آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

از تعمیرگاه خودتون عکس بزارید

ashkantek

کاربر vip
کاربر
دستان اگه ممکنه از مغازتون عکس بزارید من که اون همه مغازم شلوغو بهم ریخته بود عکس گذاشتم .کسی بخاطر شلوغی مغازه شمارو سرزنش نمیکنه چون اکثرا همدردیم .هدف از گذاشتن این عکسا فقط ایده ای که ممکنه با دیدن این عکسا به ذهنمون بیادو واسه مغازه خودمون ازش استفاده کنیم .ممنون میشم عکس بزارید

miladkarimi4277

کاربر vip
vip
کاربر
2023-10-19
284
107
یزد
IMG_20231103_174508.jpg

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,742
ربطی به این چیزا نداره

بیشتر به شخصیت و همت ادم ربط داره

هستند آدمایی که ثروتمندن ولی مثه گدا ها زندگی میکنن برعکسش ادمایی هم هستن که نون شبشونم به زحمت تهیه میکنن ولی مثه مایه دارا میپوشنو میگردن
طرف یه پیکان داره ولی انقد مرتبو منظمه که فک میکنی مرسدسه برعکسش یکو میبینی پرادو داره ولی انقد کثیفو شیختس
درود بر شما ///درسته فرمایش شما ولی مثلا توی شهر ما مالک مغازه برادرت هم باشه قرارداد اجاره 1ساله بیشتر باهات امضا نمیکنه درسته سال به سال واست تمدید ممکنه انجام بده ولی سر قرار داد ذکر میکنه که سر سال باید خالی کنی بر همین اصل افرادی مثل من که مستاجر هستم مجبورم از دکورهای خودم در مغازه های مختلف استفاده کنم هیچ وقت هم اونی که میخوام دکور بچینم نمیشه چون هزینه های اینطوری وحشتناک گرونه ...یه مغازه لباس فروشی همسایه مغازه خودم یک دکور نصفه نیمه واسه یک مغازه 20 متری زده شده 300 میلیون اون وقت واسه یک سال چون سال دیگه باید تخلیه کنه ....ولی توی شغل ما من امروز بیام 300 میلیون هزینه دکور کنم واسه 1سال یا دو سال خداییش در توانم نیست

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
سلام.
تعمیرگاه مرتب بودنش برای چند روزه فقط . خصوصا میز که اصلا مرتب نمیمونه چون حین کار فقط ابزار و برمیداریم و کل حواسمون به برد هست و ابزار میذاریم جای دیگه. حالا اگه بخواییم مرتب کنیم باید روی ۱ ساعت وقت بذاریم 🫡

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام
این موضوع قبلادر تایپیک

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )مطرح شده وبهتر است ادامه ان هم در انجا باشد واز همکاران عزیز می خواهم که تصاویر میز کار وکارگاهشان را در انجا ابلود کنند تا بتوان به طور تخصصی در یک تایپیک به ان پرداخت​

لینک https://www.irantk.ir/threads/میز-کار-و-تجهیرات-یک-تعمیرکار-نظرخواهی-از-دوستان.11759/

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
اون پیکان مال خودشه ولی مغازه ای که بعدازیک سال بایدجابه جاشی چطورمیشه دکورنصب کنی دوباره دربیاری وکارهای دیگه برای چیدمان
اتفاقا پیکان رو فروخت که پول پیش خونه رو بیشتر کنه ولی اون پرادوییه یه پریوسو یه E250 داره که وقتی سوار هر کدومشون میشی انگار گاوی گوسفندی چیزی اونجا بوده ، سطل آشغال سر کوچه تمیز از کف ماشینه این باباس :ROFLMAO: :ROFLMAO:

آخرین ویرایش:

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
درود بر شما ///درسته فرمایش شما ولی مثلا توی شهر ما مالک مغازه برادرت هم باشه قرارداد اجاره 1ساله بیشتر باهات امضا نمیکنه درسته سال به سال واست تمدید ممکنه انجام بده ولی سر قرار داد ذکر میکنه که سر سال باید خالی کنی بر همین اصل افرادی مثل من که مستاجر هستم مجبورم از دکورهای خودم در مغازه های مختلف استفاده کنم هیچ وقت هم اونی که میخوام دکور بچینم نمیشه چون هزینه های اینطوری وحشتناک گرونه ...یه مغازه لباس فروشی همسایه مغازه خودم یک دکور نصفه نیمه واسه یک مغازه 20 متری زده شده 300 میلیون اون وقت واسه یک سال چون سال دیگه باید تخلیه کنه ....ولی توی شغل ما من امروز بیام 300 میلیون هزینه دکور کنم واسه 1سال یا دو سال خداییش در توانم نیست
سلام
همه شهرا همینه ، بخاطر تورم بالایی که هست ، هیچ کس بالای یه سال قرارداد نمیبنده ، نه فقط اجاره ، همه کاری رو منظورمه

خب بیاییم یکم از اون زاویه به موضوع نگاه کنیم ، یه صاحب ملک همیشه دنباله یه مستاجره که امامت دار باشه و اجاره رو سر ماه خودکار بریزه حساب

خب هر سال گرونی هست برای تمام مستاجرا ، با عوض کردن مغازه هم نمیشه ازش فرار کرد ( مگر نرخ جای فعلی رو خیلی پرت بگه)

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
امروز رفته بودم مغازه جدید یکی از دوستان اونم مدام اینو میگفت که یه سالو . . .

خب چرا برا تک تک روزای همین یه سال بخاطر یه دکور( نه خیلی گرون قیمت ) درآمد خوب نداشته باشیم ؟؟

بالا