آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: لباسشویی آزمایش 2003

friz

کاربر
2010-09-02
5
1
علت از کار افتادن ماشین لباسشویی آزمایش 2003 در حین شستشو (مرحله خشک کن) چه می تواند باشد در حالی که برق بعد از کلید روشن خاموش وجود دارد و کنتاکتور درب ماشین هم سالم می باشد. در ضمن چراغ پیلوت آن هم روشن نمی شود.سپاسگزارم از ارسال پاسخ و راهنمایی شما دوستان عزیز.

aziz_2005

کاربر
2015-08-11
3
2
دوست عزیز تایمر یا اینکه دنده هایه برنامه ریز مشکل دارن که کنتاکت وصل نه میشه

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
ایرادات شایع آزمایش به ترتیب: خازن)خرابی اش موتور بیزور میشود)،کلیدروشن خاموش(یه کلیدآمپر۱۶ هود کن جایگزین شود)،تایمر(تایمر آزمایش مثل لباسشویی ارج است ومیتوان با تغیراتی کلید روشن خاموش راروی آن منتقل کرد)/میکروسویچ درب(سوکت هایش ذوب یا خودش دفرمه میشود،از سه سیم اش،آن دو سیمی که لامپ-یاوسیله برقی دیگر -را روشن نمیکند به هم وصل کن وبیخیال سویچ!

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
سلام کسی میدونه تایمر ازمایشو ازکجا تامین کنم وقیمتش چنده؟

فرستاده شده از HUAWEI Y600-U20

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
با سلام1.تهران میدان شهدا پاساژ لاله بورسشه مواظب باش گرون نخری2 جمهوری ساختمان الومنیم ط همکف سمت چپ. وط 4

آخرین ویرایش:

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
سلام من ساکن ایلامم.نمیتونم بیام اونجا مگه اینکه برام پست کنن شمارشونم ندارم

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
جالب اینجاس من مطمعن نیستم عیب از تایمر باشه.تایمر تمام مراحلو انجام میده ومیچرخه.اما موتور دستگاه نه عملیات شستشو انجام میده ونه خشک میکنه یعنی موتور حرکت نمیکنه.تسمه وکل سیمهای موتور وصلم هستن,,نمیدونم عیب از موتوره یاتایمر

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
باسلام. اگه کارت این نیست به تعمیرکار مراجعه کن.در غیر اینصورت اگه خواستی تعمیر کنی 1 مشکل از دو صفحه بغل تایم است اگه از این مدل تایمر باز نکردی ابتدااز تایمر عکس بگیر از بدنه لباسشویی باز کن بدون اینکه سیم هاشو ازش جدا کنی بغل تایمررو باز کن و تمام پلاتین هاشو تمیز کن وتایمر رو دوباره نصب کن.2 موتور و همچنین خازنش رو با اهممترتست کن یا بده تست کنند اگه مشکل داشت میکرو سوییچ درب رو هم باید تعویض بشه.اگه موتور ت سالم بود وولباسشویی رو دوباره تست کردی و موتور راه نیفتاد پیام خصوصی بده بهم تا راهمنماییت کنم برا ی تهیه تایمر.البته ممکنه قسمت های دیگه تایمرت مثل میله شافت یا دندانه تایم و...خراب باشه که در اونصورت تایمر رو تعویض کن تا تعمیر.

آخرین ویرایش:

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
باسلام.خازن تست شده وسالمه.تایمرهم پلاتیناش شستشو دادم.لباسشویی کل برنامه هارو بخوبی انجام میده فقط موقع شستشو وخشک کردن موتور اصلا نمیچرخه..ناگفته نماندزمانیکیه تایمر درحالت شستشو قرارمیگیره .وموتور باید گردش به راست وگردش به چپ کنه..من با فازمتر یکی از پلاتینهای سمت چپ تایمرو بهم میچسبونم .موتور به سمت چپ حرکت میکنه ومیچرخه.اما برگشت به سمت راست نداره فقط گردش به چپ میکنه

بالا