آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

_.-._آموزش تعمير فلش مموري هاي تقلبي و ساير _.-._

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
سلام
استاد نحوه فرمت کردن فلش مموری را با این نرم افزار توضیح دهید متشکرم
با سلام خدمت دوست عزیزم
جناب شمس ابتدا فلشتون رو به درگاه یو اس بی وصل کنید برنامه UdTools.exe رو باز کنید و در سمت راست کلید Start All رو بزنید.

دست علــــــی پشت و پناهت

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
من که نتونستم چیزی پیداکنم.این هم مشخصاتش؟

Device Name: ?[J:]?USB Mass Storage Device(Kingmax USB2.0 FlashDisk USB Device)

PnP Device ID: VID = 1687 PID = 6213
Serial Number: 7770B011800101BBD54F53AD
Revision: 1.00

Device Type: Standard USB device - USB2.0 High-Speed

Chip Vendor: skymedi(??)
Chip Part-Number: SK6213

Product Vendor: Kingmax
Product Model: USB2.0 FlashDisk​

با سلام
دوست عزیز خیلی گشتم تا تونستم این برنامه مخصوص مشخصات فلش شما رو پیدا کنم همونجور که دیدید در سایت روسی هنوز این برنامه با مشخصات فلش شما پابلیک نشده بود.
یا علــــــی

پیوست‌ها

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
طبق آزمايشاتي که انجام دادم
ابتدا برنامه اجرايي را وا کنيد از قسمت configuration selection يکي از دو تا رو انتخاب کنيد بعد در قسمت eror code ارور مربوطه را وارد ميکني و بعد گزينه auto llf
بعضي از مقادير متغیر را با آزمايش و خطا بدست آوريد تا نتيجه بهتر بگيريد.

یا علـــــی

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
دوست من بیشتر توضیح بده در چه موقعی این ارورو میده؟
آیا با عوض کردن این مقادیر متغیر باز هم ارور 2 میده؟
در توضیحاتم گفتم کهبعضي از مقادير متغیر را با آزمايش و خطا بدست آوريد تا نتيجه بهتر بگيريد.....

مثلا در قسمت configuration selection هر دو گزینه را آزمایش کنید بعد auto llf را بزنید و در قسمت error code مقادیر مختلف ارورها را آزمایش کنید.

یا علــــــی

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
بله همه کارهای را که گفتید انجام دادم؟ و eror code های مختلف را هم چک کردم ولی در قسمت درگاه usb که دارم فلش را تست میکنم بعد از اعمال همه تغیرات در همه تستهای مختلف در پورتی که فلش داره تست میکنم عبارت: Error: 02 و Fail نشان میدهد؟

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
دوست عزيز متاسفانه فلشي با مقادير شما ندارم که روي نرم افزار بیشتر آزمايش کنم ولي شما با نرم افزارهاي عمومي در سايت براي بازيابي استفاده کنيد http://www.irantk.ir/irantk7159/
از رسيورم براي فرمت فلش استفاده کنيد چون در مواقعي نتيجه گرفتم.

یا علــــــی

mahdeyar

کاربر vip
کاربر
2011-04-12
88
395
با سلام
دوستان اين آموزش براي فلشهايي استفاده ميشه که توسط کامپيوتر شناخته ميشه و به هر دليلي با عدم فرمت شدن يا پيغامهاي خطا مواجه هستيم مثلا شما فرض کنيد يک گوشي رو ميخواين فلش کنيد و اين گوشي به عنوان مثال به دليل آب خوردگي اصلا بوت نميشه در نتيجه اول بايد مشکل سخت افزاريش را حل کنيد (مثلا سرويس با تينر و هيترکشي>>>> براي از بين بردن سولفات و ..)و بعد فلش کنيد.
در نتيجه براي فلشهايي که شناخته نميشوند ابتدا بايد مشکل سخت افزاريش را حل کنيم بعد وقتي که کامپيوتر فلش را شناخت اقدام به حل مشکل فلش مموري با روش زير کنيم.
براي مشکل سخت افزاري خود من 2 تا کار انجام ميدم اول اينکه بعد از باز کردن, برد فلش و با تينر سرويس ميکنم ........
اگر جواب نگرفتم مقاومتهاي اس ام دي کم اهم و فيوزي رو چک ميکنم .......

زياد وارد جزئيات نميشم
ابتدا برنامه chipgenius را دانلود کرده و بعد از اينکه فلش و به کامپيوتر وصل کردين برنامه رو باز کرده VID و PID رو توسط برنامه ميگيريد و به سايت روسي زير ميرويد و VID و PID رو در قسمت مورد نظر نوشته و نرم افزارهايي که توسط اين سايت ليست ميشود (به رنگ آبي)را دانلود کرده و بعد فلش مموريتون و توسط اين برنامه ها تعمير ميکنيد

نکته:در فلش مموري هايي که با حجم اسمي زياد فروخته ميشن با اين روش ميتوانيد به حجم واقعي خودشان برگردانيد.

مشاهده فایل‌پیوست 43996مشاهده فایل‌پیوست 43997

سایت:http://flashboot.ru/index.php?name=iflash

دست علــــــــی نگهدارتان
با سلام
من هر کاری کردم نتونستم برنامه ای از سایتهای روسی بگیرم اگه امکانش هست بیشتر توضیح بدید

بالا