آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

N96 نوکيا در ايران رونمايي شد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
شرکت نوکيا در نشست خبري روز يکشنبه خود گوشي N96 اين برند را معرفي کرد. به گزارش خبرنگار موبنا مديرکل شرکت نوکيا در ايران در همايش رسانه اي که به مناسبت معرفي نوکيا N96 برگزار شداظهار داشت: "اين گوشي در حال حاضر پيشرفته ترين کامپوتر چند رسانه اي نوکياست. نوکيا N96 تلفيقي ماهرانه از قابليت هايي از قبيل دوربين عکاسي و فيلمبرداري، پخش صوت، مکان ياب گويا و اتصال به اينترنت با طراحي منحصر بفرد کشويي دو طرفه وآميزه اي است از يک گوشي تلفن همراه و يک کامپوتر چند رسانه اي که تبادل اطلاعات و ايجاد ارتباطات را به راحتي ميسر مي سازد."
در همين حال مديرتوسعه تجاري و محصولات نوکيا گفت: نوکيا N96 فقط مناسب براي نمايش عکس و ويدئو نيست بلکه تعريف جديدي از سرگرمي موبايل را نيز براي کاربران ارائه مي دهد.
مشخصات فني گوشي N96 به شرح زير است:
با نکنولوژي پشتيباني از برنامه هاي زنده تلويزيوني ( سيستم DVB-H) چنانکه منطقه شما از اين خدمات بهره مند باشد، نوکيا N96 تماشاي تعدادي از کانال هاي تلويزيوني را ممکن مي سازد. از طريق اين تکنولوژي مي توان به تماشاي برنامه تلويزيوني و ضبط آن پرداخت.
نمايشگر 8/2 اينچي مجهز به بلندگوهاي استريو 3 بعدي است.
گوشي نوکيا N96 قادر است تا 40 ساعت برنامه ويدئويي را رد خود ذخيره مي کند، کاربران مي توانند فيلم هاي مورد خود را از طريق اينترنت پرسرعت (USB2/0 ) با WALAN و پشتيباني HSDPA ضبط کند.
اين مدل نوکيا با نرم افزار کاربردي جامع خود اين امکان را مي دهد تا طيف وسيعي از انواع فيلم هاي متنوع و آخرين اخبار جهان در دسترس باشد.
گوشي N96 فرمت هاي مختلف ويدوئي از قبيل (4- MPEG ) ، ويندوز مديا پلير و برنامه فلاش را نيز پشتيباني مي کند.
دوربين پنج مگاپيکسلي مجهز به عدسي کارل زايس و فلاش دوبل LED ،قادر است ويدئو کليپ هايي با کيفيت DVDرا با سرعت 30 فريم در ثانيه و هم در چنين عکس هايي با کيفيت بالا بگيرد.
کاربران مي توانيد موقعيت جغرافيايي عکس هاي خود را با استفاده از سيستم GPRS علامت گذاري کرده و مستقيما بر روي شبکه اينترنت بارگذاري نمايند.
گوشي نوکيا مدل N96 از سيستم پيشرفته مکان يابي برخوردار است و کاربران مي توانند به راحتي از نقشه نوکيا با تمام جزئيات مکان هاي شهري استفاده کرده و قادر به ديدن نقشه هاي ماهواره اي نيزباشند.
علاوه برآن مي توانيداز راهنماي گوياي مکان يابي شهري درحال رانندگي و يا پياده روي استفاده و مکان هاي ديدني را کشف کنيد.
اين گوشي با حافظه داخلي 16 گيگابايتي با استفاده از کارت SD قابليت افزايش حافظه را تا 32 گيگا بايت دارد.L4640H34z470.jpg
 
بالا