آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح كردن سوالات و مشكلات مادر برد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
به مدت 5 ثانیه یکسره بوق می زنه بعد یک ثانیه قطع میشه بعد از دوباره پنج ثانیه بوق میزنه و یک ثانیه قطع میشه

با سلام
دوست عزیز فرمایش استاد عزیز آقای محمدی را اجرا کن
با تشکر فراوان از استاد که وقت گذاشتن

moda1360

کاربر
2009-04-25
1
0
همکاران محترم با سلام لطفاً نحوه بایوس کردن مادر برد asrockp4i65gv را برایم بگویید با تشکر

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
همکاران محترم با سلام لطفاً نحوه بایوس کردن مادر برد asrockp4i65gv را برایم بگویید با تشکر
با سلام
دوست عزیز سوال قبل از مطرح کردن سوال خود لطفا تایپیکهای قبل را بخونید و سوال خود را واضح مطرح کنید
در ضمن آپدیت در مدار یا بیرون مدار؟؟؟

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
دوست عزیز قبل از مطرح کردن سوال خود لطفا تایپیکهای قبل را بخونید و سوال خود را واضح مطرح کنید
در ضمن آپدیت در مدار یا بیرون مدار؟؟؟

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
مشکل gigabyte p4 titan

با سلام . من یه مادربرد "gigabyte GA-8pe800 pro " دارم .پاور من مشکل داشت و سیستم هی
ریستارت میشد تا اینکه سیستم دیگه روشن نشد من یه پاور "next 500w" براش گرفتم
الان سیستم روشن میشه زود خاموش میشه .و زمانی که روشن میمونه و "bip" میزنه
پیغام "cmos checksum error-defaults loaded" نمایش داده میشه ممنون میشم اگه کمکم کنید :dast:

آخرین ویرایش:

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام . من یه مادربرد "gigabyte GA-8pe800 pro " دارم .پاور من مشکل داشت و سیستم هی
الان سیستم روشن میشه زود خاموش میشه .و زمانی که روشن میمونه و "bip" میزنه
پیغام "cmos checksum error-defaults loaded" نمایش داده میشه ممنون میشم اگه کمکم کنید :dast:

با سلام
دوست عزیز اگر کلمه بکلمه هم کل جمله رو معنی کنی براحتی بجواب میرسی.شما با زدن F2 یا Delete وارد cmos شده و گزینه loaded defaults را کلیک کن وبعد F10 وخروج.شما با اینکار cmos را لود کردی.فعلا اینکار را بکن تا بعد

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام
دوست عزیز اگر کلمه بکلمه هم کل جمله رو معنی کنی براحتی بجواب میرسی.شما با زدن F2 یا Delete وارد cmos شده و گزینه loaded defaults را کلیک کن وبعد F10 وخروج.شما با اینکار cmos را لود کردی.فعلا اینکار را بکن تا بعد

خیلی ممنون از راهنمایییتون ولی باید بگم که کلا به وارد cmos نمیشه
به نظر شما چه کنم؟؟؟:smilie_help::smilie_help:

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
الان سیستم روشن میشه زود خاموش میشه .و زمانی که روشن میمونه و "beep" میزنه
پیغام "cmos checksum error-defaults loaded" نمایش داده میشه ممنون میشم اگه کمکم کنید. البته من فکر میکنم اشکال از تغذیه باشه (به دلیل زود خاموش شدن) لطفا کمکم کنید

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
مشکل "gigabyte GA-8pe800 pro

پیغام "cmos checksum error-defaults loaded" نمایش داده میشه ممنون میشم اگه کمکم کنید. البته من فکر میکنم اشکال از تغذیه باشه (به دلیل زود خاموش شدن) لطفا کمکم کنید

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,847
TEHRAN

باسلام

این 2 سئوال رو جواب بدید ببینیم مشکل چیه

1
. موقعی که به برق می زنید بدون سوئیچ روشن میشه؟

2. هنگام خاموش شدن وضعیت دمای هیت سینک cpu
چه جوریه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا