آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: paanasonic NN_CD997S

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
در ود دوستان برای بار 3وم درخواست راهنمایی میکنم.بنده تعمیرکار اینورتر خصوصا دستگاهخ جوش .ماکروفر منزل یک بار جرقه میزنه و بعد از سرویس و بستن کار میکنه ولی راندمان متفاوتی داره بعضا رو 30 سانیه 1لیوان شیر رو کاملا گرم میکنه وبعضا گرم نمیکنه .سباسگذار میشم راهنماییم کنید

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
به نام خدا
دوست گرامی خودت متوجه میشی چی نوشتی ؟
قوانین سایت را رعایت کنید و واضح و دقیق اعلام نمایید

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
پاسخ : رد: paanasonic NN_CD997S

حضرت والا این جوابه که برای بار 3وم به من میدی .تو بیام قبل نوشتم بنده تعمیرکار اینورتر جوش هستم .و منظورم اینه که تخصص شما رو ندارم .ماکروفر منزل ما [h=2]paanasonic NN_CD997S هستش و یک بار جرقه زد و دیگه دقیق کار نمیکرد مثلا تو 30 ثانیه رانمان متفاوتی داشت .الانم که با صدایی عجیب روشن میشه .در مورد قوانین ببخشید فکر نمیکردم سوال من منافاتی با قوانیننتون داشته باشه[/h]

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
پاسخ : رد: paanasonic NN_CD997S

حضرت والا این جوابه که برای بار 3وم به من میدی .تو بیام قبل نوشتم بنده تعمیرکار اینورتر جوش هستم .و منظورم اینه که تخصص شما رو ندارم .ماکروفر منزل ما paanasonic NN_CD997S هستش و یک بار جرقه زد و دیگه دقیق کار نمیکرد مثلا تو 30 ثانیه رانمان متفاوتی داشت .الانم که با صدایی عجیب روشن میشه .در مورد قوانین ببخشید فکر نمیکردم سوال من منافاتی با قوانیننتون داشته باشه

به نام خدا
سلام دوست عزیز
1- آیا از ما طلبی داری تقدیم کنیم
2- اینجا تا حالا به غیر همکار به هیچ کاربر عادی پاسخی داده نشده !
3-در مورد بار سوم سوال شما بنده به عنوان مدیر این بخش هنوز دستورات دیگر شما رو ندیدم
4-شما که تخصص نداری تو این کار خیلی بهتره به یک تعمیر کار متخصص مراجعه کنید چون خطر جانی داره
5- قوانین هم فرمودی ارتباطی به سوال نداره ؟بهتره 1 بار زحمت بکشید مطالعه کنید شاید ارتباط داشت
6- ما هم مثل شما کار و زندگی داریم و سرمان شلوقه و در کل برای رضای خدا و کارگشایی کار همکاران در خدمت هستیم و هیچ بار مالی برای ما نداره پس لطفا با منت سوال نپرسید

خوب
توجه کن برادر من
با توجه به شرح عیب [hide]ناقص شما
شما به احتمال زیاد ورق نسوز داخل فر را خیس کردید به هر علتی و چون این ورق خیس شد باعث انعکاس اشعه و برگشت به داخل شده در نتیجه کلاهک فلزی مگنترون حتما سوخته که جرقه میزنه
شما مگنترون را باز کنید و کلاهک رو بررسی کنید اگر سوخته بود با نمونه مشابه تعویض و حتما ورق نسوز را هم[/hide] تعویض نمایید
اعلام نتیجه گردد
با تشکر
موفق باشید

بالا