آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

Ecu kit 5000A

IVECO

کاربر
2008-03-11
282
1,266
ایران
با سلام
در صورت نداشتن پروتکلهای لازم نوشتن و اصلاح یک برنامه دیاگ زمانبر است .
در این حالت کدها با سعی خطا و مقایسه دیاگ ساخته شده با یک دیاگ اصلی و کپی از اطلاعات رد وبدل شده از ECU به دیاگ صورت می گیرد که معمولاً زمان گیر است و برخی از ایرادات و کدهای خطاها ترجمه نمی شود .( در صورت در اختیار داشتن مدارک لازم این زمان به کمتر از یک هفته برای برخی از ECUها کاهش پیدا می کند .)

در ضمن گاهی اوقات دستگاه دیاگ بخوبی کپی می شود و در دستگاه تست بخوبی جواب می دهند ولی بعلت برخی از مشکلات طراحی سخت افزار دیاگ , بر روی خودرو جواب نمی دهد .نمونه این مشکلات در خطوط تولید سایپا و زامیاد و برخی از شرکتهای خودرو سازی اتفاق افتاده است خصوصاً زمانی که تعداد ECUها زیاد می شود و از خط K LIN برای عیب یابی استفاده می شود .

(خصوصاً در ECU های چینی این امر بسیار رایج است (ایربگ +ABS ,......)

آخرین ویرایش:

yamaha_motor

کاربر
2014-03-06
7
21
سلام
برنامه دیاگ آپدیت نمیشه؟؟؟؟
من فقط بخاطر پشتیانی این شرکت tnm 5000 A گرفتم که الان 1 ساله دیاگ آپدیت نشده
خواهشا پیگیری کنید

yamaha_motor

کاربر
2014-03-06
7
21
ببخشید ما tnm 5000 a رو گرفتیم از خود شرکت 4/400 تومان
چطور دارن افراد دیگه در همین سایت دارن میدن 2/600 تومان

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
سلام
حدود 20-30 فروردین آپدیت بعدی است
سلام
برنامه دیاگ آپدیت نمیشه؟؟؟؟
من فقط بخاطر پشتیانی این شرکت tnm 5000 A گرفتم که الان 1 ساله دیاگ آپدیت نشده
خواهشا پیگیری کنید

yamaha_motor

کاربر
2014-03-06
7
21
خواهشا برایه کلیه ماشینها رو از قبیل چینی ها لیفان ام وی ام و ام جی و ... رو بزارید با تشکر
شما اگه یکم فعالیتتون در در زمینه دیاگ زیاد کنید دیاگتون همه گیر میشه در توانایی های شما شکی نیست فقط چند وقتی که به دیاگ اهمیتی نمیدید

yamaha_motor

کاربر
2014-03-06
7
21
قیمت tnm 5000A رو 1 ملیون تومان آوردن پایین
من پارسال خریدم 4/400 نه آپدیتی دیدم نه ارتقایی
الانم قیمت 3/300 گذاشتن
نمیدونم بر چه اساسی این کارو کردن
1 ملیون تومان پول کمی نیست

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
سلام
قیمت شما مربوط به دوره ای است که دلار 3600 بوده و بسیاری از اجناس
ما از دوبی به علت تحریم برگشت میخورده و مجبور بودیم با هزینه بیشتری آنها رامجدد وارد کنیم
بهر حال این شرایط برای بسیاری کالاهای دیگر هم بوده و حالا قیمت کالاهای دیجیتال اکثرا افت داشته
برای سری تولیدی با این قیمت برنامه داریم که یکی از آپدیتهای هزینه ای مربوط به آینده را رایگان در اختیار این سری قرار بدهیم
علت تاخیر آپدیتها هم اینست که بعلت کپی برداری از کارهای ما ،مجبوریم نرم افزار را به ثبت ارشاد برسانیم که زمانگیر است
برای نیمه دوم فروردین آپدیت خوبی با اضافه شدن بیش از 30 مورد جدید داریم که روی سایت قرار خواهد گرفت.
ضمنا برای ایسیوهای چینی که قبلا در خواست کرده بودید بعلت کمیاب بودن یک نمونه باید امانتی بفرستید تا روی آن کار شود.

قیمت tnm 5000A رو 1 ملیون تومان آوردن پایین
من پارسال خریدم 4/400 نه آپدیتی دیدم نه ارتقایی
الانم قیمت 3/300 گذاشتن
نمیدونم بر چه اساسی این کارو کردن
1 ملیون تومان پول کمی نیست

آخرین ویرایش:

farzad865

کاربر
2014-04-01
13
28
سلام.نحوه تغییرات جدید و آموزش آنها در تی ان ام 5000 را لطفا نمایش بگذارید..مخصوصا کم کردن کیلومتر توسط خود دستگاه..ممنون:92000000:

بالا