آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

Android گوگل روی نخستین تلفن‌همراه امتحان شد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
به نقل از تالیانیوز ، مسؤولان شرکت اینترنتی گوگل مدعی هستند که می‌توانند با گسترش خدمات اینترنتی خود روی تلفن‌های همراه ، انقلابی در این صنعت ایجاد کنند که این امر موجب تغییرات اساسی در تجارت سرویس‌های جست‌وجوگر روی رایانه‌های شخصی نیز می‌شود.
کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که سیستم‌عامل Android شرکت گوگل می‌تواند یکی از رقبای اصلی سیستم‌عامل‌های Windows Mobile و سیمبین روی تلفن‌همراه باشد."اندی رابین"(Andy Rubin) مدیر بخش نرم‌افزار تلفن‌همراه گوگل اظهار داشت ، طرح آزمایشی نسب سیستم‌عامل Android روی قطعه مدار نخستین تلفن‌همراه با موفقیت انجام شد که بر این اساس پیش‌بینی می‌شود تا ماه آینده، این سیستم‌عامل به طور رسمی به بازارهای تلفن‌همراه معرفی شود. وی همچنین اعلام کرد که طرح طراحی و ساخت نرم‌افزار Android آخرین مراحل خود را پشت سر می‌گذارد و ما از نتایج به دست آمده بسیار خرسند هستیم.
پیش‌بینی شده است که نخستین گوشی به همراه سیستم‌عامل Android از سوی شرکت مخابراتی T-Mobile در تاریخ 23 ماه سپتامبر وارد بازارهای تلفن‌همراه نیویورک شود.
با این وجود کارشناسان بر این باورند که شرکت گوگل تحت فشار روانی بسیاری زیادی است که پس از دو سال بتواند سیستم‌عاملی قدرتمند و شایسته را به بازار تلفن‌همراه جهانی تحویل دهد .
 
آخرین ویرایش:
بالا