آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

delta pulse 3s

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
سلام خدمت دوستان.
من چند سالی بود که درگیر فلزیاب ردیاب و این کارا بودم. همون اول هم دلتا پالس دو رو ساختم ولی تو خاک جواب نداد و چند مدتی هم دلتا پالس ۳ ترکیه رو ساختم و دلسردم کرد. بعد اون مدار دوازده رگلاتور و کلی مدار ساختم ولی بیرون خیلی اذیت میکرد. بعد مدتها رفتم سایت ترکیه ای که دلتا پالس ۳ اس رو خیلی تبلیغ میکردن و تست هاش تو یوتیوب هم بود بعد پیام خصوصی به مدیر سایتش یک کیت اش رو از یوزر اتیلا همین سایت گرفتم وجدانا اوایل اصلا باور نمیکردم جواب بده. ولی الان که بعد موفقیعت ام خیلی خوشحالم که دستگاه ترکیه ای به دادم رسیده بعد این همه مدت. وجدانا بعد اون تغییرات و ***** هایی که گذاشته تو مناطق کوهستانی ما خیلی با ثبات کار میکرد و چند بارم حال داده به من. و از اینجا هم از خود حسین دمیر و ریسلرش تو ایران تشکر میکنم که تو همه مراحل ساخت و راه اندازیش بهم کمک کرد و خدا هر چی بهشون میخاد بده. این یک خاطره عالی ام با دستگاه دلتا پالس ۳ اس بود.

Sent from my H30_U10 using Tapatalk

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
ممنون جناب اتیلا. اقا اتیلا من دیشب در مورد طرح یک ردیاب با حسین دمیر حرف میزدم گفتند که ایشون هم از طرح شما استفاده میکنند. ممکن هست یکم دربارش توضیح بدید ؟ ممنون میشم

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
من شمارشونو دارم ولی باید از خودشون اجازه بگیرم و بهتون بدم. در ضمن ایمیلشون هم هست و زود جواب هم میدهند. ادم خیلی خوبی هستند وجدانا. خیلی به من کمک کردند.

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
ممنون جناب اتیلا. اقا اتیلا من دیشب در مورد طرح یک ردیاب با حسین دمیر حرف میزدم گفتند که ایشون هم از طرح شما استفاده میکنند. ممکن هست یکم دربارش توضیح بدید ؟ ممنون میشم
با سلام خدمت دوستان از اینکه نمیتونم به خاطر مشغله کاری مداوم در خدمتتان باشم معذرت میخام در مورد ردیاب هم انشالله هفته اینده توضیح خواهم داد موفق باشید

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
من چند مکان خوب دارم منتظر ردیاب شما هستم. چون به کار شما ایمان دارم و انصافا ترکیه ای ها تو ردیاب از ما ایرانی ها خیلی جلوترن

Mehdadjavadi

کاربر
2016-01-21
2
1
باسلام خدمت اقای دلتا پالس.میشه شماتیک فلزیاب دلتاپالس روبرام بفرستی

bahram68

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-04
224
425
ilam
با سلام دوستان من هم یک دستگاه دلتا پالس 3sرو از اقای//////////////// گرفتم و تشکر میکنم فقط نمیدونم تنظیماتش چه جوری اگر دوستان کسی سر در میاره لطفا راهنمایی کنه و چه نوع لوپی برای یک یا دو متر باید بسازم لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا