آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
اقای رحمانیان خسته نباشید از سلیقه وابتکارتان درس گرفتم واز اشنایی با شما بسیار خوشحالم اگر گذرمان یکبار دیگر به بندر عباس بیفتدحتما سلامی خدمتتان عرض میکنم

delta

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-06
225
2,237
اهواز
اقای رحمانیان دستت درد نکنه واقعا مغازه زیبای و منظمی دارید من در نمایندگی سونی وسامسونگ کار کرده ام ولی به ترتیبی محل کار شما نبودند

باید بگم که شما به من یک روحیه تازه بخشیدی مرحبا به شما

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
تقصیر من نیست این عکسها را گذاشتم انقدر سلیقه اقای رحمانیان خوبه که مجبور شدم این عکسها را بذارم استاد صابری عزیز دیگه نوبت شماست

پیوست‌ها

• 59.5 کیلوبایت بازدیدها: 1,135
  • 65.5 کیلوبایت بازدیدها: 1,145
  • 68 کیلوبایت بازدیدها: 1,171
  • 73 کیلوبایت بازدیدها: 1,150
  • 64.8 کیلوبایت بازدیدها: 1,145
  • 60.3 کیلوبایت بازدیدها: 1,166
  • 68 کیلوبایت بازدیدها: 1,148

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
با سلام به همگی به نظر من نباید به آقای رحمانیان اسرار میکردیم همین اول کار عکس بزاره چون با این وضعیت من یکی که گمون نکنم روم بشه عکس بزارم مابقیه هم اگه مثه آقای اسماعیل زاده شهامت به خرج بدند شاید افرادی مثه من هم هول بشن و چند تا عکس روتوش شده از میز کار و مغازه بزارن تو سایت البته این نظر شخصی منه ولی در هر حال بچه ما الان بالای 300 نفر کاربر vip داریم حداقل نصفشون هم که تعمیر کار باشن میشه 150 نفر از اون نصف 1/3 هم بلد نباشن عکس بزارن میشه 100 نفر حالا باز 30 نفر شون هم ترسیده باشن لو برن که چقدر مثه من شلوغکار هستند باید حداقل 50 نفر پست بزن ایجا تا افرادی مثه من یا خجالت بکشند و یا یکمکی به خودشون امیدوار بشن .........

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
سلام
آقای رحمانیان واقعاً لذت بردم از میزکارتون،میگن تعارف اومد نیومد دارها،منم که راهم زیاد دورنیست از شما دیدی یکمرتبه اومدم اونجا،یخچال هم که داریدو...:)
من یکی با دیدن عکسهای میز کار دوستان هم کلی امید پیدا کردم و هم کلی ازمیزکارخودم خجالت کشیدم،اما بقول جناب سلیمانی با این وضعیت حالا حالاها زمان میبره که یکی مثل من شجاعت گذاشن عکس از یه میزه کار درب و داغونو بهم ریختمو پیدا کنم:sadwalk:
چندتا عکس درب و داغون بزارید ماهم روحیه پیدا کنیم:sadwalk:

آخرین ویرایش:

Aliservice

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-12-01
137
1,636
با سلام به همگی به نظر من نباید به آقای رحمانیان اسرار میکردیم همین اول کار عکس بزاره چون با این وضعیت من یکی که گمون نکنم روم بشه عکس بزارم مابقیه هم اگه مثه آقای اسماعیل زاده شهامت به خرج بدند شاید افرادی مثه من هم هول بشن و چند تا عکس روتوش شده از میز کار و مغازه بزارن تو سایت البته این نظر شخصی منه ولی در هر حال بچه ما الان بالای 300 نفر کاربر vip داریم حداقل نصفشون هم که تعمیر کار باشن میشه 150 نفر از اون نصف 1/3 هم بلد نباشن عکس بزارن میشه 100 نفر حالا باز 30 نفر شون هم ترسیده باشن لو برن که چقدر مثه من شلوغکار هستند باید حداقل 50 نفر پست بزن ایجا تا افرادی مثه من یا خجالت بکشند و یا یکمکی به خودشون امیدوار بشن .........

نترس آقا مهدی عکس میزتو بگذار بابا نا سلامتی اصفهانی هستی خجالت چرا؟:boos: مطمئنا از میز من که بدتر نیست جا داره از شجاعت خودم تشکر کنم :violent-smiley-093:#$V686

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
سلام :
دوستان محیط و میز کار اقای رحمانیان بیشتر به یک شعبه بانکی { موسسه خصوصی } شبیه هست تا یک تعمیرگاه !!! :love-smiley-017:#$V686
برای تنظیف و نگهداری همچنین محیطی دو نفر باید مستخدم داشته باشید تا بعد از هر دستگاهی که تعمیر میکنید تا اثار و گرد و خاک و زایده های بجای مانده ان دستگاه را نظافت و از بین ببرید و این امر فقط برای اقای رحمانیان مقدور هست وگرنه یک تلویزیون معمولی که باز میکنید ابتدا دو کیسه جارو برقی باید پر از لاشه حشرات و موش مرده و...:( آت و آشغال بکشید بیرون و شستشو و بعدش شروع کنید به سرویس .. میدونیم که نگهداری و تنظیف چنین محیط و میز کاری برای خیلی از شما ها مقرون نیست پس منتظر عکس های میز و محیط کاری شما هستیم .:eek:k:
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
انشاالله من فردا یه عکس میزارم که همه به خودتون امیدوار شوید
مهدی هر کاری کنی به شلوغکاری و بینظمی من نمیرسی
سلام :
به به به عجب تاپیکی در اومده اینجا !!!!............
امروز جمعه هستش و خیلی ها مثل اقای محمودی و بقیه تصمیم گرفتند تا نظافت و سر و سامانی به میز کار داده تا یک عکسی بزارند
#$V686

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,709
40,636
هرمزگان
www.irantk.ir
ذوسنان دیگه هم در این بحث شرکت کنند و عکسی از میز کارشون بزارند
این دوسان تا حالا از تاپیک دیدن کردند و فقط دو تا سه نفر عکس گذاشتند
AB88 و abbasbehest و adak و Admin و afshinja و ali8889 و alirezasat2005 و Aliservice و apa و aramis و arashelect2000 و armin11 و avazeghoo و BAHMAN.AGHA و bahram2600 و bardia.t و behrooz40328 و delta و digital84 و elnino909 و
farshad@gh و fbc و fkh52000 و gadraj و hamid_diba و jamejam و kami_in2000 و karameefarza و khosrowG و kokoia و kyzar و m-j و MAHSAAN و manoto و marfan و Masoud_Y و mehdi8320000 و mehdi_m و moein و dust و moka191 و mostafa_sh و nazari_omega و reza_476 و roohollah و sabz1 و sadeghyhm و sardarshams و Service و Manual و shamei و sharokni و shomal و sohil62 و sovietiran و میر و قاسم و پاداشی و مصطفی و رحمانیان و هومن و اژدرکش و vcd و tanin و yaghob20 و yasouj و الخریف و اسماعیلزاده و جمشيدا و راستگار و صابری و غزال4 و

دوستان خجالت نکشید عکس میز کاریتون را قرار بدید به بی نظم ترین میز هم جایزه تعلق میگیره

بالا