آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

از تعمیرگاه خودتون عکس بزارید

ashkantek

کاربر vip
کاربر
با عرض سلام خدمت همکاران عزیزم .دوستان چند تا عکس از تعمیرگاه خودتون بزارید .مغازه من که خیلی شلوغ و شلخته اس البته تا حالا تعمیرگاه لوازم الکترونیکی ندیدم که مرتب باشه من خودم هربار که همت میکنمو مرتبش میکنم یه هفته بعدش انگار بمب تو مغازه ترکیده دوباره شلوغ میشه .حالا هرکی که دوست داره چند تا عکس از زوایای مختلف از مغازش بگیره تو این تاپیک بزاره شاید یه ایده ای واسه مرتب شدن تعمیرگاه تو ذهنمون از عکسای سایر همکارا شکل گرفتو مام تونستیم مغازمونو مرتب کنیم .🙏🙏🙏🤔

ashkantek

کاربر vip
کاربر
با عرض سلام خدمت همکاران عزیزم .دوستان چند تا عکس از تعمیرگاه خودتون بزارید .مغازه من که خیلی شلوغ و شلخته اس البته تا حالا تعمیرگاه لوازم الکترونیکی ندیدم که مرتب باشه من خودم هربار که همت میکنمو مرتبش میکنم یه هفته بعدش انگار بمب تو مغازه ترکیده دوباره شلوغ میشه .حالا هرکی که دوست داره چند تا عکس از زوایای مختلف از مغازش بگیره تو این تاپیک بزاره شاید یه ایده ای واسه مرتب شدن تعمیرگاه تو ذهنمون از عکسای سایر همکارا شکل گرفتو مام تونستیم مغازمونو مرتب کنیم .🙏🙏🙏🤔

پیوست‌ها

• 401.9 کیلوبایت بازدیدها: 165
  • 378.6 کیلوبایت بازدیدها: 156
  • 514.9 کیلوبایت بازدیدها: 144
  • 518 کیلوبایت بازدیدها: 147
  • 480.6 کیلوبایت بازدیدها: 151
  • 608.7 کیلوبایت بازدیدها: 162

ashkantek

کاربر vip
کاربر
سلام والامال ماکه خیلی بدتره هرچقدرجمع وجورمی کنیم تویه هفته که دوباره میادبدتر میشه
خخخ خوبه اولش روم نمیشد از مغازم عکس بزارم از بس که شلوغه ولی الان که فهمیدم مثل خودمم پیدا میشه خوشحال شدم .اگه زحمت بکشید عکسم بزارید ممنون میشم .البته فک کنم همکارایی که ملک مال خودشونه بیشتر شلوغن .اونایی که مغازشون استیجاریه فک کنم مرتب تر باشن چون بخاطر جابجا شدن سعی میکنن وسایل اوراقی کمتری نگه دارن .

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
درود دوستان
قبلا تاپیک های متنوع و پرباری در این موترد ایجاد شده میتونید به این تاپیک ها مراجعه کنید

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
درود بر شما ..همه تعمیرگاها هر چقدر را با سلیقه گی به خرج داده شود اخرش بعد یک هفته به هم میریزه ...تقریبا اکثر تعمیرکارا چون ملک از خودشون نیست معمولا واسه یک سال که اجاره میکنن چندان هزینه ای واسه چیدمان انجام نمیدن .....ولی در کل بین همکارا هیچ کس مثل اقای مسعود اصفهانی در چیدمان تعمیرگاهشون خوش سلیقه نیستن این لینک عکس تعمیرگاهشون هستشhttps://www.irantk.ir/threads/میز-کار-و-تجهیرات-یک-تعمیرکار-نظرخواهی-از-دوستان.11759/page-50

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680
اگه تعمیرکاریا فروشنده کلا ملک شخصی خودش باشه صددرصد دکورو چیدمان وحتی نظافت مغازه رو دقیق وبی کم وکاست رعایت می کنه
ربطی به این چیزا نداره

بیشتر به شخصیت و همت ادم ربط داره

هستند آدمایی که ثروتمندن ولی مثه گدا ها زندگی میکنن برعکسش ادمایی هم هستن که نون شبشونم به زحمت تهیه میکنن ولی مثه مایه دارا میپوشنو میگردن
طرف یه پیکان داره ولی انقد مرتبو منظمه که فک میکنی مرسدسه برعکسش یکو میبینی پرادو داره ولی انقد کثیفو شیختس که انگار . . .

بالا