آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

epx-4000 ساخت شرکت okm آلمان

farman.

کاربر
2009-05-08
18
15
aziz جون اگه ایمیل کارخونه رو داری برام بفرست فقط شماره سریال کافیه یا مدل وتوضیح میخواد یعنی اگه شماره سریال رو بفرستی خودشون جواب میدن اصله یا نه چند روز طول میکشه جوابش بیاد

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
aziz جون اگه ایمیل کارخونه رو داری برام بفرست فقط شماره سریال کافیه یا مدل وتوضیح میخواد یعنی اگه شماره سریال رو بفرستی خودشون جواب میدن اصله یا نه چند روز طول میکشه جوابش بیاد

آی هوارررر دستگاه تصویری نخرید که پشیمون میشید بخدا هرکی خریده بهش جواب نداده خود من یکیش هستم که رانبوت آمریکایی داشتم با ذلت فروختمش بازم بگید تصویری!!! اگه میخواین خودتون تجربه کنید بفرمایید این جاده و این شما بسم الله!!!! آدم عاقل هرچیزی تجربه نمیکنه بلکه از تجارب دیگران که سختیش کشیدن استفاده میکنه

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
منم یه هواررررر بدم که مهران واقعیتو میگه بخدا تصویری کلاهبرداریه وقتی دیدن که دستگاههای وی ال افشون دیگه فروش نمیره خواستن ژیگول و به اصطلاح تصویریش کنن که بهتر بندازن به ملت....ببینید x6 همون x5 فقط نرم افزار و سختافزار صوت به تصویرش کردن...hاگه x5 بوق بزنه میدونین که یه چیزی زیر زمین هست hاگه x6 بوق بزنه باید با هزار مکافات انالیز کنید تا یه چیز قرمز ببینید تا بدونید یه چیزی زیر زمین هست یعنی شما هیچوقت نمیدونید طلا گرفتید یا اهن یا سنگ اهندار عمقزنیشون هم که بکار من و شما نمیاد....میگید نه یه چیزی بکارید تو زمین و بعد بیکی که تصویری داره بگید بیاد پیداش کنه اگه با هزار زحمت هم پیدا کنه باز نمیدونه چیه فقط میگه اینجا یه چیزیه...البته به اینراحتی نمیتونه نقطه بزنه اگه تو عمق و مناطق کوهستانی باشه که دیگه کوفت هم نمیتونه پیدا کنه فقط تحقیق کنید...حتی تو فرومهای خارجی هم مبحثاشون دستگاههای بوقیه و عده کمی از gpr نام بردن..

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
اگه عمقی که لازم داشته باشم بالای 3 متر باش چیکار کنم با دستگاه بوقی مثل لورنز که تازه این همه ازش تعریف می کنن هم این عمق رو نمیزنه حالا باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دنبال چه دستگاهی بگردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
بهترین دستگاهی که اپراتوریش رو زود بشه یاد بگیری و از شرکت accuratelocators باشه با قیمت حدودا 50 تومان به نظرتون چی هست؟
لطفا دوستان راهنمایی کنند

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
47
دوستان جدیدا من شنیدم که چند مهندس مدار وقطعات یک فلزیاب امریکایی را اوردند ایران ودارند مونتاژ میکنند و با تست زیر خاک میفروشند دوستی رفته بود برای خرید با تست زیر خاک ازشون خریده بود اونم تست واقعی اسم دستگاه best dedectr v3 است میگفت فلز60*60 را در 50/4 به من تست داد حالا هم خیلی راضی است به نظر من بهترین دستگاه اینه

بالا