آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

5 گوشی برتر تاشو انتخاب شد

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
5 گوشی برتر تاشو انتخاب شد
5 گوشی برتر تاشو انتخاب شد
flipshots-5.pngبه نقل از تالیانیوز - نخستین گوشی‌های تلفن‌همراه از سال 1990 میلادی، در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف طراحی و تولید شده‌اند. در این بین دو نوع طرح اصلی برای گوشی‌ها در نظر گرفته می‌شود که گوشی‌ها یا ساده و یا به صورت تاشو طراحی می‌شوند.
به گزارش تالیانیوز، پایگاه خبری tech-shout طی گزارشی، پنج گوشی برتر سال 2008 که به صورت تاشو طراحی شده‌اند و مجهز به دوربین هستند را معرفی کرده‌ است.

شرکت تولید کننده تلفن‌همراه موتورولا به عنوان یکی از اصلی‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید گوشی‌های تاشو و زیبا شناخته می‌شود. در این بین گوشی MOTO PEBL U6 این شرکت، توانست نظر بسیاری از مشترکان تلفن‌همراه در سطح جهان را به خود جلب کند. این گوشی دوربین دیجیتال با کیفیت VGA را در خود جای داده است و در رنگ‌های مختلف به مشترکان عرضه می‌شود. قیمت این گوشی هم‌اکنون در بازارهای جهانی در حدود 200 دلار در نظر گرفته شده است.

همچنین شرکت نوکیا با تولید برخی از گوشی‌های سری N خود به صورت تاشو نظیر گوشی Nokia N75، رضایت بسیاری از کاربران را جلب کرد. گوشی N75 نوکیا دارای دوربین 2 مگاپیکسلی است و به رنگ مشکی و با قیمت 250 دلار از سوی این شرکت در دسترس مشترکان قرار می‌گیرد.

گوشی دیگری که در این لیست جای گرفته است، از شرکت موتورولاست که MOTO RAZR V3i نام دارد. این گوشی با طراحی بسیار زیبا و کارکرد آسان، در رنگ‌های مختلف به منظور کاربری بانوان طراحی شده است. این گوشی نیز داراری دوربین 3/1 مگاپیکسل است و قیمتی در حدود 99/249 دلار دارد.

شرکت سامسونگ با گوشی m610 خود نیر توانسته است بین گوشی‌های برتر تاشو مطرح شود. گوشی m610 روی شبکه مخابراتی CDMA کار می‌کند و دارای دوربین 2 مگاپیکسلی است. قیمت این گوشی 179 دلار می‌باشد.
علاوه بر این شرکت سامسونگ با طراحی و ساخت گوشی FlipShot، توانست مشترکان شبکه مخابراتی Verizon را به سوی خود جذب کند. این گوشی دوربین 3 مگاپیسلی را در خود جای داده است و با قیمت 99/199 دلار به مشترکان این شبکه مخابراتی عرضه می‌شود.

__________________
 
بالا