آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: لباسشویی آزمایش 2003

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
با سلام موتورت رو تست کن با ۲۲۰ یه سیم مستقیم ودیگه رو به ترتیب تند و کند و چپ وراس اگه سالم بود تایمر چالی داره وباید تعویض بشه ا گه عکسی از سوکت موتوروتایمر بذاری میتونم راههنماییت کنم اگه

آخرین ویرایش:

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
سلام دستگاه پیش تعمیر کاره ومیگه عیب از تایمره.البته ناگفته نماند.قبلامن سیمهاروباز کردم وتایمرو شستشو دادم.تعمیرکار هم میگه من حوصله پیداکردن سوکتهارو ندارم وباید تایمر وسیمکشی باهم عوض شن.الان هم میگه تایمرباید ازتهران بیاد وقیمتشم صدتومنه.دوستان کسی اطلاع ازقیمت داذه

فرستاده شده از HUAWEI Y600-U20

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
فککنم سوکتهارو شاید اشتباهی زدم که اینجور موتور کارنمیکنه

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
دوستان عیب از تایمر بود تایمر انداختم خوب شد..فقط تواین موندم تایمرقدیموپلاتیناش شستشو دادم.وهمه سوکتا دقیق زدم چرا کارنمیکنه.ولا فکرش گیجم کرده چرخ دنده هاشم اصلا دست نخوردن وسالمن

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
با سلام.اقا احسان شک نکن عیب تایمر شما ۱پلاتین ها۲توپی کند۳توپی تند یا همان چرخ دنده ها هستند که در نتیجه فرسایش مانع از بهم خوردن پلاتین هاو در نتیجه روشن شدن موتور تایمر ونهایتا موتور میشوند یا اینکه پلاتین ها میچسبند به هم ولی اتصال موثر ندارند.

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
با سلام.اقا احسان شک نکن عیب تایمر شما ۱پلاتین ها۲توپی کند۳توپی تند یا همان چرخ دنده ها هستند که در نتیجه فرسایش مانع از بهم خوردن پلاتین هاو در نتیجه روشن شدن موتور تایمر ونهایتا موتور میشوند یا اینکه پلاتین ها میچسبند به هم ولی اتصال موثر ندارند.
باسلام یعنی دیگه قابل تعمیر نیست درسته؟

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
پس هم پلاتینا مشکل دارن هم چرخ دنده ها.ولی با چشم که نگاه میکنی انگار تما م دنده ها نو نون حتی یه دنده ساییدگی یاشکستگی نداره.به هرحال شما استادین وحتما حق باشماس وممنونم

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
چرا هست ولی باید عیب رو پیدا کرده از این سه تا ی که گفتم وتوپی کند یا تند یا بغل تایم ها رو تعویض کنی

ehsan_htc11

کاربر
2016-04-20
37
4
حقیقتا این لباسشوی سال ۷۷خریده شده وتا دوماه پیش به هیچ وجه روشن نشده.فقط مشکل اینجا بود این مدت توکارتن نبود وبیرون توانبار بوده.پلاتینهاش کل چرکی وجرم گرفته بودن.حدود یه ماه لباسشویی راه اندازی شده.وکلا کمتراز ده بار روشن شده.برااین میگم که این تایمر کار نکرده که مثلا کار زیاد باعث خرابی توپیها شده باشه .موبین تایمرهم مثل ساعت کار میکنه.اون پلاتین چپو راست هم خیلی خوب بالا وپایین میچسبه.فقط موتور لباسشوییو راه اندازی نمیکنه

بالا