5 inch, and 3.5 HDDs with a capacity of up to 5TB
  • One-click automatic HDD diagnostic repair module
  • Efficient USB terminal that can work with Seagate F3 serial HDDs
  • Support Flash ROM programming unit
  • Support the recovery of corrupted firmware in HDDs
  • Support the ability to unlock and reset hard drive password (i.e. decrypt the hard drive)
  • Support data recovery and HDDs repair due to failed read/write heads
  • Support virtual head map technology
  • Support the repair of HDDs with physically-damaged sectors
  • Support disk imaging, imaging by selective head, file recovery
  • Support Head map editing in RAM for data recovery
  • Review defect tables (P-list, G-list, T-list, etc.)
  • Load service information access program – LDR
  • Hide found defects of magnetic surface
  • Provide direct read and write to Seagate SA track
  • Forward and reverse scan and directly recover data from bad sectors
  • Provide MFT Scan to recover accidentally deleted files
[h=4]Data Transfer Rates[/h]
  • Compliant with SATA 3.0 standard with speed up to 600MB/s for SATA ports
  • Compliant with the UDMA133 standard with speed up to 133MB/s for IDE port
[h=4]Supported Operating System[/h]Windows XP 32-bit/64-bit, Windows 2003 32-bit/64-bit, Windows Vista 32-bit/64-bit, Windows 7 32-bit/64-bit
[h=4]Software Upgrades[/h]MRT Lab regularly updates its software to fix possible bugs, add functionality, reflect changes in standards and respond to new HDD firmware issues. We are committed to provide first-class user experience with our data recovery tools.

بالا