آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

debrikکردن روتر شیاومی 4a gigabit edition

kouchakkhah

کاربر
2008-02-21
13
13
سلام
یه روتر شیاومی مدل 4a gigabit edition سال ساخت 2022 هست که صاحبش خواسته روت کنه و نتونسته و بریک شده . با تمام روشهای نرم افزاری دیبریک انجام دادم و نشد که دیبریک بشه و روشهای openwrt هم هیچکدام جواب نداد .
اگر کسی از دوستان فایل دامپ داره لطفا راهنمائی کنه .
ممنون

kouchakkhah

کاربر
2008-02-21
13
13
ببخشید استاد
از این به بعد هر روز سوال میکنم که ناراحت نشی شما
این هم عکس برد

پیوست‌ها

• 314.7 کیلوبایت بازدیدها: 18

kouchakkhah

کاربر
2008-02-21
13
13
تمام روشهایی که تو GitHub و openwrt نوشته شده رو رفتم اینها برای دستگاهایی هست که os دارن و شما میخوای برگردی به firmware اصلی ، این روتر الان هیچ firmware و کرنلی روش نیست و فقط باید پروگرام بشه. و متاسفانه فایل دامپ رو هیچکس نداره و شیامی هم نداده ، تنها راه برداشتن از روی یه روتر دیگه هست

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
فایل رو با تغییرات جزئی بوسیله پروگرامر انجام دادم و ok شد .
ممنون
دقیق تر بگید تا بقیه هم استفاده کنند
تغییراتی که دادید شامل مک و سریال و .... بوده و فایل ارسالی سالم هست
اگه تغییرات دیگه ای بوده بگید ما هم اد بگیریم و فایل سالم رو ارسال کنید

kouchakkhah

کاربر
2008-02-21
13
13
دقیق تر بگید تا بقیه هم استفاده کنند
تغییراتی که دادید شامل مک و سریال و .... بوده و فایل ارسالی سالم هست
اگه تغییرات دیگه ای بوده بگید ما هم اد بگیریم و فایل سالم رو ارسال کنید
خب تغییر مک رو که همه بلدیم تنها نکته که عرض کردم بوسیله پروگرامر هست ، چون تو فرومهای github و openwrt گفته شده بوسیله TinyPXE و بوت لودرهای متفرقه این کار انجام بشه و اول فریمور چینی زده بشه و بعد به فریمور انگلیسی آپدیت بشه در صورتی که اینکار به هیچ عنوان جواب نمیده و نمیدونم چرا این پیشنهاد رو داده . یک جا هم گفته که برای پروگرام از 3.3 ولت پروگرامر به tx برد ولتاژ بده بعد پروگرام کن در صورتی که هیچکدام صحیح نیست و فقط میشه بصورت عادی با فایل سالم که تغییرات مک رو دادی انجام بشه . فایل ارسالی شما هم کاملا سالمه .
اگر موردی هست خوشحال میشم جواب بدم

بالا