آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

tnm2000

remis_ir

کاربر
2012-12-15
14
16
با سلام خدمت اساتید و سروران گرامی
من یک دستگاه تی ان ام 2000 دارم که تو ایسی 25l3205مشکل بر خورده به این صورت که این ایسی رو بطور خودکار میخونه ولی پاک نمیکنه ...البته ایسی نو رو ولی همون ایسی رو تو دستگاه دیگه که برای همکارم هستو پاک میکنه اون دستگاه مدلش فرق داره نمیخوام بگم اسم دستگاه رو که تبلیغ نشه وهمون ایسی رو که از روی برد در اوردیم رو می زارم روی دستگاه پاک میکنه ولی برنامه رو نمیگیره ....دوستان اگر محبت کنند منو راهنمایی کنند ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز آخرین نسخه برنامه رو نصب کردید ؟

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,754
سلام
گزینه vcc+%5 از منوی فایل /تنظیمات انتخاب کنید و دو باره آی سی را پاک کنید

با سلام خدمت اساتید و سروران گرامی
من یک دستگاه تی ان ام 2000 دارم که تو ایسی 25l3205مشکل بر خورده به این صورت که این ایسی رو بطور خودکار میخونه ولی پاک نمیکنه ...البته ایسی نو رو ولی همون ایسی رو تو دستگاه دیگه که برای همکارم هستو پاک میکنه اون دستگاه مدلش فرق داره نمیخوام بگم اسم دستگاه رو که تبلیغ نشه وهمون ایسی رو که از روی برد در اوردیم رو می زارم روی دستگاه پاک میکنه ولی برنامه رو نمیگیره ....دوستان اگر محبت کنند منو راهنمایی کنند ممنون میشم

remis_ir

کاربر
2012-12-15
14
16
خسته نباشید اخرین ورژ نو 9.07 هست که ریختم

• Like

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,754
از منوی بالای صفحه
file
زیر منوی
setup
را انتخاب کنید و در پنجره باز شده vcc+%5 را تیک بزنید و تائید را زده و دو باره آی سی را پاک کنید

باسلام وخسته نباشید منظورتونو متوجه نشدم دوست عزیز

remis_ir

کاربر
2012-12-15
14
16
از منوی بالای صفحه
file
زیر منوی
setup
را انتخاب کنید و در پنجره باز شده vcc+%5 را تیک بزنید و تائید را زده و دو باره آی سی را پاک کنید
با سلام خدمت استاد محترم
ممنون از راهنمای شما بله همون کارو انجام دادم ای سی رو پاک کرد ولی متاسفانه برنامه رو روی ایسی نمی ریزه الان باید چیکار کنم ....البته لازم به ذکر است فقط تو همین مدل ای سی مشکل دارم و نمی ریزه قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

• Like

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,754
سلام
آیا بعد از ریختن برنامه هنوز آی سی پاک است ( blank check)یا تنها خطای وریفای میگیرید و در صورت
خطای وریفای هر بار تنها در یک آدرس خطای وریفای میدهد یا در جاهای مختلف؟

remis_ir

کاربر
2012-12-15
14
16
خسته نباشید دوست عزیز
برنامه رو نصفه میریزه واین خطا رو اعلام میکنه :خطا در پروگرام کردن قطعه . علتهای احتمالی

.قطع بودن کابل ارتباطی -
.استفاده از کابل متفرقه -
.خرابی قطعه -
.قطعه در محل صحیح قرار نگرفته است -
شماره قطعه با قطعه انتخاب شده یکی نیست -

1-از ایسی مطمئن هستم 2- از برنامه ای که میریزمو مطمئن هستم 3 کابل هم برای خودش هست 4-قطع رو هم که داره میخونه و وسطش قطع میشه

• Like

remis_ir

کاربر
2012-12-15
14
16
ببخشید وقتی چک رو میزنم که ببینم پر کرده ایسی رو یا نه این ارور رو میزنه

پیوست‌ها

• 95.2 کیلوبایت بازدیدها: 163
  • Like