آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: علت ارور e6 در یخچال الکترو استیل مدل es27

فلاح فر

کاربر
2016-07-31
1
0
سلام بر دوستان گرامی و متخصصین محترم
دوستان منم دچار همین مشکلم
نمی تونم دمای یخچال رو تنظیم کنم و مدام فن یخچال در حال کار کردن و سر و صدایی راه انداخته ک بیاید و ببینید
مدام چشمک میزنه و ثابت نمی شه
اگر راهنمایی کنید ک دماش رو چطوری تغییر بدم ممنون میشم
این مدل حالت default نداره ک مجدد تنظیمات کارخونه بشه

kkkk1111

کاربر
2015-08-01
1
0
سلام خسته نباشید من یخچال فریزر الکترواستیل دارم چند وقتیه دمای فریزرش تنظیم کردم روی -16 ولی هرکاری میکنم ثابت نمیشه دماش میا د تا 14 یا 15 ولی یه نیم ساعت وامیسه ولی دوباره میره پایین .وقتی هم میره پایین رو یه درجه مثلا 2 خیلی میمونه .مرسی اگر جواب بدید چه مشکلی داره

shahrokh550

کاربر
2016-08-28
1
0
سلام
من یخچال الکترواستیل esar24 دارم الان سه روزه داره ارورe5 میزنه وقتی که ریست کنم وقفل رو بردارم و روشن کنم خوب میشه ولی گاهی بعد از سه ساعت و گاهی هم بعد از یه روز دوباره همون ارور رو میده به نمایندگی هم زنگ زدم چیزی نمیگه .
ضمنا وقتی دوباره روشنش کنم خنکی داخلش مناسبه و روی عدد هشت هم ثابت میشه لطفا راهنمایی کنید

dany8534

کاربر
2010-11-05
2
0
کسی از اساتید کد ریست یخچال فریزر نوفراست قاینارخزر رو میدونه ،کارخانش که تعطیل شده امیدواریم به تعمیرکاران و قطعه فروشان عزیز ، error E6 کشته منو ، ترموفیوز ،المنت و سنسور رو‌هم عوض کردم هر ۱۶ ساعت ارور میده و باید از برق بکشم دوباره بزنم به برق ،که خطرناکه و احتمال آتش سوزی داره . یکی از دوستان میگه بیار بردش رو عوض کنم و دیجیتالش کنم ،به نظرتون معتبر هست یا خیر ؟؟

بالا