آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
این هم میز کار ما

البته ناگفته نماند یکی از میزهای تمیز ه که عکسشو گرفتم

پیوست‌ها

• 130.2 کیلوبایت بازدیدها: 1,486
  • 136.5 کیلوبایت بازدیدها: 1,501

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
البته ناگفته نماند یکی از میزهای تمیز ه که عکسشو گرفتم

من فقط تو فکر اون گاو صندوقه هستم که چه جوری دیتا شیتش رو در بیارم :)

میز کار شما خوبه و از همه بهتر رنگ آرامش بخشی که دیوارها دارن
موفق باشید

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,624
هرمزگان
www.irantk.ir
اقای اسماعیل زاده ماشالله وضعتون خوبه و پولاتون را توی گاوصندوق میزارید
اقا رضا اشکال نداره هر جوب باشه میزت فقط میخایم ببینم ولی فکر نمیکنم میز شما بینظم باشه از موقوف کردن کاربرای مشخصه ادم با نظمی هستید. یکی از دوستان دنبال فایلی میگشت گفتم تو سایت درخواست بده میگه اگر درخواست فایل کنم رضا موقوف میکنه دیگه براش توضیح دادم که رضا ادم بانظمی هست و برای درخواست موقوف نمیکنه ولی باید درخواست فایل هایی که میکنی در محل مناسب خودش باشه دوست دارم ببینم تو محل کارت هم منظم هستی یا مثل من هستی
اقای kyzar من میز شما را دیدم عکس میز دیگه نزار که مچت را میگیرم
اقای رحمانیان میز شما پس چی شد

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
گاو صندوق متعلق به همه است اقای رحمانیان از وقتی اطلاعاتم واز دست دادم یه هارد گرفتم که تو گاوصنوقه از همه چیز برام مهمتره
از وقتی ای تایپک باز شده فکر تغییر وتحول تو میز کارم هستم

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
گاو صندوق متعلق به همه است اقای رحمانیان از وقتی اطلاعاتم واز دست دادم یه هارد گرفتم که تو گاوصنوقه از همه چیز برام مهمتره
از وقتی ای تایپک باز شده فکر تغییر وتحول تو میز کارم هستم

سلام
خیلی خوبه که به فکر تغییر و تحول هستید
البته محیط کار شما بسیار زیباست و من شخصا پسندیدیم
راستش تو شهر ما یک همکاری داریم که اگه موضوع آبروی طرف نبود عکس مغازش رو می گذاشتم
به خدا قسم دستگاه را بیرون درب مغازه تحویل می گیرد و جالب است بدانید وقتی دستگاه را باز می کند روی 2 تا 3 تا دستگاه باز دیگر دربش را بر می دارد
اگر توانستید روی میز کار ایشان یک سانت در یک سانت پیدا کنید که خالی باشد جایزه دارید
فقط من ماندم مردم چطور به این شخص کم سلیقه کار تحویل می دهند
آخر سر هم پیچ های ویدئو سی دی را به تلویزیون می بندد
دستگاههای را که هم ایشان نتواند تعمیر کند دیگر هیچ بنی بشری نمی تواند تعمیر کند

چشم آقای محمودی تا دقایقی دیگر عکس های میزم را می گذارم

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
Pic(921).jpg
سلام
دوستان و همکاران
ابتدا باید عرض کنم که من راجع به اندازه و جنس و ارتفاع و همه چیز میزم خیلی توجه کردم و شاید باور کردنی نباشد که میزهایی را که می بینید حاصل سه هفته کشیدن نقشه و تحقیق و بررسی است
جنس همه میز ها از mdf است که خیلی ها با شندین اسمش از گرانی آن می ترسند
دوستان گلم این میز ها 2 سال پیش تقریبا 350 هزار تومان پای من در آمد ولی الان شاید به 500 الی 600 تومن هم رسیده باشد
اگر مقایسه ای با میز فلزی و یا میزهای چوبی بد شکل کنید هزینه ای زیادی را اضافه ندادید
میز mdf بسیار راحت و سریع تمیز می شود و قلع به آن نمی چسبد و بویژه این که به راحتی هم نمی سوزد
تلویزیون های بزرگ و سنگین به راحتی روی میز لیز می خورد و جابجائی را راحت می کند
از همه گذشته رنگ های زیبا و آرامش بخشی دارد که با این شغل خسته کننده سازگاری دارد
مهمترین قسمتش هم این است که ایزوله است و برق نمی گیرد
ادامه دارد ....

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,624
هرمزگان
www.irantk.ir
بالاخره اقا مصطفی عکس گذاشت
ایا میز کار شما جلو مشتری هست و بخش تحویل و تعمیر جدا از هم هست دکورمغازه ات خیلی قشنگ هست(به گفته همون دوستی که پیشتون اومده بود) کاشکی عکسی کامل از کل مغازه میزاشتی اقا مصطفی

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
میز پیش خوان

Pic(922).jpg

Pic(923).jpg

همانطور که در تصویر می بینید محل تحویل گرفتن دستگاه روی این میز است و درب که برای ورود و خروج است هم تحمل وزن یک تلویزیون 37 را دارد
این پریز های رنگ و وارنگ هم حساب و کتاب دارند
صورتی ها همراه لامپ سری است برای تلویزیون هایی که برای تحویل آورده اند و وضع مشخصی ندارد
آبی ها برق عادی شهر است
زرد هم که آنتن است
جای خالی را که می بینید برای برق 110 تعبیه شده که پریزش را هنوز پیدا نکردم
اگر دقت کنید می بینید که کف محیط کار موکت است
این کار باعث می شود راحت باشم و نمازم را هم همین جا بخوانم و بتوانم هر از گاهی روی زمین بنشینم و از محیط کارم لذت ببرم

Pic(924).jpg

نمائی از دخل بی پول و محل نگهداری نامه های اتحادیه و قبض و برچسب و مهر و کلیدها که در میز پیش خوان تعبیه شده است

ارتفاع میز پیش خوان

Pic(942).jpg

همانطور که می بینید ارتفاع میز پیش خوان 90 است و این را بر اساس میانگین قد مردم بندرعباس بدست آوردم تا راحت بتوانند دستگاهشان را روی میز بگذارند
جمله امضاء جناب شاطی زاده هم زیبنده مغازه ام شده و مشتری ها هم هر روز می خوانند که در تصویر پیداست

ادامه دارد...

بالا